2020Llandysul Div 1 Double

Start List


Saturday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
67Akasha SmithDiv 2 K1W 67U23Llandysul Paddlers08:00:0010:00:0013:30:00
7Tiegan JudgeDiv 2 K1W 7J16Stafford & Stone CC08:00:3010:01:0013:31:00
26Alex ThomsonDiv 2 K1M 26J14CR Cats/Edinburgh Schools KC / Baillie Gifford08:01:0010:02:0013:32:00
57Oli BlackDiv 1 K1M 57U23Manvers WBC08:01:3010:03:0013:33:00
56Evie BrownPrem K1W 56J16Lee Valley PC08:02:0010:04:0013:34:00
54Tazmin BrownPrem K1W 54J18Proteus CC08:02:3010:05:0013:35:00
92George AbbottPrem K1M 92U23Mold CC08:03:0010:06:0013:36:00
40Harvey MerrifieldPrem K1M 40U23Taunton CC08:03:3010:07:0013:37:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
95Craig BrownVProteus CC08:04:3010:10:0013:40:00
94Dave RoyleVStafford & Stone CC08:05:0010:11:0013:41:00
92Paul MewVWindsor & District CC08:05:3010:12:0013:42:00
91Joel ScottVProteus CC08:06:0010:13:0013:43:00
77Rose MitchellVWyedean CC08:06:3010:14:0013:44:00
63Vember BrownVProteus CC08:07:0010:15:0013:45:00
11Phil GoodingVStafford & Stone CC08:07:3010:16:0013:46:00
6Nigel EvansVTelford CC08:08:0010:17:0013:47:00
4Allan TylerVCastle CC08:08:3010:18:0013:48:00

Div 1 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
108Scott GriffithsSLlandysul Paddlers08:09:3010:21:0013:51:00
103Iolo ClementU23Llandysul Paddlers08:10:0010:22:0013:52:00
43Joe ChesterJ16Snowdonia CC08:10:3010:23:0013:53:00
29Otto JohnsonJ16Frome CC08:11:0010:24:0013:54:00
28Jun Yi OngSLee Valley PC08:11:3010:25:0013:55:00
25Scott RitchieJ14Pinkston Panthers08:12:0010:26:0013:56:00
22William KettleJ14Lee Valley PC08:12:3010:27:0013:57:00
100Richard StalkerU23Copeland CC08:13:0010:28:0013:58:00
97Leo TimlinJ18Shepperton SCC08:13:3010:29:0013:59:00
96Luke RobinsonJ14Break Out CC/Widgit08:14:0010:30:0014:00:00
94Max HampsonJ16Forth CC/CR Cats08:14:3010:31:0014:01:00
93Toby AstonJ18Shepperton SCC08:15:0010:32:0014:02:00
91Harry EvansJ12Telford CC08:15:3010:33:0014:03:00
90Antoni TomasikJ16Manvers WBC08:16:0010:34:0014:04:00
89Finley CroomeJ16Stafford & Stone CC/HydraulicsOnline.com08:16:3010:35:0014:05:00
88Matthew CameronJ16CR Cats08:17:0010:36:0014:06:00
87Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers08:17:3010:37:0014:07:00
85Harry KirbyJ14Stafford & Stone CC08:18:0010:38:0014:08:00
83Daniel JoyceJ14Shepperton SCC08:18:3010:39:0014:09:00
82Cameron BrownJ14CR Cats08:19:0010:40:0014:10:00
79Jonathan HendryJ16CR Cats08:19:3010:41:0014:11:00
76Findlay McLeanJ16Breadalbane CC/Strathallan CC08:20:0010:42:0014:12:00
75Cameron FordJ16Bradford & Bingley CC08:20:3010:43:0014:13:00
71Louie GordonJ14Holme Pierrepont CC08:21:0010:44:0014:14:00
70Lewis DavisJ16Breadalbane CC08:21:3010:45:0014:15:00
69Gavin CooperMSeren Dŵr08:22:0010:46:0014:16:00
68Oliver SnowdenJ16Mold CC08:22:3010:47:0014:17:00
