2019Cardington Div 2/3/4

Start List


Saturday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
123Chris WoodDiv 1 K1M 33MLee Valley PC09:00:0010:30:0014:30:00
122Jake silvesterK1M SViking KC09:00:3010:31:0014:31:00
121Harry ShipDiv 1 K1M 73J16Stafford & Stone CC09:01:0010:32:0014:32:00
120Matt dodsonC1M MViking KC09:01:3010:33:0014:33:00
119Richard WatkinsK1M SIndependent09:02:0010:34:0014:34:00
118Nick TaylorVets K1M 43VViking KC/WithDave09:02:3010:35:0014:35:00
117Antoni TomasikDiv 1 K1M 139J14Manvers WBC09:03:0010:36:0014:36:00
116Paul MewVets C1M 91VWindsor & District CC09:03:3010:37:0014:37:00
113Thomas O'HaraDiv 1 K1M 10U23Viking KC09:04:0010:38:0014:38:00
112Danny TaylorPrem K1M 101J16Viking KC09:04:3010:39:0014:39:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
96Shane TimlinVShepperton SCC09:05:0010:40:0014:40:00
71Marie FinertyVIndependent09:05:3010:41:0014:41:00
65Tracy WellsVProteus CC09:06:0010:42:0014:42:00
55Matthew SykesVCherwell CC09:06:3010:43:0014:43:00
54Pete AtkinsonVProteus CC09:07:0010:44:0014:44:00
26Danny DalrympleVItchen Valley CC09:07:3010:45:0014:45:00
17Joel ScottVProteus CC09:08:0010:46:0014:46:00
14Darren ShipVStafford & Stone CC09:08:3010:47:0014:47:00
13Steve HolmesVManchester CC/Kingston KC09:09:0010:48:0014:48:00
8Nigel EvansVTelford CC09:09:3010:49:0014:49:00
1Chris WildeVFrome CC09:10:0010:50:0014:50:00

Div 2 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
189Jun Yi OngU23Lee Valley PC09:10:3010:51:0014:51:00
187Austin GouldJ12Manvers WBC09:11:0010:52:0014:52:00
185Tom RobsonJ14Reading CC09:11:3010:53:0014:53:00
184Bob TillingMNewbury CC09:12:0010:54:0014:54:00
182Daniel KellyJ16Break Out CC09:12:3010:55:0014:55:00
178Callum HallgarthJ12Herts Canoe Club09:13:0010:56:0014:56:00
173Jake TaylorU23Viking KC/Polo > Slalom 09:13:3010:57:0014:57:00
164Theo WrightJ12Stafford & Stone CC09:14:0010:58:0014:58:00
162Oscar Fear-SegalSLee Valley PC09:14:3010:59:0014:59:00
161George HancockJ14Stafford & Stone CC09:15:0011:00:0015:00:00
146Otto JohnsonJ14Frome CC09:15:3011:01:0015:01:00
143Morgan PaulJ14Proteus CC09:16:0011:02:0015:02:00
139Finley CroomeJ14Stafford & Stone CC/hydraulicsonline.com09:16:3011:03:0015:03:00
127Isaac WrightJ12Stafford & Stone CC09:17:0011:04:0015:04:00
123Thomas ArrowsmithJ14Midland CC09:17:3011:05:0015:05:00
118Andrew BennettMViking KC09:18:0011:06:0015:06:00
105Maxi ScottJ10Proteus CC09:18:3011:07:0015:07:00
94Forbes LindesaySIndependent09:19:0011:08:0015:08:00
92John StonerMBreak Out CC09:19:3011:09:0015:09:00
89Luke RobinsonJ14Break Out CC09:20:0011:10:0015:10:00
88John KentMFrome CC09:20:3011:11:0015:11:00
86Solomon MaraghJ16Green Star CC/Manvers09:21:0011:12:0015:12:00
81Paul JonesMIndependent09:21:3011:13:0015:13:00
68Martin OaklandMIndependent09:22:0011:14:0015:14:00
64James ReadMThe Sharks/Holme Pierrepont CC09:22:3011:15:0015:15:00
59James HastingsMIndependent09:23:0011:16:0015:16:00
54Tecwyn WilliamsJ12Llandysul Paddlers09:23:3011:17:0015:17:00
52Andy NevilleMReading CC09:24:0011:18:0015:18:00
51Nick ArrowsmithMMidland CC09:24:3011:19:0015:19:00
50Joshua SpackmanJ14Shepperton SCC09:25:0011:20:0015:20:00
46Jacob OaklandJ16Independent09:25:3011:21:0015:21:00
44Jack EvansJ14Telford CC/Rosewood Pet Products09:26:0011:22:0015:22:00
19Leo TimlinJ16Shepperton SCC09:26:3011:23:0015:23:00

