2017
Pinkston Div 1

Start List



Saturday

Officials A

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
*64Duncan EdwardsPrem C1M 44J18Breadalbane CC08:00:0010:00:0013:30:00
**61Vittorio PezzaioliPrem C1M 37J16CR Cats08:00:3010:01:0013:31:00
59Michael BrownPrem K1M 59U23CR Cats08:01:0010:02:0013:32:00
*53Jenny HammondDiv 2 K1W 23MNinebanks CC08:01:3010:03:0013:33:00
4tbd08:02:0010:04:0013:34:00
3tbd08:02:3010:05:0013:35:00
2tbd08:03:0010:06:0013:36:00
1tbd08:03:3010:07:0013:37:00

Div 1 - Vet

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
45Alison SetchellVHolme Pierrepont CC/Jem Racing08:06:3010:10:0013:40:00
££41Jane GibsonVStrathallan CC08:07:0010:11:0013:41:00
33Steve AgarVNinebanks CC08:07:3010:12:0013:42:00
31Dave RoyleVStafford & Stone CC08:08:0010:13:0013:43:00
2Andrew CloseVHalifax CC08:08:3010:14:0013:44:00

Div 1 - K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
65Jim WallisMPinkston Panthers08:11:3010:17:0013:47:00
62Cameron FordJ12Bradford & Bingley CC08:12:0010:18:0013:48:00
43Finn MacdonaldJ14Breadalbane CC/Breadalbane Canoe Club08:12:3010:19:0013:49:00
41Gabriel KeenJ14Holme Pierrepont CC08:13:0010:20:0013:50:00
38Michael DenvirJ16Forth CC08:13:3010:21:0013:51:00
30Christopher RoyleJ14Stafford & Stone CC08:14:0010:22:0013:52:00
24Padraig CowanJ14Breadalbane CC08:14:3010:23:0013:53:00
142Daniel ReesJ14Llandysul Paddlers08:15:0010:24:0013:54:00
141James GrocockJ16Stafford & Stone CC08:15:3010:25:0013:55:00
**135James LyndonJ18Green Star CC08:16:0010:26:0013:56:00
124Jacob BurtonJ18Wyedean CC/Seren Dwr08:16:3010:27:0013:57:00
120Alasdair McMullenSStrathallan CC08:17:0010:28:0013:58:00
118Luc RoyleJ14Stafford & Stone CC08:17:3010:29:0013:59:00
114Cody BrownJ12Lower Wharfe CC08:18:0010:30:0014:00:00
c110Sam BryantJ14Llandysul Paddlers08:18:3010:31:0014:01:00
109William KirkJ16Sheffield CC08:19:0010:32:0014:02:00
107Elliott MasseyJ18Break Out CC08:19:3010:33:0014:03:00
106Ross ForshawJ16CR Cats08:20:0010:34:0014:04:00
104Cameron HaroldJ16Aberdeen KC08:20:3010:35:0014:05:00
99Martyn SetchellMHolme Pierrepont CC/Jem Racing08:21:0010:36:0014:06:00
98Ioan DaviesJ16Seren Dŵr08:21:3010:37:0014:07:00
££96Max CooperJ18Proteus CC08:22:0010:38:0014:08:00
92Dave RawdingMKingston KC08:22:3010:39:0014:09:00
91Duncan BerrimanMKingston KC08:23:0010:40:0014:10:00
89Alex JonesSFriends of Allonby08:23:3010:41:0014:11:00
87Matt McDiarmidJ16Breadalbane CC08:24:0010:42:0014:12:00
86Lorenzo CuttsJ18Snowdonia Slalom Eryri08:24:3010:43:0014:13:00
85Sam LeaverJ14Phoenix CC/Projecx/IPWI08:25:0010:44:0014:14:00
83Horst MayerMStafford & Stone CC08:25:3010:45:0014:15:00
79Michael HuddlestanMRibble CC08:26:0010:46:0014:16:00
73Jack PetersJ18Bradford & Bingley CC08:26:3010:47:0014:17:00
72Jay AndersonJ16Breadalbane CC08:27:0010:48:0014:18:00
70Joshua LucasJ16Lee Valley PC08:27:3010:49:0014:19:00
66Jack KellettJ16CR Cats08:28:0010:50:0014:20:00
65Euan ClowJ18Aberdeen KC08:28:3010:51:0014:21:00
59Thomas MayerJ14Stafford & Stone CC08:29:0010:52:0014:22:00
55George EastwoodJ16Bradford & Bingley CC08:29:3010:53:0014:23:00
48Luke KevaneJ14Lower Wharfe CC08:30:0010:54:0014:24:00
47Mike MitchellMWyedean CC08:30:3010:55:0014:25:00
45Liam BrownJ16Lower Wharfe CC08:31:0010:56:0014:26:00
42Ben HosieJ16Aberdeen KC08:31:3010:57:0014:27:00
38Chester SoftleyJ16Tees Tigers/Persimmon/Kingspan08:32:0010:58:0014:28:00
37Dan HosieJ18Aberdeen KC08:32:3010:59:0014:29:00
£36Pretam GurungJ18Breadalbane CC08:33:0011:00:0014:30:00
32Angus HulbertJ16Breadalbane CC08:33:3011:01:0014:31:00
26Finlay Yates-JonesJ16Llandysul Paddlers08:34:0011:02:0014:32:00
21Ryan CrossJ16Holme Pierrepont CC08:34:3011:03:0014:33:00
17Les FordMHalifax CC08:35:0011:04:0014:34:00
15Liam J BrownJ16Holme Pierrepont CC08:35:3011:05:0014:35:00
8Carl SunderlandSStafford & Stone CC08:36:0011:06:0014:36:00
5Louis McDermottJ18Lee Valley PC08:36:3011:07:0014:37:00
3Richard StalkerU23Copeland CC08:37:0011:08:0014:38:00