66Archie ChristmasJ14Wyedean CC08:23:0010:48:0014:18:00
65Nathan NabiliJ14Pinkston Panthers08:23:3010:49:0014:19:00
64Leo BambridgeJ16Shepperton SCC08:24:0010:50:0014:20:00
63William MayerJ16Stafford & Stone CC08:24:3010:51:0014:21:00
62Elliott MasseyU23Break Out CC08:25:0010:52:0014:22:00
61Prakas GurungJ18Breadalbane CC08:25:3010:53:0014:23:00
59Charlie Hodsdon WestJ16Lee Valley PC08:26:0010:54:0014:24:00
56Chris WoodMLee Valley PC08:26:3010:55:0014:25:00
55Osian WilliamsJ16Llandysul Paddlers08:27:0010:56:0014:26:00
51Woody SouthJ14Lee Valley PC08:27:3010:57:0014:27:00
50Owen BieU23Mold CC08:28:0010:58:0014:28:00
49Gwion WilliamsJ14Llandysul Paddlers08:28:3010:59:0014:29:00
48Oliver LorenzJ16North Wales Slalom/Llandysul Paddlers08:29:0011:00:0014:30:00
47Harry JoyceJ16Shepperton SCC08:29:3011:01:0014:31:00
45Alasdair McMullenSStrathallan CC08:30:0011:02:0014:32:00
42Murray RobbJ14CR Cats08:30:3011:03:0014:33:00
40William ChristmasJ16Wyedean CC08:31:0011:04:0014:34:00
39Felix NeweyJ16Wyedean CC08:31:3011:05:0014:35:00
35James JacksonJ16Seren Dŵr08:32:0011:06:0014:36:00
34Sam Rice-JonesJ16Mold CC08:32:3011:07:0014:37:00
32Luca Cano-MoleJ16Shepperton SCC08:33:0011:08:0014:38:00
31Ben FarrellJ18Seren Dŵr08:33:3011:09:0014:39:00
30Oscar WyllieJ14Breadalbane CC08:34:0011:10:0014:40:00
29Philip SmithJ16Winchester & District CC08:34:3011:11:0014:41:00
28Callum MasseyJ18Break Out CC08:35:0011:12:0014:42:00
26Harry DownesJ16Independent08:35:3011:13:0014:43:00
24Oliver CooperJ16Seren Dŵr08:36:0011:14:0014:44:00
23Iwan LavisU23Llandysul Paddlers08:36:3011:15:0014:45:00
22Finn JohnsonJ16Frome CC08:37:0011:16:0014:46:00
21Tim BarryJ16Manchester CC08:37:3011:17:0014:47:00
20James RennieJ16Holme Pierrepont CC08:38:0011:18:0014:48:00
18George SharpJ16Bradford & Bingley CC08:38:3011:19:0014:49:00
17Christopher RoyleJ16Stafford & Stone CC08:39:0011:20:0014:50:00
15Elliot DavisU23Cheltenham CC08:39:3011:21:0014:51:00
14Klass Francisks RozentalsJ16Stafford & Stone CC08:40:0011:22:0014:52:00
13Jacob BurtonU23Wyedean CC08:40:3011:23:0014:53:00
12Rhodri SlavenJ18North Wales Slalom08:41:0011:24:0014:54:00
11Daniel LaffordU23Wyedean CC08:41:3011:25:0014:55:00
10Finn MacdonaldJ16Breadalbane CC08:42:0011:26:0014:56:00
9Eddie MackintoshJ16Manchester CC/Hexham CC08:42:3011:27:0014:57:00
8Ben BrownJ16Holme Pierrepont CC08:43:0011:28:0014:58:00
7David Bradley MasonJ18Wyedean CC/Stroud Valley CC08:43:3011:29:0014:59:00
6Robert GuestJ16Manchester CC08:44:0011:30:0015:00:00
5Carl SunderlandSStafford & Stone CC/Erwin Hymer Centre Travelworld08:44:3011:31:0015:01:00

Div 1 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
73Helen SterryMLlandysul Paddlers08:45:3011:34:0015:04:00
30Brooke BensonJ16Stafford & Stone CC08:46:0011:35:0015:05:00
