2021Llandysul Div 3 Double

Start List


Saturday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
73Helen SterryDiv 2 K1W 73MLlandysul Paddlers10:00:0011:00:0013:00:00
11Osian WilliamsDiv 2 C1M 11J16Llandysul Paddlers10:00:3011:01:0013:01:00
20Sennah Nader-HumphriesDiv 1 K1W 20J16Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha10:01:0011:02:0013:02:00
87Tecwyn WilliamsDiv 1 K1M 87J14Llandysul Paddlers10:01:3011:03:0013:03:00
49Gwion WilliamsDiv 1 K1M 49J14Llandysul Paddlers10:02:0011:04:0013:04:00
24Oliver CooperDiv 1 K1M 24J16Seren Dŵr10:02:3011:05:0013:05:00
18Finlay Yates-JonesPrem K1M 18U23Llandysul Paddlers/Vajda10:03:0011:06:0013:06:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
77Rose MitchellMWyedean CC10:04:0011:09:0013:09:00
76Leonie MerrifieldMTaunton CC10:04:3011:10:0013:10:00
49Richard MooreSThe Sharks10:05:0011:11:0013:11:00
39Paul MarshallSPoole Harbour CC10:05:3011:12:0013:12:00
16Robert GravesMIndependent10:06:0011:13:0013:13:00

Div 3 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
241Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers10:07:0011:16:0013:16:00
230Peter WeltonMLlandysul Paddlers10:07:3011:17:0013:17:00
229Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers10:08:0011:18:0013:18:00
227Oliver LloydJ16Wyedean CC10:08:3011:19:0013:19:00
221Kitchener DuckworthJ16Llandysul Paddlers10:09:0011:20:0013:20:00
220Toby ElcockJ16Mold CC10:09:3011:21:0013:21:00
118Jack PreeceJ14Llandysul Paddlers10:10:0011:22:0013:22:00
114Sam RollsJ16Wyedean CC10:10:3011:23:0013:23:00
104Alex BoudriaJ12Frome CC10:11:0011:24:0013:24:00
79Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers10:11:3011:25:0013:25:00
74Jack RollsJ18Wyedean CC10:12:0011:26:0013:26:00
68Samuel StroudJ14Taunton CC10:12:3011:27:0013:27:00
47Joseph WhittingtonJ14Frome CC10:13:0011:28:0013:28:00
37William SterryJ18Llandysul Paddlers10:13:3011:29:0013:29:00
16Toby WildeJ16Frome CC10:14:0011:30:0013:30:00
10Michael BrennanMHexham CC10:14:3011:31:0013:31:00

Div 3 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
125Sofia AlferJ14Wyedean CC10:15:3011:34:0013:34:00
122Gwenllian JonesJ14Llandysul Paddlers10:16:0011:35:0013:35:00
121Lara ElcockJ14Mold CC10:16:3011:36:0013:36:00
115Megan JonesJ16Llandysul Paddlers10:17:0011:37:0013:37:00
113Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers10:17:3011:38:0013:38:00
67Ellie McGregorJ14Dysynni Paddling Club10:18:0011:39:0013:39:00
63Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers10:18:3011:40:0013:40:00
57Robyn TauntJ12North Wales Slalom/Mold10:19:0011:41:0013:41:00
31Iona CatchpoleJ16Llandysul Paddlers10:19:3011:42:0013:42:00
17Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers10:20:0011:43:0013:43:00
14Eiri O'ConnorJ12Llandysul Paddlers10:20:3011:44:0013:44:00

Div 3 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
31Toby WildeJ16Frome CC10:21:3011:47:0013:47:00
27William SterryJ18Llandysul Paddlers10:22:0011:48:0013:48:00

Div 3 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
25Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers10:23:0011:51:0013:51:00
21Jasmine WildeJ14Frome CC10:23:3011:52:3013:52:30
18Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers10:24:0011:54:0013:54:00
11Maddie HobbsJ14Frome CC10:24:3011:55:3013:55:30
5Brogan SwartJ16Wyedean CC/Seren Dwr / Coleg Gwent10:25:0011:57:0013:57:00

C2

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
999Eiri O'Connor / Efan WeltonSLlandysul Paddlers10:26:0012:00:0014:00:00
999Richard Comer / Richard MooreS10:26:3012:01:0014:01:00
9Clive Merrifield / Mike MitchellMTaunton CC/Wyedean CC10:27:0012:02:0014:02:00