Div 1 - C2

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
10Amy Howarth / Cameron FordJ18Bradford & Bingley CC08:40:0011:11:0014:41:00

Div 1 - K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
*£20Bryony AgarJ16Ninebanks CC08:43:0011:14:0014:44:00
14Jesse AndersonJ14Breadalbane CC08:43:3011:15:0014:45:00
10Ellen WatsonJ16Tees Tigers08:44:0011:16:0014:46:00
4Julie KolbMBradford & Bingley CC08:44:3011:17:0014:47:00
71Olivia AldersonJ14Holme Pierrepont CC08:45:0011:18:0014:48:00
70Carla FryJ14Holme Pierrepont CC08:45:3011:19:0014:49:00
68Linda AllinMIndependent08:46:0011:20:0014:50:00
63Louise FernieJ14Holme Pierrepont CC08:46:3011:21:0014:51:00
62Lucy CundellJ14Green Star CC08:47:0011:22:0014:52:00
60Rachel EllisJ14Lee Valley PC08:47:3011:23:0014:53:00
56Joanna Blythe-ShieldsJ14Lee Valley PC08:48:0011:24:0014:54:00
55Rose MitchellMWyedean CC08:48:3011:25:0014:55:00
£50Jenni McKeownJ16CR Cats08:49:0011:26:0014:56:00
49Heather LindsayU23Lower Wharfe CC08:49:3011:27:0014:57:00
£47Ellen PedenJ16CR Cats08:50:0011:28:0014:58:00
41Sophie IveyJ16Tees Tigers08:50:3011:29:0014:59:00
40Ruth BramleyJ14Llandysul Paddlers08:51:0011:30:0015:00:00
39Catrin SchroderJ14Llandysul Paddlers08:51:3011:31:0015:01:00
38Eve OvingtonJ14Tees Tigers08:52:0011:32:0015:02:00
£37Holly AtkinsJ16Lee Valley PC08:52:3011:33:0015:03:00
36Megan FletcherJ18Strathallan CC08:53:0011:34:0015:04:00
35Sophie FletcherJ16Strathallan CC08:53:3011:35:0015:05:00
34Molly AgarU23Ninebanks CC08:54:0011:36:0015:06:00
31Verity BlakeyJ18Holme Pierrepont CC08:54:3011:37:0015:07:00
29Isobel PapaspyridisJ16Friends of Allonby08:55:0011:38:0015:08:00
28Evie MerrittJ16Llandysul Paddlers08:55:3011:39:0015:09:00
23Holly WyllieJ16Breadalbane CC08:56:0011:40:0015:10:00
**££21Jada SenarJ16Independent/Lee Valley08:56:3011:41:0015:11:00
20Ellie BrownJ16Tees Tigers08:57:0011:42:0015:12:00
18Hollie WheelerJ16Bradford & Bingley CC08:57:3011:43:0015:13:00
17Macey CalvertJ16Lee Valley PC08:58:0011:44:0015:14:00
14Ailsa GourlayJ16Strathallan CC08:58:3011:45:0015:15:00
13Maia HarrisonJ16Lee Valley PC08:59:0011:46:0015:16:00
11Mairi EdwardsJ16Breadalbane CC08:59:3011:47:0015:17:00
10Kirsten EatockU23County Antrim PS/HPP09:00:0011:48:0015:18:00
9Emily SouthJ18Lee Valley PC09:00:3011:49:0015:19:00
7Shannon JudgeJ16Stafford & Stone CC09:01:0011:50:0015:20:00
6Jessica MagsonJ18Stafford & Stone CC/Manorshop09:01:3011:51:0015:21:00
1Hannah ClementsU23Shepperton SCC09:02:0011:52:0015:22:00

