2017
Shepperton 2/3 Double

Start List


Saturday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
126Vawn Humphrey-WilsonDiv 1 K1M 126J18Laburnum BC/Reed chillcheater/PGL09:30:0011:00:0013:00:00
4tbd09:30:3011:01:0013:01:00
3tbd09:31:0011:02:0013:02:00
2tbd09:31:3011:03:0013:03:00
1tbd09:32:0011:04:0013:04:00

Div 2 - Vet

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
33Lewis PerrenVShepperton SCC09:33:0011:05:0013:05:00
15Steve BambridgeVShepperton SCC09:33:3011:06:0013:06:00
12Richard StoryVSalisbury CC09:34:0011:07:0013:07:00
6Lewis PerrenMShepperton SCC09:34:3011:08:0013:08:00
5Nigel EvansVTelford CC09:35:0011:09:0013:09:00

Div 2 - K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
221Casey EllerbeckJ14Lee Valley PC09:36:0011:10:0013:10:00
216Andy NevilleMReading CC09:36:3011:11:0013:11:00
215Harry DownesJ14Independent09:37:0011:12:0013:12:00
211Joel GunneryJ16Shepperton SCC09:37:3011:13:0013:13:00
208Ryan MartineauJ12Shepperton SCC09:38:0011:14:0013:14:00
205Oliver LorenzJ12Mold CC09:38:3011:15:0013:15:00
196Clive AtkinsMIndependent09:39:0011:16:0013:16:00
191Philip SmithJ14Winchester & District CC09:39:3011:17:0013:17:00
188Woody SouthJ12Lee Valley PC09:40:0011:18:0013:18:00
186Jack EvansJ12Telford CC09:40:3011:19:0013:19:00
175Owen BieJ16Mold CC09:41:0011:20:0013:20:00
174William MoirJ16Ibstock CC/Ibstock CC09:41:3011:21:0013:21:00
168Leo BambridgeJ14Shepperton SCC09:42:0011:22:0013:22:00
164Archie TaylorJ14Holme Pierrepont CC09:42:3011:23:0013:23:00
163Felix NeweyJ14Wyedean CC09:43:0011:24:0013:24:00
147Klass Francisks RozentalsJ12Stafford & Stone CC09:43:3011:25:0013:25:00
143Clive NeweySWyedean CC09:44:0011:26:0013:26:00
142Furqan Yusuf MughalJ14Holme Pierrepont CC09:44:3011:27:0013:27:00
125James ReadMThe Sharks09:45:0011:28:0013:28:00
118Philip RoeMEast Kent Paddlers09:45:3011:29:0013:29:00
81Luca Cano MoleJ12Tandridge Blades09:46:0011:30:0013:30:00
52William HanhamMIndependent09:46:3011:31:0013:31:00
42Max BushellJ18Shepperton SCC09:47:0011:32:0013:32:00
33Paul KettleMLee Valley PC09:47:3011:33:0013:33:00

Div 2 - K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
104Charlotte LucasJ14Lee Valley PC09:48:3011:34:0013:34:00
85Mollie SmithJ12Lee Valley PC09:49:0011:35:0013:35:00

Div 2 - C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
51Harry DownesJ14Independent09:50:0011:36:0013:36:00
50Milan AysanJ14Lee Valley PC09:50:3011:37:0013:37:00
46Woody SouthJ12Lee Valley PC09:51:0011:38:0013:38:00
43Oscar Cano MoleJ16Tandridge Blades09:51:3011:39:0013:39:00
42Edward McDonaldJ12Holme Pierrepont CC/DS Smith09:52:0011:40:0013:40:00
21Philip SmithJ14Winchester & District CC09:52:3011:41:0013:41:00

Div 3 - K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
356Albie CutbillJ14Frome CC09:53:3011:42:0013:42:00
286William KettleJ12Lee Valley PC09:54:0011:43:0013:43:00
265Jamie CurryJ12Independent09:54:3011:44:0013:44:00
208Rowan ScottJ12Lee Valley PC09:55:0011:45:0013:45:00
104Joshua SpackmanJ12Shepperton SCC09:55:3011:46:0013:46:00
63Tony SmithMWinchester & District CC09:56:0011:47:0013:47:00
37Harry EvansJ10Telford CC09:56:3011:48:0013:48:00
27Mark WarnerMSalisbury CC09:57:0011:49:0013:49:00

Div 3 - K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
168Emily NevilleJ14Reading CC09:58:0011:50:0013:50:00
156Esther RoweSAdur CC09:58:3011:51:0013:51:00
151Natalie NevilleJ16Reading CC09:59:0011:52:0013:52:00
19Susan TempletonMItchen Valley CC09:59:3011:53:0013:53:00

Div 3 - C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
65Jack EvansJ12Telford CC10:00:3011:54:0013:54:00
64Casey EllerbeckJ14Lee Valley PC10:01:0011:55:0013:55:00
52Tim BevenSBroadland Paddlesport10:01:3011:56:0013:56:00
3Richard StoryMSalisbury CC10:02:0011:57:0013:57:00

Div 3 - C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
19Charlotte LucasJ14Lee Valley PC10:03:0011:58:0013:58:00