Div 2 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
100Darcey McMullinsJ12Lee Valley PC/Independant09:27:0011:24:0015:24:00
99Alice WilliamsonJ12Stafford & Stone CC09:27:3011:25:0015:25:00
98Corleigh DodsonJ16Viking KC09:28:0011:26:0015:26:00
97Jody BarkerSIndependent09:28:3011:27:0015:27:00
87Chloe HolmesJ10Manchester CC/Kingston KC09:29:0011:28:0015:28:00
86Jessica CroomeJ12Stafford & Stone CC09:29:3011:29:0015:29:00
P£82Hannah RhodesJ14Lee Valley PC09:30:0011:30:0015:30:00
81Keira PearceJ16Stafford & Stone CC09:30:3011:31:0015:31:00
78Iga TomasikJ12Manvers WBC09:31:0011:32:0015:32:00
74Natalie NevilleJ18Reading CC09:31:3011:33:0015:33:00
72Hannah LancasterJ14Manvers WBC09:32:0011:34:0015:34:00
64Aicha MasrourJ14Independent09:32:3011:35:0015:35:00
63Lydia FletcherJ14Break Out CC09:33:0011:36:0015:36:00
61Alisa GouinJ12Viking KC09:33:3011:37:0015:37:00
58Emily NevilleJ16Reading CC09:34:0011:38:0015:38:00
55Poppy BooteJ16Stafford & Stone CC09:34:3011:39:0015:39:00
48Zara MontgomeryJ16Break Out CC09:35:0011:40:0015:40:00
46Amelia CombesJ18The Sharks09:35:3011:41:0015:41:00
43Pola TomasikJ14Manvers WBC09:36:0011:42:0015:42:00
36Emma ChristieJ16Break Out CC09:36:3011:43:0015:43:00
32Kerry ChristieJ16Break Out CC09:37:0011:44:0015:44:00
29Laura BurnsJ18Viking KC09:37:3011:45:0015:45:00
23Jasmine WildeJ12Frome CC09:38:0011:46:0015:46:00
22Hanna GriffithsJ14Llandysul Paddlers09:38:3011:47:0015:47:00

Div 2 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
44Toby AstonJ16Shepperton SCC09:39:0011:48:0015:48:00
34Solomon MaraghJ16Green Star CC/Manvers09:39:3011:49:0015:49:00
15Tecwyn WilliamsJ12Llandysul Paddlers09:40:0011:50:0015:50:00

Div 2 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
24Hannah RhodesJ14Lee Valley PC09:40:3011:51:0015:51:00
15Zara MontgomeryJ16Break Out CC09:41:0011:52:0015:52:00
5Joely WallingJ16Shepperton SCC09:41:3011:53:0015:53:00
4Kerry ChristieJ16Break Out CC09:42:0011:54:0015:54:00
2Jutta KaiserSProteus CC09:42:3011:55:0015:55:00

C2

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
273Corleigh Dodson / Madison StokesSViking KC09:43:0011:56:0015:56:00
272Sheila Worth / Peter StewartSWinchester & District CC09:43:3011:57:0015:57:00
271Luke Robinson / Jacob HillSBreak Out CC09:44:0011:58:0015:58:00
270Dave McCarthy / Svitlana GouinSViking KC09:44:3011:59:0015:59:00
269Jake Taylor / Jack IsserlisSViking KC09:45:0012:00:0016:00:00
265Kerry Christie / Molly SandercockSBreak Out CC09:45:3012:01:0016:01:00
36Christina Price / Alastair RichesSBaldock & District CC09:46:0012:02:0016:02:00
27Rebecca Harratt / Robert HarrattU23Stafford & Stone CC09:46:3012:03:0016:03:00
7George Harratt / Steve HarrattSStafford & Stone CC09:47:0012:04:0016:04:00
6Joel Scott / Benja ScottSProteus CC09:47:3012:05:0016:05:00