Sunday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
73Helen SterryDiv 2 K1W 73MLlandysul Paddlers10:00:0011:00:0013:00:00
11Osian WilliamsDiv 2 C1M 11J16Llandysul Paddlers10:00:3011:01:0013:01:00
87Tecwyn WilliamsDiv 1 K1M 87J14Llandysul Paddlers10:01:0011:02:0013:02:00
49Gwion WilliamsDiv 1 K1M 49J14Llandysul Paddlers10:01:3011:03:0013:03:00
24Oliver CooperDiv 1 K1M 24J16Seren Dŵr10:02:0011:04:0013:04:00
18Finlay Yates-JonesPrem K1M 18U23Llandysul Paddlers/Vajda10:02:3011:05:0013:05:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
77Rose MitchellMWyedean CC10:03:3011:08:0013:08:00
76Leonie MerrifieldMTaunton CC10:04:0011:09:0013:09:00
49Richard MooreSThe Sharks10:04:3011:10:0013:10:00
39Paul MarshallSPoole Harbour CC10:05:0011:11:0013:11:00

Div 3 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
241Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers10:06:0011:14:0013:14:00
230Peter WeltonMLlandysul Paddlers10:06:3011:15:0013:15:00
229Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers10:07:0011:16:0013:16:00
228George Whittal-WilliamsJ16Wyedean CC10:07:3011:17:0013:17:00
227Oliver LloydJ16Wyedean CC10:08:0011:18:0013:18:00
226Ben GibbyJ14Wyedean CC10:08:3011:19:0013:19:00
221Kitchener DuckworthJ16Llandysul Paddlers10:09:0011:20:0013:20:00
220Toby ElcockJ16Mold CC10:09:3011:21:0013:21:00
118Jack PreeceJ14Llandysul Paddlers10:10:0011:22:0013:22:00
114Sam RollsJ16Wyedean CC10:10:3011:23:0013:23:00
79Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers10:11:0011:24:0013:24:00
74Jack RollsJ18Wyedean CC10:11:3011:25:0013:25:00
68Samuel StroudJ14Taunton CC10:12:0011:26:0013:26:00
47Joseph WhittingtonJ14Frome CC10:12:3011:27:0013:27:00
37William SterryJ18Llandysul Paddlers10:13:0011:28:0013:28:00
16Toby WildeJ16Frome CC10:13:3011:29:0013:29:00
10Michael BrennanMHexham CC10:14:0011:30:0013:30:00

Div 3 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
125Sofia AlferJ14Wyedean CC10:15:0011:33:0013:33:00
122Gwenllian JonesJ14Llandysul Paddlers10:15:3011:34:0013:34:00
121Lara ElcockJ14Mold CC10:16:0011:35:0013:35:00
115Megan JonesJ16Llandysul Paddlers10:16:3011:36:0013:36:00
113Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers10:17:0011:37:0013:37:00
67Ellie McGregorJ14Dysynni Paddling Club10:17:3011:38:0013:38:00
63Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers10:18:0011:39:0013:39:00
57Robyn TauntJ12North Wales Slalom/Mold10:18:3011:40:0013:40:00
31Iona CatchpoleJ16Llandysul Paddlers10:19:0011:41:0013:41:00
14Eiri O'ConnorJ12Llandysul Paddlers10:19:3011:42:0013:42:00

Div 3 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
31Toby WildeJ16Frome CC10:20:3011:45:0013:45:00
27William SterryJ18Llandysul Paddlers10:21:0011:46:0013:46:00

Div 3 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
25Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers10:22:0011:49:0013:49:00
21Jasmine WildeJ14Frome CC10:22:3011:50:3013:50:30
18Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers10:23:0011:52:0013:52:00
11Maddie HobbsJ14Frome CC10:23:3011:53:3013:53:30
5Brogan SwartJ16Wyedean CC/Seren Dwr / Coleg Gwent10:24:0011:55:0013:55:00

C2

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
999Eiri O'Connor / Efan WeltonSLlandysul Paddlers10:25:0011:58:0013:58:00
999Richard Comer / Richard MooreS10:25:3011:59:0013:59:00
9Clive Merrifield / Mike MitchellMTaunton CC/Wyedean CC10:26:0012:00:0014:00:00