11Hanna GriffithsJ14Llandysul Paddlers08:46:3011:36:0015:06:00
10Taliesin McLeanJ14Breadalbane CC/Strathallan CC08:47:0011:37:0015:07:00
54Catherine RobertsSManchester CC08:47:3011:38:0015:08:00
52Megan BateU23Stafford & Stone CC08:48:0011:39:0015:09:00
51Hannah RhodesJ16Lee Valley PC08:48:3011:40:0015:10:00
48Molly SandercockJ16Break Out CC/HPP08:49:0011:41:0015:11:00
47Louise TullochU23Aberdeen KC/Strathallan CC08:49:3011:42:0015:12:00
46Pola TomasikJ14Manvers WBC08:50:0011:43:0015:13:00
44Alice SnapeSLlandysul Paddlers/Green Star CC08:50:3011:44:0015:14:00
43Alana MiddletonJ14Stafford & Stone CC08:51:0011:45:0015:15:00
42Gracie GormalJ16Pinkston Panthers08:51:3011:46:0015:16:00
40Olivia WearsJ14CR Cats08:52:0011:47:0015:17:00
35Katie GreavesJ16Stafford & Stone CC08:52:3011:48:0015:18:00
34Isobel MockettJ16Stafford & Stone CC08:53:0011:49:0015:19:00
31Grace ShardlowJ16Holme Pierrepont CC08:53:3011:50:0015:20:00
29Aimee CollinsJ16Frome CC08:54:0011:51:0015:21:00
27Anna-Louise GlendenningSProteus CC08:54:3011:52:0015:22:00
25Anoushka NabiliJ16Pinkston Panthers08:55:0011:53:0015:23:00
24Claire WilsonJ16CR Cats08:55:3011:54:0015:24:00
23Mari WatkinsU23Llandysul Paddlers08:56:0011:55:0015:25:00
20Sennah Nader-HumphriesJ14Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha08:56:3011:56:0015:26:00
19Brogan SwartJ16Wyedean CC/Colleg Gwent08:57:0011:57:0015:27:00
18Amy HowarthU23Bradford & Bingley CC08:57:3011:58:0015:28:00
17Zoe Blythe-ShieldsJ14Independent08:58:0011:59:0015:29:00
16Lutza TorokU23Pinkston Panthers/UTE08:58:3012:00:0015:30:00
14Leah CameronJ16Pinkston Panthers/CR Cats08:59:0012:01:0015:31:00
13Arina KontchakovJ14Meridian CC/Lee Valley PC08:59:3012:02:0015:32:00
12Hannah ClementsU23Llandysul Paddlers/Shepperton09:00:0012:03:0015:33:00
11Georgia HolmesJ18Breadalbane CC09:00:3012:04:0015:34:00
10Sally AtkinsonMProteus CC09:01:0012:05:0015:35:00
7Irina MedunyakSIndependent09:01:3012:06:0015:36:00
6Mazel BrownJ16Proteus CC09:02:0012:07:0015:37:00
5Catie ThomsonJ18CR Cats/Edinburgh Schools KC09:02:3012:08:0015:38:00

Div 1 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
15Gwion WilliamsJ14Llandysul Paddlers09:03:3012:11:0015:41:00
11Osian WilliamsJ16Llandysul Paddlers09:04:0012:12:0015:42:00
8Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers09:04:3012:13:0015:43:00
5Louie GordonJ14Holme Pierrepont CC09:05:0012:14:0015:44:00
4Toby AstonJ18Shepperton SCC09:05:3012:15:0015:45:00
33William KettleJ14Lee Valley PC09:06:0012:16:0015:46:00
30William MayerJ16Stafford & Stone CC09:06:3012:17:0015:47:00
27Ben BrownJ16Holme Pierrepont CC09:07:0012:18:0015:48:00
26Cameron FordJ16Bradford & Bingley CC09:07:3012:19:0015:49:00
24Ryan MallonJ16CR Cats09:08:0012:20:0015:50:00
23William JarvisU23Independent/Albany Consultancy Ltd09:08:3012:21:0015:51:00