Div 3 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
£357Bill RichmondM45Poole Harbour CC09:48:0012:06:0016:06:00
313Peter StewartMWinchester & District CC09:48:3012:07:0016:07:00
288Peter WarrenJ8Manvers WBC09:49:0012:08:0016:08:00
268Rob AylwardM40Independent09:49:3012:09:0016:09:00
247Daniel HallgarthJ8Herts Canoe Club09:50:0012:10:0016:10:00
213Harry McKennaJ14Stafford & Stone CC09:50:3012:11:0016:11:00
212Aaron CorderJ12Independent09:51:0012:12:0016:12:00
199Herbie StainesJ12Lee Valley PC09:51:3012:13:0016:13:00
193Sebastian ReevesJ12Independent09:52:0012:14:0016:14:00
186Stanley MewJ12Windsor & District CC09:52:3012:15:0016:15:00
183Andrew LowdonMBaldock & District CC09:53:0012:16:0016:16:00
180Charlie KleinJ16Viking KC09:53:3012:17:0016:17:00
133Thomas Taylor-MoretonJ12Break Out CC09:54:0012:18:0016:18:00
129Freddie MewJ12Windsor & District CC09:54:3012:19:0016:19:00
127Hayden RidleyJ12Lee Valley PC09:55:0012:20:0016:20:00
122Oliver CarneyJ14Stafford & Stone CC09:55:3012:21:0016:21:00
105Brychan WatkinsMIndependent09:56:0012:22:0016:22:00
86Lucas MontgomeryJ14Break Out CC09:56:3012:23:0016:23:00
76Marc GutteridgeMReading CC09:57:0012:24:0016:24:00
65Joshua WiddowsonJ14Break Out CC09:57:3012:25:0016:25:00
63Dominic ThomasJ12Lee Valley PC09:58:0012:26:0016:26:00
£59Owen WoodJ14Lee Valley PC09:58:3012:27:0016:27:00
54David CotterillMIndependent09:59:0012:28:0016:28:00
49Dean MaraghMGreen Star CC09:59:3012:29:0016:29:00
48Jacob HillJ14Break Out CC10:00:0012:30:0016:30:00
45George MurphyJ16Reading CC10:00:3012:31:0016:31:00
41Daniel RobinsonSReading CC10:01:0012:32:0016:32:00
40Ethan MewJ14Windsor & District CC10:01:3012:33:0016:33:00
30Jeffrey DoggettMPackers CC10:02:0012:34:0016:34:00
28Mark MontgomeryMBreak Out CC10:02:3012:35:0016:35:00
22Oaken HobbyJ16Poole Harbour CC10:03:0012:36:0016:36:00
19Peter HobbyMPoole Harbour CC10:03:3012:37:0016:37:00
16Toby WildeJ14Frome CC10:04:0012:38:0016:38:00
9Richard DavisMItchen Valley CC10:04:3012:39:0016:39:00
7Ethan FletcherJ16Break Out CC10:05:0012:40:0016:40:00
4Alex AldredJ16The Sharks10:05:3012:41:0016:41:00

Div 3 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
171Alexandra JudgeSThe Sharks10:06:0012:42:0016:42:00
166Eleanor BrodieSViking KC10:06:3012:43:0016:43:00
163Sheila WorthMWinchester & District CC10:07:0012:44:0016:44:00
143Lisa BellSFrome CC10:07:3012:45:0016:45:00
119Rosie CoxallJ12Lee Valley PC10:08:0012:46:0016:46:00
115Lucy WilliamsonJ12Stafford & Stone CC10:08:3012:47:0016:47:00
112Rhianna StiffinJ12Independent10:09:0012:48:0016:48:00
97Ridhi MakwanaJ12Lee Valley PC10:09:3012:49:0016:49:00
68Elsa MontgomeryJ12Break Out CC10:10:0012:50:0016:50:00
59Eiri O'ConnorJ10Llandysul Paddlers10:10:3012:51:0016:51:00
51Abigail ArrowsmithU23Independent10:11:0012:52:0016:52:00
47Sienna StokesJ12Viking KC10:11:3012:53:0016:53:00
45Olwen YatesJ12Stafford & Stone CC10:12:0012:54:0016:54:00
35Evie LancasterJ10Manvers WBC10:12:3012:55:0016:55:00
34Jessica SykesJ16Cherwell CC10:13:0012:56:0016:56:00
31Vorna PaulJ12Proteus CC10:13:3012:57:0016:57:00
30Maddie HobbsJ12Frome CC10:14:0012:58:0016:58:00
27Zoe NevilleSReading CC10:14:3012:59:0016:59:00
13Jennifer TaylorJ12Holme Pierrepont CC10:15:0013:00:0017:00:00
10Madison StokesJ14Viking KC10:15:3013:01:0017:01:00
7Svitlana GouinMViking KC10:16:0013:02:0017:02:00

