2017
Llandysul Div 1

Start List


Saturday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
147Klass Francisks RozentalsDiv 2 K1M 147J12Stafford & Stone CC08:00:0010:00:0013:30:00
52Katie McDermottPrem K1W 52J16Lee Valley PC08:00:3010:01:0013:31:00
24Lois LeaverPrem K1W 24J16CR Cats/Projecx/IPWI08:01:0010:02:0013:32:00
15Rebecca HarrattDiv 2 K1W 15J14Stafford & Stone CC08:01:3010:03:0013:33:00
9Megan Hamer-EvansPrem K1W 9J18Seren Dŵr/TJComposites08:02:0010:04:0013:34:00

Div 1 - Vet

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
31Dave RoyleSStafford & Stone CC08:05:0010:07:0013:37:00
2Andrew CloseSHalifax CC08:05:3010:08:0013:38:00
1Steve HarrattMStafford & Stone CC08:06:0010:09:0013:39:00

Div 1 - K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
151Caleb WilliamsJ18Llandysul Paddlers08:09:0010:12:0013:42:00
122Owain WilliamsJ16Llandysul Paddlers08:09:3010:13:0013:43:00
101David MasonJ14Wyedean CC08:10:0010:14:0013:44:00
61Matthew ElliottJ14Llandysul Paddlers08:10:3010:15:0013:45:00
55Daniel ReesJ14Llandysul Paddlers08:11:0010:16:0013:46:00
37Ifan BryantJ14Llandysul Paddlers08:11:3010:17:0013:47:00
33Paul KettleMLee Valley PC08:12:0010:18:0013:48:00
30Christopher RoyleJ14Stafford & Stone CC08:12:3010:19:0013:49:00
28Iwan LavisJ16Brecon CC08:13:0010:20:0013:50:00
136Tom MorleyJ14Ribbontail Paddlers08:13:3010:21:0013:51:00
135James LyndonJ18Green Star CC08:14:0010:22:0013:52:00
131Aaron WhiteJ16Snowdonia CC08:14:3010:23:0013:53:00
130Kyle SpoonerJ18Taunton CC08:15:0010:24:0013:54:00
129Jack O'ConnorJ14Lee Valley PC08:15:3010:25:0013:55:00
127Ken LawsonSStafford & Stone CC08:16:0010:26:0013:56:00
126Vawn Humphrey-WilsonJ18Laburnum BC08:16:3010:27:0013:57:00
125James HodgsonMIndependent08:17:0010:28:0013:58:00
124Jacob BurtonJ18Wyedean CC08:17:3010:29:0013:59:00
123Ben BottingJ16Holme Pierrepont CC08:18:0010:30:0014:00:00
122Timothy AllenJ16Holme Pierrepont CC08:18:3010:31:0014:01:00
120Alasdair McMullenSStrathallan CC08:19:0010:32:0014:02:00
119Dhanuja PereraJ16Stafford & Stone CC08:19:3010:33:0014:03:00
118Luc RoyleJ14Stafford & Stone CC08:20:0010:34:0014:04:00
115George HarrattJ14Stafford & Stone CC08:20:3010:35:0014:05:00
114Cody BrownJ12Lower Wharfe CC08:21:0010:36:0014:06:00
113Thomas MerrifieldJ14Taunton CC08:21:3010:37:0014:07:00
110Sam BryantJ14Llandysul Paddlers08:22:0010:38:0014:08:00
105Daniel LaffordJ16Wyedean CC08:22:3010:39:0014:09:00
103Sam RolfeJ16Mold CC08:23:0010:40:0014:10:00
102Robert HillU23Essex Slalom Squad08:23:3010:41:0014:11:00
101Steffan GriffithsJ18Snowdonia Slalom Eryri08:24:0010:42:0014:12:00
98Ioan DaviesJ16Seren Dŵr08:24:3010:43:0014:13:00
97Robert GravesMIndependent08:25:0010:44:0014:14:00
96Max CooperJ18Proteus CC08:25:3010:45:0014:15:00
94Steve StarkeyMLlandysul Paddlers08:26:0010:46:0014:16:00
93William LaffordJ16Wyedean CC08:26:3010:47:0014:17:00
92Dave RawdingMKingston KC08:27:0010:48:0014:18:00
91Duncan BerrimanMKingston KC08:27:3010:49:0014:19:00
86Lorenzo CuttsJ18Snowdonia Slalom Eryri08:28:0010:50:0014:20:00