22George SharpJ16Bradford & Bingley CC09:09:0012:22:0015:52:00
17Woody SouthJ14Lee Valley PC09:09:3012:23:0015:53:00
13Callum WallingU23Shepperton SCC09:10:0012:24:0015:54:00
12James RennieJ16Holme Pierrepont CC09:10:3012:25:0015:55:00
11Christopher RoyleJ16Stafford & Stone CC09:11:0012:26:0015:56:00
10Klass Francisks RozentalsJ16Stafford & Stone CC09:11:3012:27:0015:57:00
7David MitchellJ18Wyedean CC09:12:0012:28:0015:58:00
4Philip SmithJ16Winchester & District CC09:12:3012:29:0015:59:00
3Harry DownesJ16Independent09:13:0012:30:0016:00:00
2Gabriel KeenJ18Holme Pierrepont CC09:13:3012:31:0016:01:00

Div 1 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
12Katie GreavesJ16Stafford & Stone CC09:14:3012:34:0016:04:00
8Sennah Nader-HumphriesJ14Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha09:15:0012:35:3016:05:30
18Megan BateU23Stafford & Stone CC09:15:3012:37:0016:07:00
12Hannah ClementsU23Llandysul Paddlers/Shepperton SCC09:16:0012:38:3016:08:30
10Chloe GlendenningSHexham CC/Green Star CC09:16:3012:40:0016:10:00
9Kate LyndonJ14Stafford & Stone CC09:17:0012:41:3016:11:30
8Anya WhartonJ16North Wales Slalom09:17:3012:43:0016:13:00
5Grace ShardlowJ16Holme Pierrepont CC09:18:0012:44:3016:14:30
4Grace BlackJ18Manvers WBC09:18:3012:46:0016:16:00
3Charlotte LucasJ16Independent09:19:0012:47:3016:17:30
2Zoe Blythe-ShieldsJ14Independent09:19:3012:49:0016:19:00

Sunday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
67Akasha SmithDiv 2 K1W 67U23Llandysul Paddlers08:00:0010:00:0013:30:00
7Tiegan JudgeDiv 2 K1W 7J16Stafford & Stone CC08:00:3010:01:0013:31:00
26Alex ThomsonDiv 2 K1M 26J14CR Cats/Edinburgh Schools KC / Baillie Gifford08:01:0010:02:0013:32:00
57Oli BlackDiv 1 K1M 57U23Manvers WBC08:01:3010:03:0013:33:00
56Evie BrownPrem K1W 56J16Lee Valley PC08:02:0010:04:0013:34:00
54Tazmin BrownPrem K1W 54J18Proteus CC08:02:3010:05:0013:35:00
92George AbbottPrem K1M 92U23Mold CC08:03:0010:06:0013:36:00
40Harvey MerrifieldPrem K1M 40U23Taunton CC08:03:3010:07:0013:37:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
95Craig BrownVProteus CC08:04:3010:10:0013:40:00
94Dave RoyleVStafford & Stone CC08:05:0010:11:0013:41:00
92Paul MewVWindsor & District CC08:05:3010:12:0013:42:00
91Joel ScottVProteus CC08:06:0010:13:0013:43:00
77Rose MitchellVWyedean CC08:06:3010:14:0013:44:00
63Vember BrownVProteus CC08:07:0010:15:0013:45:00
11Phil GoodingVStafford & Stone CC08:07:3010:16:0013:46:00
6Nigel EvansVTelford CC08:08:0010:17:0013:47:00
4Allan TylerVCastle CC08:08:3010:18:0013:48:00

Div 1 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
108Scott GriffithsSLlandysul Paddlers08:09:3010:21:0013:51:00
103Iolo ClementU23Llandysul Paddlers08:10:0010:22:0013:52:00
43Joe ChesterJ16Snowdonia CC08:10:3010:23:0013:53:00
29Otto JohnsonJ16Frome CC08:11:0010:24:0013:54:00