Div 3 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
76Toby WildeJ14Frome CC10:16:3013:03:0017:03:00
58Aaron CorderJ12Independent10:17:0013:04:0017:04:00
55Theo WrightJ12Stafford & Stone CC10:17:3013:05:0017:05:00
54Sebastian ReevesJ12Independent10:18:0013:06:0017:06:00
48Hayden RidleyJ12Lee Valley PC10:18:3013:07:0017:07:00
45Herbie StainesJ12Lee Valley PC10:19:0013:08:0017:08:00
44Harry McKennaJ14Stafford & Stone CC10:19:3013:09:0017:09:00
43Callum HallgarthJ12Herts Canoe Club10:20:0013:10:0017:10:00
40Alastair RichesMBaldock & District CC10:20:3013:11:0017:11:00
28Daniel KellyJ16Break Out CC10:21:0013:12:0017:12:00
4James ReadMThe Sharks/Holme Pierrepont CC10:21:3013:13:0017:13:00

Div 3 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
36Rhianna StiffinJ12Independent10:22:0013:14:0017:14:00
29Ridhi MakwanaJ12Lee Valley PC10:22:3013:15:0017:15:00
26Darcey McMullinsJ12Lee Valley PC10:23:0013:16:0017:16:00
21Maddie HobbsJ12Frome CC10:23:3013:17:0017:17:00
20Christina PriceSBaldock & District CC10:24:0013:18:0017:18:00
16Aicha MasrourJ14Independent10:24:3013:19:0017:19:00
3Emma ChristieJ16Break Out CC10:25:0013:20:0017:20:00

Div 4 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
45Benja ScottJ8Proteus CC10:25:3013:21:0017:21:00
44Aaron James GibbsJ14Shepperton SCC10:26:0013:22:0017:22:00
43James LeyJ1610:26:3013:23:0017:23:00
42Ted LeyM10:27:0013:24:0017:24:00
41Keith E HainesMFrome CC10:27:3013:25:0017:25:00
40Thomas warrenJ6Manvers WBC10:28:0013:26:0017:26:00

Div 4 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
60Emily AylwardJ10Independent10:28:3013:27:0017:27:00

Div 4 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
22Rosie CoxallJ12Lee Valley PC10:29:0013:28:0017:28:00

Sunday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
120Matt dodsonC1M MViking KC08:30:0010:00:0014:00:00
119Richard WatkinsK1M SIndependent08:30:3010:01:0014:01:00
118Nick TaylorVets K1M 43VViking KC/WithDave08:31:0010:02:0014:02:00
117Antoni TomasikDiv 1 K1M 139J14Manvers WBC08:31:3010:03:0014:03:00
116Paul MewVets C1M 91VWindsor & District CC08:32:0010:04:0014:04:00
113Thomas O'HaraDiv 1 K1M 10U23Viking KC08:32:3010:05:0014:05:00
112Danny TaylorPrem K1M 101J16Viking KC08:33:0010:06:0014:06:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
96Shane TimlinVShepperton SCC08:33:3010:07:0014:07:00
71Marie FinertyVIndependent08:34:0010:08:0014:08:00
65Tracy WellsVProteus CC08:34:3010:09:0014:09:00
56Jamie ChristieVBreak Out CC08:35:0010:10:0014:10:00
54Pete AtkinsonVProteus CC08:35:3010:11:0014:11:00
26Danny DalrympleVItchen Valley CC08:36:0010:12:0014:12:00
17Joel ScottVProteus CC08:36:3010:13:0014:13:00
14Darren ShipVStafford & Stone CC08:37:0010:14:0014:14:00
13Steve HolmesVManchester CC/Kingston KC08:37:3010:15:0014:15:00
8Nigel EvansVTelford CC08:38:0010:16:0014:16:00
1Chris WildeVFrome CC08:38:3010:17:0014:17:00