85Sam LeaverJ14Phoenix CC/Projecx/IPWI08:28:3010:51:0014:21:00
83Horst MayerMStafford & Stone CC08:29:0010:52:0014:22:00
82Allan TylerMLee Valley PC08:29:3010:53:0014:23:00
78Clive MerrifieldMTaunton CC08:30:0010:54:0014:24:00
76Michael PenfoldMReading CC08:30:3010:55:0014:25:00
74Jake PottsU23Cheltenham CC08:31:0010:56:0014:26:00
71Phil GoodingMStafford & Stone CC08:31:3010:57:0014:27:00
70Joshua LucasJ16Lee Valley PC08:32:0010:58:0014:28:00
68Sam MerrittJ18Llandysul Paddlers08:32:3010:59:0014:29:00
64Patrick CreberU23Ulster University/Ulster University08:33:0011:00:0014:30:00
63Elliot DavisJ18Cheltenham CC08:33:3011:01:0014:31:00
61Chris LowndesSTelford CC08:34:0011:02:0014:32:00
60Danny TaylorJ14Viking KC08:34:3011:03:0014:33:00
59Thomas MayerJ14Stafford & Stone CC08:35:0011:04:0014:34:00
58Thomas SillinceJ18Stafford & Stone CC08:35:3011:05:0014:35:00
57Haydon HanbyJ18Matlock CC08:36:0011:06:0014:36:00
56Jack BurrowJ16Kingston KC08:36:3011:07:0014:37:00
55George EastwoodJ16Bradford & Bingley CC08:37:0011:08:0014:38:00
54Oscar Cano MoleJ16Tandridge Blades08:37:3011:09:0014:39:00
52Gavin Cooper AMSeren Dŵr08:38:0011:10:0014:40:00
49James GibbonsJ18Llandysul Paddlers08:38:3011:11:0014:41:00
48Luke KevaneJ14Lower Wharfe CC08:39:0011:12:0014:42:00
47Mike MitchellMWyedean CC08:39:3011:13:0014:43:00
45Liam BrownJ16Lower Wharfe CC/Leodis Print Ltd08:40:0011:14:0014:44:00
44Dion DaviesJ16Llandysul Paddlers08:40:3011:15:0014:45:00
43Thomas O'HaraJ18Viking KC08:41:0011:16:0014:46:00
41Anthony BarkerMStafford & Stone CC08:41:3011:17:0014:47:00
40Edward DickinsonJ16Stafford & Stone CC08:42:0011:18:0014:48:00
38Chester SoftleyJ16Tees Tigers/Persimmon Homes/Kingspan08:42:3011:19:0014:49:00
35Dominic AstonJ18Shepperton SCC08:43:0011:20:0014:50:00
34Harvey MerrifieldJ16Taunton CC08:43:3011:21:0014:51:00
33Reilly VernonJ16Holme Pierrepont CC08:44:0011:22:0014:52:00
30Callum WallingJ18Shepperton SCC08:44:3011:23:0014:53:00
29Mick BerwickMStafford & Stone CC08:45:0011:24:0014:54:00
28Tom SquanceJ18Stafford & Stone CC08:45:3011:25:0014:55:00
27Eren YalkinJ16Lee Valley PC08:46:0011:26:0014:56:00
26Finlay Yates-JonesJ16Llandysul Paddlers08:46:3011:27:0014:57:00
25Andrew CrowhurstJ18Sheffield CC08:47:0011:28:0014:58:00
24Jon HaylockMLlandysul Paddlers08:47:3011:29:0014:59:00
22Chris WoodMLee Valley PC08:48:0011:30:0015:00:00
21Ryan CrossJ16Holme Pierrepont CC08:48:3011:31:0015:01:00
19Theo LunnyJ16Shepperton SCC08:49:0011:32:0015:02:00
17Les FordMHalifax CC08:49:3011:33:0015:03:00
15Liam J BrownJ16Holme Pierrepont CC08:50:0011:34:0015:04:00
12Alistair McCarthyJ18Viking KC08:50:3011:35:0015:05:00
11William AbbottJ18Mold CC08:51:0011:36:0015:06:00
10James KettleJ16Lee Valley PC08:51:3011:37:0015:07:00
9Arron GodfreyJ18Stafford & Stone CC08:52:0011:38:0015:08:00
7Matthew CookeJ16Manchester CC08:52:3011:39:0015:09:00
6Carwyn LavisJ18Brecon CC08:53:0011:40:0015:10:00
5Louis McDermottJ18Lee Valley PC08:53:3011:41:0015:11:00
4Andrew DouglasJ18Aberdeen KC08:54:0011:42:0015:12:00
2Robert HarrattU23Stafford & Stone CC08:54:3011:43:0015:13:00