28Jun Yi OngSLee Valley PC08:11:3010:25:0013:55:00
25Scott RitchieJ14Pinkston Panthers08:12:0010:26:0013:56:00
22William KettleJ14Lee Valley PC08:12:3010:27:0013:57:00
100Richard StalkerU23Copeland CC08:13:0010:28:0013:58:00
97Leo TimlinJ18Shepperton SCC08:13:3010:29:0013:59:00
96Luke RobinsonJ14Break Out CC/Widgit08:14:0010:30:0014:00:00
94Max HampsonJ16Forth CC/CR Cats08:14:3010:31:0014:01:00
93Toby AstonJ18Shepperton SCC08:15:0010:32:0014:02:00
91Harry EvansJ12Telford CC08:15:3010:33:0014:03:00
90Antoni TomasikJ16Manvers WBC08:16:0010:34:0014:04:00
89Finley CroomeJ16Stafford & Stone CC/HydraulicsOnline.com08:16:3010:35:0014:05:00
88Matthew CameronJ16CR Cats08:17:0010:36:0014:06:00
87Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers08:17:3010:37:0014:07:00
85Harry KirbyJ14Stafford & Stone CC08:18:0010:38:0014:08:00
83Daniel JoyceJ14Shepperton SCC08:18:3010:39:0014:09:00
82Cameron BrownJ14CR Cats08:19:0010:40:0014:10:00
79Jonathan HendryJ16CR Cats08:19:3010:41:0014:11:00
76Findlay McLeanJ16Breadalbane CC/Strathallan CC08:20:0010:42:0014:12:00
75Cameron FordJ16Bradford & Bingley CC08:20:3010:43:0014:13:00
71Louie GordonJ14Holme Pierrepont CC08:21:0010:44:0014:14:00
70Lewis DavisJ16Breadalbane CC08:21:3010:45:0014:15:00
69Gavin CooperMSeren Dŵr08:22:0010:46:0014:16:00
68Oliver SnowdenJ16Mold CC08:22:3010:47:0014:17:00
66Archie ChristmasJ14Wyedean CC08:23:0010:48:0014:18:00
65Nathan NabiliJ14Pinkston Panthers08:23:3010:49:0014:19:00
64Leo BambridgeJ16Shepperton SCC08:24:0010:50:0014:20:00
63William MayerJ16Stafford & Stone CC08:24:3010:51:0014:21:00
62Elliott MasseyU23Break Out CC08:25:0010:52:0014:22:00
61Prakas GurungJ18Breadalbane CC08:25:3010:53:0014:23:00
59Charlie Hodsdon WestJ16Lee Valley PC08:26:0010:54:0014:24:00
56Chris WoodMLee Valley PC08:26:3010:55:0014:25:00
55Osian WilliamsJ16Llandysul Paddlers08:27:0010:56:0014:26:00
51Woody SouthJ14Lee Valley PC08:27:3010:57:0014:27:00
50Owen BieU23Mold CC08:28:0010:58:0014:28:00
49Gwion WilliamsJ14Llandysul Paddlers08:28:3010:59:0014:29:00
48Oliver LorenzJ16North Wales Slalom/Llandysul Paddlers08:29:0011:00:0014:30:00
47Harry JoyceJ16Shepperton SCC08:29:3011:01:0014:31:00
45Alasdair McMullenSStrathallan CC08:30:0011:02:0014:32:00
42Murray RobbJ14CR Cats08:30:3011:03:0014:33:00
40William ChristmasJ16Wyedean CC08:31:0011:04:0014:34:00
39Felix NeweyJ16Wyedean CC08:31:3011:05:0014:35:00
35James JacksonJ16Seren Dŵr08:32:0011:06:0014:36:00
34Sam Rice-JonesJ16Mold CC08:32:3011:07:0014:37:00
32Luca Cano-MoleJ16Shepperton SCC08:33:0011:08:0014:38:00
31Ben FarrellJ18Seren Dŵr08:33:3011:09:0014:39:00
30Oscar WyllieJ14Breadalbane CC08:34:0011:10:0014:40:00
29Philip SmithJ16Winchester & District CC08:34:3011:11:0014:41:00
28Callum MasseyJ18Break Out CC08:35:0011:12:0014:42:00