Div 1 - C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
29Jim WallisMPinkston Panthers09:05:0011:55:0015:25:00
20Michael DenvirJ16Forth CC09:05:3011:56:0015:26:00
11Gabriel KeenJ14Holme Pierrepont CC09:06:0011:57:0015:27:00
10David MitchellJ16Wyedean CC09:06:3011:58:0015:28:00
50Thomas MayerJ14Stafford & Stone CC09:07:0011:59:0015:29:00
£40Iain McBrideJ16Breadalbane CC09:07:3012:00:0015:30:00
39Luc RoyleJ14Stafford & Stone CC09:08:0012:01:0015:31:00
35Luke KevaneJ14Lower Wharfe CC09:08:3012:02:0015:32:00
29Jack KellettJ16CR Cats09:09:0012:03:0015:33:00
28Jack BurrowJ16Kingston KC09:09:3012:04:0015:34:00
27Liam BrownJ16Lower Wharfe CC09:10:0012:05:0015:35:00
**£23Liam J BrownJ16Holme Pierrepont CC09:10:3012:06:0015:36:00
17Danny CoxJ16Lee Valley PC09:11:0012:07:0015:37:00
16Dan RawdingsSKingston KC09:11:3012:08:0015:38:00
10Andrew CrowhurstJ18Sheffield CC09:12:0012:09:0015:39:00
**9Jonathan LiJ18Stafford & Stone CC09:12:3012:10:0015:40:00
7Alfie BooteJ16Stafford & Stone CC09:13:0012:11:0015:41:00
6Louis FootittJ18Proteus CC/Empire gym 09:13:3012:12:0015:42:00
3Kurts Adams RozentalsJ16Stafford & Stone CC/Stafford And Stone Canoe Club09:14:0012:13:0015:43:00

Div 1 - C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
12Molly AgarU23Ninebanks CC09:17:0012:16:0015:46:00
28Louise FernieJ14Holme Pierrepont CC09:17:4512:17:3015:47:30
27Olivia AldersonJ14Holme Pierrepont CC09:18:3012:19:0015:49:00
26Joanna Blythe-ShieldsJ14Lee Valley PC09:19:1512:20:3015:50:30
25Verity BlakeyJ18Holme Pierrepont CC09:20:0012:22:0015:52:00
23Rachel EllisJ14Lee Valley PC09:20:4512:23:3015:53:30
££22Breagh MacphersonJ16Breadalbane CC09:21:3012:25:0015:55:00
21Holly AtkinsJ16Lee Valley PC09:22:1512:26:3015:56:30
15Ailsa GourlayJ16Strathallan CC09:23:0012:28:0015:58:00
c14Lili BryantJ16Llandysul Paddlers09:23:4512:29:3015:59:30
13Laura MilneJ18Stirling & Falkirk CC09:24:3012:31:0016:01:00
12Amy HowarthJ18Bradford & Bingley CC09:25:1512:32:3016:02:30
9Vanessa HumphreyU23Shepperton SCC/LBC09:26:0012:34:0016:04:00
£8Macey CalvertJ16Lee Valley PC09:26:4512:35:3016:05:30
7Anna-Louise GlendenningSProteus CC09:27:3012:37:0016:07:00
4Bethany SizerJ18Lee Valley PC09:28:1512:38:3016:08:30
3Hannah ClementsU23Shepperton SCC09:29:0012:40:0016:10:00