Div 1 - K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
11Carla FryJ14Holme Pierrepont CC08:57:3011:46:0015:16:00
10Ellen WatsonJ16Tees Tigers08:58:0011:47:0015:17:00
65Macy KangJ14Holme Pierrepont CC08:58:3011:48:0015:18:00
64Charlotte GillJ18Manchester CC08:59:0011:49:0015:19:00
63Louise FernieJ14Holme Pierrepont CC08:59:3011:50:0015:20:00
62Lucy CundellJ14Green Star CC09:00:0011:51:0015:21:00
60Rachel EllisJ14Lee Valley PC09:00:3011:52:0015:22:00
59Gemma KillickU23Manchester CC09:01:0011:53:0015:23:00
58Joely WallingJ14Shepperton SCC09:01:3011:54:0015:24:00
57Lydia LaffordJ14Wyedean CC09:02:0011:55:0015:25:00
56Joanna Blythe-ShieldsJ14Lee Valley PC09:02:3011:56:0015:26:00
55Rose MitchellMWyedean CC09:03:0011:57:0015:27:00
54Hannah MatchettU23Matlock CC09:03:3011:58:0015:28:00
53Chloe BurrowsJ16Stafford & Stone CC09:04:0011:59:0015:29:00
44Molly KnightJ16Cheltenham CC09:04:3012:00:0015:30:00
41Sophie IveyJ16Tees Tigers09:05:0012:01:0015:31:00
40Ruth BramleyJ14Llandysul Paddlers09:05:3012:02:0015:32:00
39Catrin SchroderJ14Llandysul Paddlers09:06:0012:03:0015:33:00
38Eve OvingtonJ14Tees Tigers09:06:3012:04:0015:34:00
37Holly AtkinsJ16Lee Valley PC09:07:0012:05:0015:35:00
36Megan FletcherJ18Strathallan CC09:07:3012:06:0015:36:00
35Sophie FletcherJ16Strathallan CC09:08:0012:07:0015:37:00
£33Olivia KirkJ16Halifax CC09:08:3012:08:0015:38:00
31Verity BlakeyJ18Holme Pierrepont CC09:09:0012:09:0015:39:00
29Isobel PapaspyridisJ16Friends of Allonby09:09:3012:10:0015:40:00
27Jodie RochfordU23Cheltenham CC09:10:0012:11:0015:41:00
21Jada SenarJ16Independent09:10:3012:12:0015:42:00
17Macey CalvertJ16Lee Valley PC09:11:0012:13:0015:43:00
16Ella RedfearnJ16Holme Pierrepont CC09:11:3012:14:0015:44:00
15Sophie WinfieldJ16Holme Pierrepont CC09:12:0012:15:0015:45:00
14Ailsa GourlayJ16Strathallan CC09:12:3012:16:0015:46:00
13Maia HarrisonJ16Lee Valley PC09:13:0012:17:0015:47:00
10Kirsten EatockU23County Antrim PS09:13:3012:18:0015:48:00
8Anna BurbidgeJ16Lee Valley PC09:14:0012:19:0015:49:00
7Shannon JudgeJ16Stafford & Stone CC09:14:3012:20:0015:50:00
6Jessica MagsonJ18Stafford & Stone CC09:15:0012:21:0015:51:00
5Natasha PottingerJ18Strathallan CC/strathallan09:15:3012:22:0015:52:00
1Hannah ClementsU23Shepperton SCC09:16:0012:23:0015:53:00