Div 2 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
189Jun Yi OngU23Lee Valley PC08:39:0010:18:0014:18:00
187Austin GouldJ12Manvers WBC08:39:3010:19:0014:19:00
185Tom RobsonJ14Reading CC08:40:0010:20:0014:20:00
184Bob TillingMNewbury CC08:40:3010:21:0014:21:00
182Daniel KellyJ16Break Out CC08:41:0010:22:0014:22:00
178Callum HallgarthJ12Herts Canoe Club08:41:3010:23:0014:23:00
176Neal UnderwoodMThe Sharks08:42:0010:24:0014:24:00
173Jake TaylorU23Viking KC/Polo > Slalom 08:42:3010:25:0014:25:00
164Theo WrightJ12Stafford & Stone CC08:43:0010:26:0014:26:00
162Oscar Fear-SegalSLee Valley PC08:43:3010:27:0014:27:00
161George HancockJ14Stafford & Stone CC08:44:0010:28:0014:28:00
146Otto JohnsonJ14Frome CC08:44:3010:29:0014:29:00
143Morgan PaulJ14Proteus CC08:45:0010:30:0014:30:00
139Finley CroomeJ14Stafford & Stone CC/hydraulicsonline.com08:45:3010:31:0014:31:00
127Isaac WrightJ12Stafford & Stone CC08:46:0010:32:0014:32:00
123Thomas ArrowsmithJ14Midland CC08:46:3010:33:0014:33:00
118Andrew BennettMViking KC08:47:0010:34:0014:34:00
105Maxi ScottJ10Proteus CC08:47:3010:35:0014:35:00
94Forbes LindesaySIndependent08:48:0010:36:0014:36:00
92John StonerMBreak Out CC08:48:3010:37:0014:37:00
89Luke RobinsonJ14Break Out CC08:49:0010:38:0014:38:00
88John KentMFrome CC08:49:3010:39:0014:39:00
86Solomon MaraghJ16Green Star CC/Manvers08:50:0010:40:0014:40:00
81Paul JonesMIndependent08:50:3010:41:0014:41:00
68Martin OaklandMIndependent08:51:0010:42:0014:42:00
66Joel GunneryJ18Shepperton SCC08:51:3010:43:0014:43:00
59James HastingsMIndependent08:52:0010:44:0014:44:00
54Tecwyn WilliamsJ12Llandysul Paddlers08:52:3010:45:0014:45:00
52Andy NevilleMReading CC08:53:0010:46:0014:46:00
51Nick ArrowsmithMMidland CC08:53:3010:47:0014:47:00
46Jacob OaklandJ16Independent08:54:0010:48:0014:48:00
44Jack EvansJ14Telford CC/Rosewood Pet Products08:54:3010:49:0014:49:00

Div 2 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
100Darcey McMullinsJ12Lee Valley PC/Independant08:55:0010:50:0014:50:00
99Alice WilliamsonJ12Stafford & Stone CC08:55:3010:51:0014:51:00
98Corleigh DodsonJ16Viking KC08:56:0010:52:0014:52:00
97Jody BarkerSIndependent08:56:3010:53:0014:53:00
87Chloe HolmesJ10Manchester CC/Kingston KC08:57:0010:54:0014:54:00
86Jessica CroomeJ12Stafford & Stone CC08:57:3010:55:0014:55:00
P82Hannah RhodesJ14Lee Valley PC08:58:0010:56:0014:56:00
78Iga TomasikJ12Manvers WBC08:58:3010:57:0014:57:00
74Natalie NevilleJ18Reading CC08:59:0010:58:0014:58:00
72Hannah LancasterJ14Manvers WBC08:59:3010:59:0014:59:00
64Aicha MasrourJ14Independent09:00:0011:00:0015:00:00
63Lydia FletcherJ14Break Out CC09:00:3011:01:0015:01:00
61Alisa GouinJ12Viking KC09:01:0011:02:0015:02:00
58Emily NevilleJ16Reading CC09:01:3011:03:0015:03:00
55Poppy BooteJ16Stafford & Stone CC09:02:0011:04:0015:04:00
48Zara MontgomeryJ16Break Out CC09:02:3011:05:0015:05:00
46Amelia CombesJ18The Sharks09:03:0011:06:0015:06:00
43Pola TomasikJ14Manvers WBC09:03:3011:07:0015:07:00
36Emma ChristieJ16Break Out CC09:04:0011:08:0015:08:00
32Kerry ChristieJ16Break Out CC09:04:3011:09:0015:09:00
29Laura BurnsJ18Viking KC09:05:0011:10:0015:10:00
23Jasmine WildeJ12Frome CC09:05:3011:11:0015:11:00
22Hanna GriffithsJ14Llandysul Paddlers09:06:0011:12:0015:12:00