Officials B

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
34William FotheringhamPrem C1M 34J18Strathallan CC09:32:0012:43:0016:13:00
25Jonny DicksonPrem K1M 25J16CR Cats09:32:3012:44:0016:14:00
24Lois LeaverPrem K1W 24J16CR Cats09:33:0012:45:0016:15:00
*14Amber MaslenPrem K1W 14SPinkston Panthers09:33:3012:46:0016:16:00
**10Gary ClowDiv 2 K1M 137SAberdeen KC09:34:0012:47:0016:17:00
3tbd09:34:3012:48:0016:18:00
2tbd09:35:0012:49:0016:19:00
1tbd09:35:3012:50:0016:20:00

Sunday

Officials A

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
65Robert HoldwayPrem K1M 30SStafford & Stone CC08:00:0010:00:0013:00:00
**61Vittorio PezzaioliPrem K1M 74J16CR Cats08:00:3010:01:0013:01:00
59Michael BrownPrem K1M 59U23CR Cats08:01:0010:02:0013:02:00
53Jenny HammondDiv 2 K1W 23MNinebanks CC08:01:3010:03:0013:03:00
4tbd08:02:0010:04:0013:04:00
3tbd08:02:3010:05:0013:05:00
2tbd08:03:0010:06:0013:06:00
1tbd08:03:3010:07:0013:07:00

Div 1 - Vet

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
45Alison SetchellVHolme Pierrepont CC/Jem Racing08:06:3010:10:0013:10:00
41Jane GibsonVStrathallan CC08:07:0010:11:0013:11:00
33Steve AgarVNinebanks CC08:07:3010:12:0013:12:00
31Dave RoyleVStafford & Stone CC08:08:0010:13:0013:13:00
2Andrew CloseVHalifax CC08:08:3010:14:0013:14:00

Div 1 - K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
65Jim WallisMPinkston Panthers08:11:3010:17:0013:17:00
62Cameron FordJ12Bradford & Bingley CC08:12:0010:18:0013:18:00
41Gabriel KeenJ14Holme Pierrepont CC08:12:3010:19:0013:19:00
30Christopher RoyleJ14Stafford & Stone CC08:13:0010:20:0013:20:00
142Daniel ReesJ14Llandysul Paddlers08:13:3010:21:0013:21:00
141James GrocockJ16Stafford & Stone CC08:14:0010:22:0013:22:00
135James LyndonJ18Green Star CC08:14:3010:23:0013:23:00
124Jacob BurtonJ18Wyedean CC/Seren Dwr08:15:0010:24:0013:24:00
120Alasdair McMullenSStrathallan CC08:15:3010:25:0013:25:00
118Luc RoyleJ14Stafford & Stone CC08:16:0010:26:0013:26:00
114Cody BrownJ12Lower Wharfe CC08:16:3010:27:0013:27:00
110Sam BryantJ14Llandysul Paddlers08:17:0010:28:0013:28:00
109William KirkJ16Sheffield CC08:17:3010:29:0013:29:00
107Elliott MasseyJ18Break Out CC08:18:0010:30:0013:30:00
106Ross ForshawJ16CR Cats08:18:3010:31:0013:31:00
104Cameron HaroldJ16Aberdeen KC08:19:0010:32:0013:32:00
99Martyn SetchellMHolme Pierrepont CC/Jem Racing08:19:3010:33:0013:33:00
98Ioan DaviesJ16Seren Dŵr08:20:0010:34:0013:34:00
96Max CooperJ18Proteus CC08:20:3010:35:0013:35:00
92Dave RawdingMKingston KC08:21:0010:36:0013:36:00
91Duncan BerrimanMKingston KC08:21:3010:37:0013:37:00
89Alex JonesSFriends of Allonby08:22:0010:38:0013:38:00
86Lorenzo CuttsJ18Snowdonia Slalom Eryri08:22:3010:39:0013:39:00
85Sam LeaverJ14Phoenix CC/Projecx/IPWI08:23:0010:40:0013:40:00
83Horst MayerMStafford & Stone CC08:23:3010:41:0013:41:00
79Michael HuddlestanMRibble CC08:24:0010:42:0013:42:00
73Jack PetersJ18Bradford & Bingley CC08:24:3010:43:0013:43:00
72Jay AndersonJ16Breadalbane CC08:25:0010:44:0013:44:00
70Joshua LucasJ16Lee Valley PC08:25:3010:45:0013:45:00
66Jack KellettJ16CR Cats08:26:0010:46:0013:46:00
65Euan ClowJ18Aberdeen KC08:26:3010:47:0013:47:00
59Thomas MayerJ14Stafford & Stone CC08:27:0010:48:0013:48:00
55George EastwoodJ16Bradford & Bingley CC08:27:3010:49:0013:49:00
48Luke KevaneJ14Lower Wharfe CC08:28:0010:50:0013:50:00
47Mike MitchellMWyedean CC08:28:3010:51:0013:51:00
45Liam BrownJ16Lower Wharfe CC08:29:0010:52:0013:52:00
42Ben HosieJ16Aberdeen KC08:29:3010:53:0013:53:00
38Chester SoftleyJ16Tees Tigers/Persimmon/Kingspan08:30:0010:54:0013:54:00
37Dan HosieJ18Aberdeen KC08:30:3010:55:0013:55:00
32Angus HulbertJ16Breadalbane CC08:31:0010:56:0013:56:00
26Finlay Yates-JonesJ16Llandysul Paddlers08:31:3010:57:0013:57:00
21Ryan CrossJ16Holme Pierrepont CC08:32:0010:58:0013:58:00
17Les FordMHalifax CC08:32:3010:59:0013:59:00
15Liam J BrownJ16Holme Pierrepont CC08:33:0011:00:0014:00:00
8Carl SunderlandSStafford & Stone CC08:33:3011:01:0014:01:00
5Louis McDermottJ18Lee Valley PC08:34:0011:02:0014:02:00
3Richard StalkerU23Copeland CC08:34:3011:03:0014:03:00