Div 1 - C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
15Christopher RoyleJ14Stafford & Stone CC09:19:0012:26:0015:56:00
7Thomas MayerJ14Stafford & Stone CC09:19:3012:27:0015:57:00
46Joseff RoundJ16Snowdonia CC09:20:0012:28:0015:58:00
44Theo LunnyJ16Shepperton SCC09:20:3012:29:0015:59:00
42Timothy AllenJ16Holme Pierrepont CC09:21:0012:30:0016:00:00
39Luc RoyleJ14Stafford & Stone CC09:21:3012:31:0016:01:00
38Edward DickinsonJ16Stafford & Stone CC09:22:0012:32:0016:02:00
35Luke KevaneJ14Lower Wharfe CC09:22:3012:33:0016:03:00
34Callum WallingJ18Shepperton SCC09:23:0012:34:0016:04:00
33Steve HesfordSHydrasports09:23:3012:35:0016:05:00
28Jack BurrowJ16Kingston KC09:24:0012:36:0016:06:00
27Liam BrownJ16Lower Wharfe CC/Custom Shutter Design09:24:3012:37:0016:07:00
26Jacob TaylorJ16Holme Pierrepont CC09:25:0012:38:0016:08:00
25Chester SoftleyJ16Tees Tigers/Persimmon Homes/Kingspan09:25:3012:39:0016:09:00
23Liam J BrownJ16Holme Pierrepont CC09:26:0012:40:0016:10:00
20Mike MitchellMWyedean CC09:26:3012:41:0016:11:00
17Danny CoxJ16Lee Valley PC09:27:0012:42:0016:12:00
14Raoul ChappellU23Seren Dŵr09:27:3012:43:0016:13:00
10Andrew CrowhurstJ18Sheffield CC09:28:0012:44:0016:14:00
9Jonathan LiJ18Stafford & Stone CC09:28:3012:45:0016:15:00
8Dougal McPetrieJ16Holme Pierrepont CC09:29:0012:46:0016:16:00
7Alfie BooteJ16Stafford & Stone CC09:29:3012:47:0016:17:00
6Louis FootittJ18Proteus CC09:30:0012:48:0016:18:00
5Michael OwenJ18Holme Pierrepont CC09:30:3012:49:0016:19:00
3Kurts Adams RozentalsJ16Stafford & Stone CC09:31:0012:50:0016:20:00
1Adam JohnstoneSHydrasports/TJ Composites 09:31:3012:51:0016:21:00

Div 1 - C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
9Gemma StarksSSeren Dŵr09:34:3012:54:0016:24:00
28Louise FernieJ14Holme Pierrepont CC09:35:0012:55:0016:25:00
26Joanna Blythe-ShieldsJ14Lee Valley PC09:35:3012:56:0016:26:00
25Verity BlakeyJ18Holme Pierrepont CC09:36:0012:57:0016:27:00
££24Olivia KirkJ16Halifax CC09:36:3012:58:0016:28:00
23Rachel EllisJ14Lee Valley PC09:37:0012:59:0016:29:00
21Holly AtkinsJ16Lee Valley PC09:37:3013:00:0016:30:00
15Ailsa GourlayJ16Strathallan CC09:38:0013:01:0016:31:00
14Lili BryantJ16Llandysul Paddlers09:38:3013:02:0016:32:00
11Jada SenarJ16Independent09:39:0013:03:0016:33:00
9Vanessa HumphreyU23Shepperton SCC09:39:3013:04:0016:34:00
8Macey CalvertJ16Lee Valley PC09:40:0013:05:0016:35:00
7Anna-Louise GlendenningSProteus CC09:40:3013:06:0016:36:00
5Ella RedfearnJ16Holme Pierrepont CC09:41:0013:07:0016:37:00
4Bethany SizerJ18Lee Valley PC09:41:3013:08:0016:38:00
2Sophie WinfieldJ16Holme Pierrepont CC09:42:0013:09:0016:39:00