Div 2 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
44Toby AstonJ16Shepperton SCC09:06:3011:13:0015:13:00
34Solomon MaraghJ16Green Star CC/Manvers09:07:0011:14:0015:14:00
29Leo TimlinJ16Shepperton SCC09:07:3011:15:0015:15:00
15Tecwyn WilliamsJ12Llandysul Paddlers09:08:0011:16:0015:16:00

Div 2 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
24Hannah RhodesJ14Lee Valley PC09:08:3011:17:0015:17:00
15Zara MontgomeryJ16Break Out CC09:09:0011:18:0015:18:00
4Kerry ChristieJ16Break Out CC09:09:3011:19:0015:19:00
2Jutta KaiserSProteus CC09:10:0011:20:0015:20:00

C2

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
272Sheila Worth / Peter StewartSWinchester & District CC09:10:3011:21:0015:21:00
271Luke Robinson / Jacob HillSBreak Out CC09:11:0011:22:0015:22:00
270Dave McCarthy / Svitlana GouinSViking KC09:11:3011:23:0015:23:00
269Jake Taylor / Jack IsserlisSViking KC09:12:0011:24:0015:24:00
265Kerry Christie / Molly SandercockSBreak Out CC09:12:3011:25:0015:25:00
260Lucas Montgomery / Frank GriffinSBreak Out CC09:13:0011:26:0015:26:00
27Rebecca Harratt / Robert HarrattU23Stafford & Stone CC09:13:3011:27:0015:27:00
7George Harratt / Steve HarrattSStafford & Stone CC09:14:0011:28:0015:28:00
6Joel Scott / Benja ScottSProteus CC09:14:3011:29:0015:29:00

Div 3 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
357Bill RichmondM45Poole Harbour CC09:15:0011:30:0015:30:00
313Peter StewartMWinchester & District CC09:15:3011:31:0015:31:00
288Peter WarrenJ8Manvers WBC09:16:0011:32:0015:32:00
247Daniel HallgarthJ8Herts Canoe Club09:16:3011:33:0015:33:00
213Harry McKennaJ14Stafford & Stone CC09:17:0011:34:0015:34:00
212Aaron CorderJ12Independent09:17:3011:35:0015:35:00
199Herbie StainesJ12Lee Valley PC09:18:0011:36:0015:36:00
193Sebastian ReevesJ12Independent09:18:3011:37:0015:37:00
186Stanley MewJ12Windsor & District CC09:19:0011:38:0015:38:00
180Charlie KleinJ16Viking KC09:19:3011:39:0015:39:00
133Thomas Taylor-MoretonJ12Break Out CC09:20:0011:40:0015:40:00
129Freddie MewJ12Windsor & District CC09:20:3011:41:0015:41:00
122Oliver CarneyJ14Stafford & Stone CC09:21:0011:42:0015:42:00
105Brychan WatkinsMIndependent09:21:3011:43:0015:43:00
91Frank GriffinJ14Break Out CC09:22:0011:44:0015:44:00
86Lucas MontgomeryJ14Break Out CC09:22:3011:45:0015:45:00
76Marc GutteridgeMReading CC09:23:0011:46:0015:46:00
65Joshua WiddowsonJ14Break Out CC09:23:3011:47:0015:47:00
63Dominic ThomasJ12Lee Valley PC09:24:0011:48:0015:48:00
54David CotterillMIndependent09:24:3011:49:0015:49:00
49Dean MaraghMGreen Star CC09:25:0011:50:0015:50:00
48Jacob HillJ14Break Out CC09:25:3011:51:0015:51:00
45George MurphyJ16Reading CC09:26:0011:52:0015:52:00
41Daniel RobinsonSReading CC09:26:3011:53:0015:53:00
40Ethan MewJ14Windsor & District CC09:27:0011:54:0015:54:00
30Jeffrey DoggettMPackers CC09:27:3011:55:0015:55:00
28Mark MontgomeryMBreak Out CC09:28:0011:56:0015:56:00
22Oaken HobbyJ16Poole Harbour CC09:28:3011:57:0015:57:00
19Peter HobbyMPoole Harbour CC09:29:0011:58:0015:58:00
16Toby WildeJ14Frome CC09:29:3011:59:0015:59:00
9Richard DavisMItchen Valley CC09:30:0012:00:0016:00:00
7Ethan FletcherJ16Break Out CC09:30:3012:01:0016:01:00
4Alex AldredJ16The Sharks09:31:0012:02:0016:02:00