Div 1 - C2

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
£10Amy Howarth / Cameron FordJ18Bradford & Bingley CC08:37:3011:06:0014:06:00

Div 1 - K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
20Bryony AgarJ16Ninebanks CC08:40:3011:09:0014:09:00
14Jesse AndersonJ14Breadalbane CC08:41:0011:10:0014:10:00
10Ellen WatsonJ16Tees Tigers08:41:3011:11:0014:11:00
4Julie KolbMBradford & Bingley CC08:42:0011:12:0014:12:00
71Olivia AldersonJ14Holme Pierrepont CC08:42:3011:13:0014:13:00
70Carla FryJ14Holme Pierrepont CC08:43:0011:14:0014:14:00
68Linda AllinMIndependent08:43:3011:15:0014:15:00
63Louise FernieJ14Holme Pierrepont CC08:44:0011:16:0014:16:00
62Lucy CundellJ14Green Star CC08:44:3011:17:0014:17:00
60Rachel EllisJ14Lee Valley PC08:45:0011:18:0014:18:00
56Joanna Blythe-ShieldsJ14Lee Valley PC08:45:3011:19:0014:19:00
55Rose MitchellMWyedean CC08:46:0011:20:0014:20:00
50Jenni McKeownJ16CR Cats08:46:3011:21:0014:21:00
49Heather LindsayU23Lower Wharfe CC08:47:0011:22:0014:22:00
47Ellen PedenJ16CR Cats08:47:3011:23:0014:23:00
41Sophie IveyJ16Tees Tigers08:48:0011:24:0014:24:00
40Ruth BramleyJ14Llandysul Paddlers08:48:3011:25:0014:25:00
39Catrin SchroderJ14Llandysul Paddlers08:49:0011:26:0014:26:00
38Eve OvingtonJ14Tees Tigers08:49:3011:27:0014:27:00
37Holly AtkinsJ16Lee Valley PC08:50:0011:28:0014:28:00
36Megan FletcherJ18Strathallan CC08:50:3011:29:0014:29:00
35Sophie FletcherJ16Strathallan CC08:51:0011:30:0014:30:00
34Molly AgarU23Ninebanks CC08:51:3011:31:0014:31:00
31Verity BlakeyJ18Holme Pierrepont CC08:52:0011:32:0014:32:00
29Isobel PapaspyridisJ16Friends of Allonby08:52:3011:33:0014:33:00
28Evie MerrittJ16Llandysul Paddlers08:53:0011:34:0014:34:00
23Holly WyllieJ16Breadalbane CC08:53:3011:35:0014:35:00
21Jada SenarJ16Independent08:54:0011:36:0014:36:00
20Ellie BrownJ16Tees Tigers08:54:3011:37:0014:37:00
18Hollie WheelerJ16Bradford & Bingley CC08:55:0011:38:0014:38:00
17Macey CalvertJ16Lee Valley PC08:55:3011:39:0014:39:00
14Ailsa GourlayJ16Strathallan CC08:56:0011:40:0014:40:00
13Maia HarrisonJ16Lee Valley PC08:56:3011:41:0014:41:00
10Kirsten EatockU23County Antrim PS/HPP08:57:0011:42:0014:42:00
9Emily SouthJ18Lee Valley PC08:57:3011:43:0014:43:00
7Shannon JudgeJ16Stafford & Stone CC08:58:0011:44:0014:44:00
6Jessica MagsonJ18Stafford & Stone CC/Manorshop08:58:3011:45:0014:45:00
1Hannah ClementsU23Shepperton SCC08:59:0011:46:0014:46:00