Div 1 - C2

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
11Clive Merrifield / Harvey MerrifieldSTaunton CC09:45:0013:12:0016:42:00
8Gareth Cooper / Robert HarrattSStafford & Stone CC09:45:3013:13:0016:43:00

Sunday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
147Klass Francisks RozentalsDiv 2 K1M 147J12Stafford & Stone CC08:00:0010:00:0013:30:00
52Katie McDermottPrem K1W 52J16Lee Valley PC08:00:3010:01:0013:31:00
24Lois LeaverPrem K1W 24J16CR Cats/Projecx/IPWI08:01:0010:02:0013:32:00
15Rebecca HarrattDiv 2 K1W 15J14Stafford & Stone CC08:01:3010:03:0013:33:00
9Megan Hamer-EvansPrem K1W 9J18Seren Dŵr/TJComposites08:02:0010:04:0013:34:00

Div 1 - Vet

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
31Dave RoyleSStafford & Stone CC08:05:0010:07:0013:37:00
2Andrew CloseSHalifax CC08:05:3010:08:0013:38:00
1Steve HarrattMStafford & Stone CC08:06:0010:09:0013:39:00

Div 1 - K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
151Caleb WilliamsJ18Llandysul Paddlers08:09:0010:12:0013:42:00
122Owain WilliamsJ16Llandysul Paddlers08:09:3010:13:0013:43:00
101David MasonJ14Wyedean CC08:10:0010:14:0013:44:00
61Matthew ElliottJ14Llandysul Paddlers08:10:3010:15:0013:45:00
55Daniel ReesJ14Llandysul Paddlers08:11:0010:16:0013:46:00
37Ifan BryantJ14Llandysul Paddlers08:11:3010:17:0013:47:00
33Paul KettleMLee Valley PC08:12:0010:18:0013:48:00
30Christopher RoyleJ14Stafford & Stone CC08:12:3010:19:0013:49:00
28Iwan LavisJ16Brecon CC08:13:0010:20:0013:50:00
136Tom MorleyJ14Ribbontail Paddlers08:13:3010:21:0013:51:00
135James LyndonJ18Green Star CC08:14:0010:22:0013:52:00
131Aaron WhiteJ16Snowdonia CC08:14:3010:23:0013:53:00
130Kyle SpoonerJ18Taunton CC08:15:0010:24:0013:54:00
129Jack O'ConnorJ14Lee Valley PC08:15:3010:25:0013:55:00
127Ken LawsonSStafford & Stone CC08:16:0010:26:0013:56:00
126Vawn Humphrey-WilsonJ18Laburnum BC08:16:3010:27:0013:57:00
125James HodgsonMIndependent08:17:0010:28:0013:58:00
124Jacob BurtonJ18Wyedean CC08:17:3010:29:0013:59:00
123Ben BottingJ16Holme Pierrepont CC08:18:0010:30:0014:00:00
122Timothy AllenJ16Holme Pierrepont CC08:18:3010:31:0014:01:00
120Alasdair McMullenSStrathallan CC08:19:0010:32:0014:02:00
119Dhanuja PereraJ16Stafford & Stone CC08:19:3010:33:0014:03:00
118Luc RoyleJ14Stafford & Stone CC08:20:0010:34:0014:04:00
115George HarrattJ14Stafford & Stone CC08:20:3010:35:0014:05:00
114Cody BrownJ12Lower Wharfe CC08:21:0010:36:0014:06:00
113Thomas MerrifieldJ14Taunton CC08:21:3010:37:0014:07:00
110Sam BryantJ14Llandysul Paddlers08:22:0010:38:0014:08:00
105Daniel LaffordJ16Wyedean CC08:22:3010:39:0014:09:00
103Sam RolfeJ16Mold CC08:23:0010:40:0014:10:00
102Robert HillU23Essex Slalom Squad08:23:3010:41:0014:11:00
101Steffan GriffithsJ18Snowdonia Slalom Eryri08:24:0010:42:0014:12:00
98Ioan DaviesJ16Seren Dŵr08:24:3010:43:0014:13:00
97Robert GravesMIndependent08:25:0010:44:0014:14:00
96Max CooperJ18Proteus CC08:25:3010:45:0014:15:00
94Steve StarkeyMLlandysul Paddlers08:26:0010:46:0014:16:00
93William LaffordJ16Wyedean CC08:26:3010:47:0014:17:00
92Dave RawdingMKingston KC08:27:0010:48:0014:18:00