Div 3 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
171Alexandra JudgeSThe Sharks09:31:3012:03:0016:03:00
166Eleanor BrodieSViking KC09:32:0012:04:0016:04:00
163Sheila WorthMWinchester & District CC09:32:3012:05:0016:05:00
143Lisa BellSFrome CC09:33:0012:06:0016:06:00
119Rosie CoxallJ12Lee Valley PC09:33:3012:07:0016:07:00
115Lucy WilliamsonJ12Stafford & Stone CC09:34:0012:08:0016:08:00
112Rhianna StiffinJ12Independent09:34:3012:09:0016:09:00
97Ridhi MakwanaJ12Lee Valley PC09:35:0012:10:0016:10:00
68Elsa MontgomeryJ12Break Out CC09:35:3012:11:0016:11:00
59Eiri O'ConnorJ10Llandysul Paddlers09:36:0012:12:0016:12:00
51Abigail ArrowsmithU23Independent09:36:3012:13:0016:13:00
47Sienna StokesJ12Viking KC09:37:0012:14:0016:14:00
45Olwen YatesJ12Stafford & Stone CC09:37:3012:15:0016:15:00
35Evie LancasterJ10Manvers WBC09:38:0012:16:0016:16:00
31Vorna PaulJ12Proteus CC09:38:3012:17:0016:17:00
30Maddie HobbsJ12Frome CC09:39:0012:18:0016:18:00
27Zoe NevilleSReading CC09:39:3012:19:0016:19:00
13Jennifer TaylorJ12Holme Pierrepont CC09:40:0012:20:0016:20:00
10Madison StokesJ14Viking KC09:40:3012:21:0016:21:00
7Svitlana GouinMViking KC09:41:0012:22:0016:22:00

Div 3 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
x76Toby WildeJ14Frome CC09:41:3012:23:0016:23:00
63Neal UnderwoodMThe Sharks09:42:0012:24:0016:24:00
60Alexavier AldredJ16The Sharks09:42:3012:25:0016:25:00
58Aaron CorderJ12Independent09:43:0012:26:0016:26:00
55Theo WrightJ12Stafford & Stone CC09:43:3012:27:0016:27:00
54Sebastian ReevesJ12Independent09:44:0012:28:0016:28:00
45Herbie StainesJ12Lee Valley PC09:44:3012:29:0016:29:00
44Harry McKennaJ14Stafford & Stone CC09:45:0012:30:0016:30:00
43Callum HallgarthJ12Herts Canoe Club09:45:3012:31:0016:31:00
28Daniel KellyJ16Break Out CC09:46:0012:32:0016:32:00

Div 3 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
36Rhianna StiffinJ12Independent09:46:3012:33:0016:33:00
29Ridhi MakwanaJ12Lee Valley PC09:47:0012:34:0016:34:00
26Darcey McMullinsJ12Lee Valley PC09:47:3012:35:0016:35:00
21Maddie HobbsJ12Frome CC09:48:0012:36:0016:36:00
16Aicha MasrourJ14Independent09:48:3012:37:0016:37:00
9Ruby IsserlisJ16Viking KC09:49:0012:38:0016:38:00
3Emma ChristieJ16Break Out CC09:49:3012:39:0016:39:00

Div 4 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
45Benja ScottJ8Proteus CC09:50:0012:40:0016:40:00
41Keith E HainesMFrome CC09:50:3012:41:0016:41:00
40Thomas warrenJ6Manvers WBC09:51:0012:42:0016:42:00

Div 4 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
£64Katie LowMCastle CC09:51:3012:43:0016:43:00
£63Sophie RobinsSCastle CC09:52:0012:44:0016:44:00
£62Victoria BerrymanSCastle CC09:52:3012:45:0016:45:00
£61Christina PickenSCastle CC09:53:0012:46:0016:46:00

Div 4 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
25Julie VigorMFrome CC09:53:3012:47:0016:47:00
22Rosie CoxallJ12Lee Valley PC09:54:0012:48:0016:48:00