Div 1 - C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
29Jim WallisMPinkston Panthers09:02:0011:49:0014:49:00
11Gabriel KeenJ14Holme Pierrepont CC09:02:3011:50:0014:50:00
10David MitchellJ16Wyedean CC09:03:0011:51:0014:51:00
50Thomas MayerJ14Stafford & Stone CC09:03:3011:52:0014:52:00
40Iain McBrideJ16Breadalbane CC09:04:0011:53:0014:53:00
39Luc RoyleJ14Stafford & Stone CC09:04:3011:54:0014:54:00
35Luke KevaneJ14Lower Wharfe CC09:05:0011:55:0014:55:00
29Jack KellettJ16CR Cats09:05:3011:56:0014:56:00
28Jack BurrowJ16Kingston KC09:06:0011:57:0014:57:00
27Liam BrownJ16Lower Wharfe CC09:06:3011:58:0014:58:00
23Liam J BrownJ16Holme Pierrepont CC09:07:0011:59:0014:59:00
17Danny CoxJ16Lee Valley PC09:07:3012:00:0015:00:00
16Dan RawdingsSKingston KC09:08:0012:01:0015:01:00
10Andrew CrowhurstJ18Sheffield CC09:08:3012:02:0015:02:00
9Jonathan LiJ18Stafford & Stone CC09:09:0012:03:0015:03:00
7Alfie BooteJ16Stafford & Stone CC09:09:3012:04:0015:04:00
6Louis FootittJ18Proteus CC/Empire gym 09:10:0012:05:0015:05:00
3Kurts Adams RozentalsJ16Stafford & Stone CC/Stafford And Stone Canoe Club09:10:3012:06:0015:06:00

Div 1 - C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
12Molly AgarU23Ninebanks CC09:13:3012:09:0015:09:00
28Louise FernieJ14Holme Pierrepont CC09:14:1512:10:3015:10:30
27Olivia AldersonJ14Holme Pierrepont CC09:15:0012:12:0015:12:00
26Joanna Blythe-ShieldsJ14Lee Valley PC09:15:4512:13:3015:13:30
25Verity BlakeyJ18Holme Pierrepont CC09:16:3012:15:0015:15:00
23Rachel EllisJ14Lee Valley PC09:17:1512:16:3015:16:30
21Holly AtkinsJ16Lee Valley PC09:18:0012:18:0015:18:00
15Ailsa GourlayJ16Strathallan CC09:18:4512:19:3015:19:30
14Lili BryantJ16Llandysul Paddlers09:19:3012:21:0015:21:00
13Laura MilneJ18Stirling & Falkirk CC09:20:1512:22:3015:22:30
12Amy HowarthJ18Bradford & Bingley CC09:21:0012:24:0015:24:00
9Vanessa HumphreyU23Shepperton SCC/LBC09:21:4512:25:3015:25:30
8Macey CalvertJ16Lee Valley PC09:22:3012:27:0015:27:00
7Anna-Louise GlendenningSProteus CC09:23:1512:28:3015:28:30
4Bethany SizerJ18Lee Valley PC09:24:0012:30:0015:30:00
3Hannah ClementsU23Shepperton SCC09:24:4512:31:3015:31:30

Officials B

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
*24Lois LeaverPrem K1W 24J16CR Cats09:27:4512:34:3015:34:30
14Amber MaslenPrem K1W 14SPinkston Panthers09:28:1512:35:3015:35:30
**10Gary ClowDiv 2 K1M 137SAberdeen KC09:28:4512:36:3015:36:30
5tbd09:29:1512:37:3015:37:30
4tbd09:29:4512:38:3015:38:30
3tbd09:30:1512:39:3015:39:30
2tbd09:30:4512:40:3015:40:30
1tbd09:31:1512:41:3015:41:30