91Duncan BerrimanMKingston KC08:27:3010:49:0014:19:00
86Lorenzo CuttsJ18Snowdonia Slalom Eryri08:28:0010:50:0014:20:00
85Sam LeaverJ14Phoenix CC/Projecx/IPWI08:28:3010:51:0014:21:00
83Horst MayerMStafford & Stone CC08:29:0010:52:0014:22:00
82Allan TylerMLee Valley PC08:29:3010:53:0014:23:00
78Clive MerrifieldMTaunton CC08:30:0010:54:0014:24:00
74Jake PottsU23Cheltenham CC08:30:3010:55:0014:25:00
71Phil GoodingMStafford & Stone CC08:31:0010:56:0014:26:00
70Joshua LucasJ16Lee Valley PC08:31:3010:57:0014:27:00
68Sam MerrittJ18Llandysul Paddlers08:32:0010:58:0014:28:00
64Patrick CreberU23Ulster University/Ulster University08:32:3010:59:0014:29:00
63Elliot DavisJ18Cheltenham CC08:33:0011:00:0014:30:00
61Chris LowndesSTelford CC08:33:3011:01:0014:31:00
60Danny TaylorJ14Viking KC08:34:0011:02:0014:32:00
59Thomas MayerJ14Stafford & Stone CC08:34:3011:03:0014:33:00
58Thomas SillinceJ18Stafford & Stone CC08:35:0011:04:0014:34:00
57Haydon HanbyJ18Matlock CC08:35:3011:05:0014:35:00
56Jack BurrowJ16Kingston KC08:36:0011:06:0014:36:00
55George EastwoodJ16Bradford & Bingley CC08:36:3011:07:0014:37:00
54Oscar Cano MoleJ16Tandridge Blades08:37:0011:08:0014:38:00
52Gavin Cooper AMSeren Dŵr08:37:3011:09:0014:39:00
49James GibbonsJ18Llandysul Paddlers08:38:0011:10:0014:40:00
48Luke KevaneJ14Lower Wharfe CC08:38:3011:11:0014:41:00
47Mike MitchellMWyedean CC08:39:0011:12:0014:42:00
45Liam BrownJ16Lower Wharfe CC/Leodis Print Ltd08:39:3011:13:0014:43:00
44Dion DaviesJ16Llandysul Paddlers08:40:0011:14:0014:44:00
43Thomas O'HaraJ18Viking KC08:40:3011:15:0014:45:00
41Anthony BarkerMStafford & Stone CC08:41:0011:16:0014:46:00
40Edward DickinsonJ16Stafford & Stone CC08:41:3011:17:0014:47:00
38Chester SoftleyJ16Tees Tigers/Persimmon Homes/Kingspan08:42:0011:18:0014:48:00
35Dominic AstonJ18Shepperton SCC08:42:3011:19:0014:49:00
34Harvey MerrifieldJ16Taunton CC08:43:0011:20:0014:50:00
33Reilly VernonJ16Holme Pierrepont CC08:43:3011:21:0014:51:00
30Callum WallingJ18Shepperton SCC08:44:0011:22:0014:52:00
29Mick BerwickMStafford & Stone CC08:44:3011:23:0014:53:00
28Tom SquanceJ18Stafford & Stone CC08:45:0011:24:0014:54:00
27Eren YalkinJ16Lee Valley PC08:45:3011:25:0014:55:00
26Finlay Yates-JonesJ16Llandysul Paddlers08:46:0011:26:0014:56:00
25Andrew CrowhurstJ18Sheffield CC08:46:3011:27:0014:57:00
24Jon HaylockMLlandysul Paddlers08:47:0011:28:0014:58:00
22Chris WoodMLee Valley PC08:47:3011:29:0014:59:00
21Ryan CrossJ16Holme Pierrepont CC08:48:0011:30:0015:00:00
19Theo LunnyJ16Shepperton SCC08:48:3011:31:0015:01:00
17Les FordMHalifax CC08:49:0011:32:0015:02:00
15Liam J BrownJ16Holme Pierrepont CC08:49:3011:33:0015:03:00
12Alistair McCarthyJ18Viking KC08:50:0011:34:0015:04:00
11William AbbottJ18Mold CC08:50:3011:35:0015:05:00
10James KettleJ16Lee Valley PC08:51:0011:36:0015:06:00
9Arron GodfreyJ18Stafford & Stone CC08:51:3011:37:0015:07:00
7Matthew CookeJ16Manchester CC08:52:0011:38:0015:08:00
6Carwyn LavisJ18Brecon CC08:52:3011:39:0015:09:00
5Louis McDermottJ18Lee Valley PC08:53:0011:40:0015:10:00
4Andrew DouglasJ18Aberdeen KC08:53:3011:41:0015:11:00