26Harry DownesJ16Independent08:35:3011:13:0014:43:00
24Oliver CooperJ16Seren Dŵr08:36:0011:14:0014:44:00
23Iwan LavisU23Llandysul Paddlers08:36:3011:15:0014:45:00
22Finn JohnsonJ16Frome CC08:37:0011:16:0014:46:00
21Tim BarryJ16Manchester CC08:37:3011:17:0014:47:00
20James RennieJ16Holme Pierrepont CC08:38:0011:18:0014:48:00
18George SharpJ16Bradford & Bingley CC08:38:3011:19:0014:49:00
17Christopher RoyleJ16Stafford & Stone CC08:39:0011:20:0014:50:00
15Elliot DavisU23Cheltenham CC08:39:3011:21:0014:51:00
14Klass Francisks RozentalsJ16Stafford & Stone CC08:40:0011:22:0014:52:00
13Jacob BurtonU23Wyedean CC08:40:3011:23:0014:53:00
12Rhodri SlavenJ18North Wales Slalom08:41:0011:24:0014:54:00
11Daniel LaffordU23Wyedean CC08:41:3011:25:0014:55:00
10Finn MacdonaldJ16Breadalbane CC08:42:0011:26:0014:56:00
9Eddie MackintoshJ16Manchester CC/Hexham CC08:42:3011:27:0014:57:00
8Ben BrownJ16Holme Pierrepont CC08:43:0011:28:0014:58:00
7David Bradley MasonJ18Wyedean CC/Stroud Valley CC08:43:3011:29:0014:59:00
6Robert GuestJ16Manchester CC08:44:0011:30:0015:00:00
5Carl SunderlandSStafford & Stone CC/Erwin Hymer Centre Travelworld08:44:3011:31:0015:01:00

Div 1 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
73Helen SterryMLlandysul Paddlers08:45:3011:34:0015:04:00
30Brooke BensonJ16Stafford & Stone CC08:46:0011:35:0015:05:00
11Hanna GriffithsJ14Llandysul Paddlers08:46:3011:36:0015:06:00
10Taliesin McLeanJ14Breadalbane CC/Strathallan CC08:47:0011:37:0015:07:00
54Catherine RobertsSManchester CC08:47:3011:38:0015:08:00
52Megan BateU23Stafford & Stone CC08:48:0011:39:0015:09:00
51Hannah RhodesJ16Lee Valley PC08:48:3011:40:0015:10:00
48Molly SandercockJ16Break Out CC/HPP08:49:0011:41:0015:11:00
47Louise TullochU23Aberdeen KC/Strathallan CC08:49:3011:42:0015:12:00
46Pola TomasikJ14Manvers WBC08:50:0011:43:0015:13:00
44Alice SnapeSLlandysul Paddlers/Green Star CC08:50:3011:44:0015:14:00
43Alana MiddletonJ14Stafford & Stone CC08:51:0011:45:0015:15:00
42Gracie GormalJ16Pinkston Panthers08:51:3011:46:0015:16:00
40Olivia WearsJ14CR Cats08:52:0011:47:0015:17:00
35Katie GreavesJ16Stafford & Stone CC08:52:3011:48:0015:18:00
34Isobel MockettJ16Stafford & Stone CC08:53:0011:49:0015:19:00
31Grace ShardlowJ16Holme Pierrepont CC08:53:3011:50:0015:20:00
29Aimee CollinsJ16Frome CC08:54:0011:51:0015:21:00
27Anna-Louise GlendenningSProteus CC08:54:3011:52:0015:22:00
25Anoushka NabiliJ16Pinkston Panthers08:55:0011:53:0015:23:00
24Claire WilsonJ16CR Cats08:55:3011:54:0015:24:00
23Mari WatkinsU23Llandysul Paddlers08:56:0011:55:0015:25:00
20Sennah Nader-HumphriesJ14Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha08:56:3011:56:0015:26:00
19Brogan SwartJ16Wyedean CC/Colleg Gwent08:57:0011:57:0015:27:00
18Amy HowarthU23Bradford & Bingley CC08:57:3011:58:0015:28:00