Sunday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
5tbd09:30:0011:00:0013:00:00
4tbd09:30:3011:01:0013:01:00
3tbd09:31:0011:02:0013:02:00
2tbd09:31:3011:03:0013:03:00
1tbd09:32:0011:04:0013:04:00

Div 2 - Vet

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
33Lewis PerrenVShepperton SCC09:33:0011:05:0013:05:00
15Steve BambridgeVShepperton SCC09:33:3011:06:0013:06:00
12Richard StoryVSalisbury CC09:34:0011:07:0013:07:00
6Lewis PerrenMShepperton SCC09:34:3011:08:0013:08:00
5Nigel EvansVTelford CC09:35:0011:09:0013:09:00

Div 2 - K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
221Casey EllerbeckJ14Lee Valley PC09:36:0011:10:0013:10:00
215Harry DownesJ14Independent09:36:3011:11:0013:11:00
208Ryan MartineauJ12Shepperton SCC09:37:0011:12:0013:12:00
205Oliver LorenzJ12Mold CC09:37:3011:13:0013:13:00
196Clive AtkinsMIndependent09:38:0011:14:0013:14:00
195Jacob LinesJ14Frome CC09:38:3011:15:0013:15:00
191Philip SmithJ14Winchester & District CC09:39:0011:16:0013:16:00
188Woody SouthJ12Lee Valley PC09:39:3011:17:0013:17:00
186Jack EvansJ12Telford CC09:40:0011:18:0013:18:00
174William MoirJ16Ibstock CC/Ibstock CC09:40:3011:19:0013:19:00
173William ChristmasJ14Wyedean CC09:41:0011:20:0013:20:00
172Archie ChristmasJ12Wyedean CC09:41:3011:21:0013:21:00
168Leo BambridgeJ14Shepperton SCC09:42:0011:22:0013:22:00
164Archie TaylorJ14Holme Pierrepont CC09:42:3011:23:0013:23:00
163Felix NeweyJ14Wyedean CC09:43:0011:24:0013:24:00
161Jamie McMurtrieU23Addlestone CC09:43:3011:25:0013:25:00
148Sonny ShevillJ14Lee Valley PC09:44:0011:26:0013:26:00
147Klass Francisks RozentalsJ12Stafford & Stone CC09:44:3011:27:0013:27:00
143Clive NeweySWyedean CC09:45:0011:28:0013:28:00
142Furqan Yusuf MughalJ14Holme Pierrepont CC09:45:3011:29:0013:29:00
125James ReadMThe Sharks09:46:0011:30:0013:30:00
118Philip RoeMEast Kent Paddlers09:46:3011:31:0013:31:00
81Luca Cano MoleJ12Tandridge Blades09:47:0011:32:0013:32:00
52William HanhamMIndependent09:47:3011:33:0013:33:00
42Max BushellJ18Shepperton SCC09:48:0011:34:0013:34:00
33Paul KettleMLee Valley PC09:48:3011:35:0013:35:00

Div 2 - K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
104Charlotte LucasJ14Lee Valley PC09:49:3011:36:0013:36:00
97Holly WebsterU23Seren Dŵr/Seren Dwr09:50:0011:37:0013:37:00
85Mollie SmithJ12Lee Valley PC09:50:3011:38:0013:38:00
41Katie ShattockJ14Taunton CC09:51:0011:39:0013:39:00

Div 2 - C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
51Harry DownesJ14Independent09:52:0011:40:0013:40:00
50Milan AysanJ14Lee Valley PC09:52:3011:41:0013:41:00
46Woody SouthJ12Lee Valley PC09:53:0011:42:0013:42:00
43Oscar Cano MoleJ16Tandridge Blades09:53:3011:43:0013:43:00
42Edward McDonaldJ12Holme Pierrepont CC/DS Smith09:54:0011:44:0013:44:00
21Philip SmithJ14Winchester & District CC09:54:3011:45:0013:45:00

Div 3 - K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
331Jacob SimpsonJ16The Sharks09:55:3011:46:0013:46:00
286William KettleJ12Lee Valley PC09:56:0011:47:0013:47:00
265Jamie CurryJ12Independent09:56:3011:48:0013:48:00
208Rowan ScottJ12Lee Valley PC09:57:0011:49:0013:49:00
104Joshua SpackmanJ12Shepperton SCC09:57:3011:50:0013:50:00
63Tony SmithMWinchester & District CC09:58:0011:51:0013:51:00
37Harry EvansJ10Telford CC09:58:3011:52:0013:52:00
27Mark WarnerMSalisbury CC09:59:0011:53:0013:53:00

Div 3 - K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
156Esther RoweSAdur CC10:00:0011:54:0013:54:00
19Susan TempletonMItchen Valley CC10:00:3011:55:0013:55:00

Div 3 - C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
65Jack EvansJ12Telford CC10:01:3011:56:0013:56:00
64Casey EllerbeckJ14Lee Valley PC10:02:0011:57:0013:57:00
52Tim BevenSBroadland Paddlesport10:02:3011:58:0013:58:00
3Richard StoryMSalisbury CC10:03:0011:59:0013:59:00

Div 3 - C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
19Charlotte LucasJ14Lee Valley PC10:04:0012:00:0014:00:00