Div 1 - K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
11Carla FryJ14Holme Pierrepont CC08:56:3011:44:0015:14:00
10Ellen WatsonJ16Tees Tigers08:57:0011:45:0015:15:00
65Macy KangJ14Holme Pierrepont CC08:57:3011:46:0015:16:00
64Charlotte GillJ18Manchester CC08:58:0011:47:0015:17:00
63Louise FernieJ14Holme Pierrepont CC08:58:3011:48:0015:18:00
62Lucy CundellJ14Green Star CC08:59:0011:49:0015:19:00
60Rachel EllisJ14Lee Valley PC08:59:3011:50:0015:20:00
59Gemma KillickU23Manchester CC09:00:0011:51:0015:21:00
58Joely WallingJ14Shepperton SCC09:00:3011:52:0015:22:00
57Lydia LaffordJ14Wyedean CC09:01:0011:53:0015:23:00
56Joanna Blythe-ShieldsJ14Lee Valley PC09:01:3011:54:0015:24:00
55Rose MitchellMWyedean CC09:02:0011:55:0015:25:00
54Hannah MatchettU23Matlock CC09:02:3011:56:0015:26:00
53Chloe BurrowsJ16Stafford & Stone CC09:03:0011:57:0015:27:00
44Molly KnightJ16Cheltenham CC09:03:3011:58:0015:28:00
41Sophie IveyJ16Tees Tigers09:04:0011:59:0015:29:00
40Ruth BramleyJ14Llandysul Paddlers09:04:3012:00:0015:30:00
39Catrin SchroderJ14Llandysul Paddlers09:05:0012:01:0015:31:00
38Eve OvingtonJ14Tees Tigers09:05:3012:02:0015:32:00
37Holly AtkinsJ16Lee Valley PC09:06:0012:03:0015:33:00
36Megan FletcherJ18Strathallan CC09:06:3012:04:0015:34:00
35Sophie FletcherJ16Strathallan CC09:07:0012:05:0015:35:00
££33Olivia KirkJ16Halifax CC09:07:3012:06:0015:36:00
31Verity BlakeyJ18Holme Pierrepont CC09:08:0012:07:0015:37:00
29Isobel PapaspyridisJ16Friends of Allonby09:08:3012:08:0015:38:00
27Jodie RochfordU23Cheltenham CC09:09:0012:09:0015:39:00
21Jada SenarJ16Independent09:09:3012:10:0015:40:00
17Macey CalvertJ16Lee Valley PC09:10:0012:11:0015:41:00
16Ella RedfearnJ16Holme Pierrepont CC09:10:3012:12:0015:42:00
15Sophie WinfieldJ16Holme Pierrepont CC09:11:0012:13:0015:43:00
14Ailsa GourlayJ16Strathallan CC09:11:3012:14:0015:44:00
13Maia HarrisonJ16Lee Valley PC09:12:0012:15:0015:45:00
10Kirsten EatockU23County Antrim PS09:12:3012:16:0015:46:00
8Anna BurbidgeJ16Lee Valley PC09:13:0012:17:0015:47:00
7Shannon JudgeJ16Stafford & Stone CC09:13:3012:18:0015:48:00
6Jessica MagsonJ18Stafford & Stone CC09:14:0012:19:0015:49:00
5Natasha PottingerJ18Strathallan CC/strathallan09:14:3012:20:0015:50:00
1Hannah ClementsU23Shepperton SCC09:15:0012:21:0015:51:00