17Zoe Blythe-ShieldsJ14Independent08:58:0011:59:0015:29:00
16Lutza TorokU23Pinkston Panthers/UTE08:58:3012:00:0015:30:00
14Leah CameronJ16Pinkston Panthers/CR Cats08:59:0012:01:0015:31:00
13Arina KontchakovJ14Meridian CC/Lee Valley PC08:59:3012:02:0015:32:00
12Hannah ClementsU23Llandysul Paddlers/Shepperton09:00:0012:03:0015:33:00
11Georgia HolmesJ18Breadalbane CC09:00:3012:04:0015:34:00
10Sally AtkinsonMProteus CC09:01:0012:05:0015:35:00
7Irina MedunyakSIndependent09:01:3012:06:0015:36:00
6Mazel BrownJ16Proteus CC09:02:0012:07:0015:37:00
5Catie ThomsonJ18CR Cats/Edinburgh Schools KC09:02:3012:08:0015:38:00

Div 1 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
15Gwion WilliamsJ14Llandysul Paddlers09:03:3012:11:0015:41:00
11Osian WilliamsJ16Llandysul Paddlers09:04:0012:12:0015:42:00
8Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers09:04:3012:13:0015:43:00
5Louie GordonJ14Holme Pierrepont CC09:05:0012:14:0015:44:00
4Toby AstonJ18Shepperton SCC09:05:3012:15:0015:45:00
33William KettleJ14Lee Valley PC09:06:0012:16:0015:46:00
30William MayerJ16Stafford & Stone CC09:06:3012:17:0015:47:00
27Ben BrownJ16Holme Pierrepont CC09:07:0012:18:0015:48:00
26Cameron FordJ16Bradford & Bingley CC09:07:3012:19:0015:49:00
24Ryan MallonJ16CR Cats09:08:0012:20:0015:50:00
23William JarvisU23Independent/Albany Consultancy Ltd09:08:3012:21:0015:51:00
22George SharpJ16Bradford & Bingley CC09:09:0012:22:0015:52:00
17Woody SouthJ14Lee Valley PC09:09:3012:23:0015:53:00
13Callum WallingU23Shepperton SCC09:10:0012:24:0015:54:00
12James RennieJ16Holme Pierrepont CC09:10:3012:25:0015:55:00
11Christopher RoyleJ16Stafford & Stone CC09:11:0012:26:0015:56:00
10Klass Francisks RozentalsJ16Stafford & Stone CC09:11:3012:27:0015:57:00
7David MitchellJ18Wyedean CC09:12:0012:28:0015:58:00
4Philip SmithJ16Winchester & District CC09:12:3012:29:0015:59:00
3Harry DownesJ16Independent09:13:0012:30:0016:00:00
2Gabriel KeenJ18Holme Pierrepont CC09:13:3012:31:0016:01:00

Div 1 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
12Katie GreavesJ16Stafford & Stone CC09:14:3012:34:0016:04:00
8Sennah Nader-HumphriesJ14Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha09:15:0012:35:3016:05:30
18Megan BateU23Stafford & Stone CC09:15:3012:37:0016:07:00
12Hannah ClementsU23Llandysul Paddlers/Shepperton SCC09:16:0012:38:3016:08:30
11Amy HowarthU23Bradford & Bingley CC09:16:3012:40:0016:10:00
10Chloe GlendenningSHexham CC/Green Star CC09:17:0012:41:3016:11:30
9Kate LyndonJ14Stafford & Stone CC09:17:3012:43:0016:13:00
8Anya WhartonJ16North Wales Slalom09:18:0012:44:3016:14:30
5Grace ShardlowJ16Holme Pierrepont CC09:18:3012:46:0016:16:00
4Grace BlackJ18Manvers WBC09:19:0012:47:3016:17:30
3Charlotte LucasJ16Independent09:19:3012:49:0016:19:00
2Zoe Blythe-ShieldsJ14Independent09:20:0012:50:3016:20:30