Div 1 - C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
15Christopher RoyleJ14Stafford & Stone CC09:18:0012:24:0015:54:00
7Thomas MayerJ14Stafford & Stone CC09:18:3012:25:0015:55:00
5Thomas MerrifieldJ14Taunton CC09:19:0012:26:0015:56:00
46Joseff RoundJ16Snowdonia CC09:19:3012:27:0015:57:00
44Theo LunnyJ16Shepperton SCC09:20:0012:28:0015:58:00
42Timothy AllenJ16Holme Pierrepont CC09:20:3012:29:0015:59:00
39Luc RoyleJ14Stafford & Stone CC09:21:0012:30:0016:00:00
38Edward DickinsonJ16Stafford & Stone CC09:21:3012:31:0016:01:00
36Harvey MerrifieldJ16Taunton CC09:22:0012:32:0016:02:00
35Luke KevaneJ14Lower Wharfe CC09:22:3012:33:0016:03:00
34Callum WallingJ18Shepperton SCC09:23:0012:34:0016:04:00
28Jack BurrowJ16Kingston KC09:23:3012:35:0016:05:00
26Jacob TaylorJ16Holme Pierrepont CC09:24:0012:36:0016:06:00
25Chester SoftleyJ16Tees Tigers/Persimmon Homes/Kingspan09:24:3012:37:0016:07:00
23Liam J BrownJ16Holme Pierrepont CC09:25:0012:38:0016:08:00
20Mike MitchellMWyedean CC09:25:3012:39:0016:09:00
17Danny CoxJ16Lee Valley PC09:26:0012:40:0016:10:00
14Raoul ChappellU23Seren Dŵr09:26:3012:41:0016:11:00
10Andrew CrowhurstJ18Sheffield CC09:27:0012:42:0016:12:00
9Jonathan LiJ18Stafford & Stone CC09:27:3012:43:0016:13:00
8Dougal McPetrieJ16Holme Pierrepont CC09:28:0012:44:0016:14:00
7Alfie BooteJ16Stafford & Stone CC09:28:3012:45:0016:15:00
6Louis FootittJ18Proteus CC09:29:0012:46:0016:16:00
5Michael OwenJ18Holme Pierrepont CC09:29:3012:47:0016:17:00
3Kurts Adams RozentalsJ16Stafford & Stone CC09:30:0012:48:0016:18:00
1Adam JohnstoneSHydrasports/TJ Composites 09:30:3012:49:0016:19:00

Div 1 - C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
9Gemma StarksSSeren Dŵr09:33:3012:52:0016:22:00
28Louise FernieJ14Holme Pierrepont CC09:34:0012:53:0016:23:00
26Joanna Blythe-ShieldsJ14Lee Valley PC09:34:3012:54:0016:24:00
25Verity BlakeyJ18Holme Pierrepont CC09:35:0012:55:0016:25:00
££24Olivia KirkJ16Halifax CC09:35:3012:56:0016:26:00
23Rachel EllisJ14Lee Valley PC09:36:0012:57:0016:27:00
21Holly AtkinsJ16Lee Valley PC09:36:3012:58:0016:28:00
15Ailsa GourlayJ16Strathallan CC09:37:0012:59:0016:29:00
14Lili BryantJ16Llandysul Paddlers09:37:3013:00:0016:30:00
11Jada SenarJ16Independent09:38:0013:01:0016:31:00
9Vanessa HumphreyU23Shepperton SCC09:38:3013:02:0016:32:00
8Macey CalvertJ16Lee Valley PC09:39:0013:03:0016:33:00
7Anna-Louise GlendenningSProteus CC09:39:3013:04:0016:34:00
5Ella RedfearnJ16Holme Pierrepont CC09:40:0013:05:0016:35:00
4Bethany SizerJ18Lee Valley PC09:40:3013:06:0016:36:00
2Sophie WinfieldJ16Holme Pierrepont CC09:41:0013:07:0016:37:00