2021Llandysul Div 1 Double

Start List


Saturday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
118Jason HumphriesVets K1M 118VSeren Dŵr/Wydean CC08:30:0010:00:0014:00:00
48Clive MerrifieldVets K1M 48MTaunton CC08:30:3010:01:0014:01:00
140Charlotte OwenDiv 3 K1W 140J12Llandysul Paddlers08:31:0010:02:0014:02:00
122Gwenllian JonesDiv 3 K1W 122J14Llandysul Paddlers08:31:3010:03:0014:03:00
253Noa LloydDiv 3 K1M 253J14Llandysul Paddlers08:32:0010:04:0014:04:00
252Gruffydd WilliamsDiv 3 K1M 252J12Llandysul Paddlers08:32:3010:05:0014:05:00
105Elliot DavisPrem K1M 105U23Cheltenham CC08:33:0010:06:0014:06:00
70Michael BrownPrem K1M 70SCR Cats08:33:3010:07:0014:07:00
61Thomas MerrifieldPrem K1M 61J18Taunton CC08:34:0010:08:0014:08:00
18Finlay Yates-JonesPrem K1M 18U23Llandysul Paddlers/Vajda08:34:3010:09:0014:09:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
96Shane TimlinVShepperton SCC08:35:3010:12:0014:12:00
94Dave RoyleSStafford & Stone CC08:36:0010:13:0014:13:00
92Paul MewMWindsor & District CC/Shepperton SCC08:36:3010:14:0014:14:00
79Helen WeedonVLlandysul Paddlers08:37:0010:15:0014:15:00
64Tracy WellsSProteus CC08:37:3010:16:0014:16:00
112Mike MitchellVWyedean CC08:38:0010:17:0014:17:00
40Fred DoodeySWorcester CC08:38:3010:18:0014:18:00
22Horst MayerVStafford & Stone CC08:39:0010:19:0014:19:00
16Robert GravesMIndependent08:39:3010:20:0014:20:00
13Bob GrundyMLee Valley PC08:40:0010:21:0014:21:00
11Phil GoodingSStafford & Stone CC08:40:3010:22:0014:22:00

Div 1 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
161Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers08:41:3010:25:0014:25:00
159Toby WildeJ16Frome CC08:42:0010:26:0014:26:00
152Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers08:42:3010:27:0014:27:00
150Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers08:43:0010:28:0014:28:00
149Kitchener DuckworthJ16Llandysul Paddlers08:43:3010:29:0014:29:00
148Jack PreeceJ14Llandysul Paddlers08:44:0010:30:0014:30:00
146Hayden RidleyJ14Lee Valley PC08:44:3010:31:0014:31:00
125Herbie StainesJ14Independent08:45:0010:32:0014:32:00
106Talu AysanJ14Lee Valley PC08:45:3010:33:0014:33:00
87Jamie HarveyJ12Breadalbane CC08:46:0010:34:0014:34:00
82Alexavier AldredJ18Independent08:46:3010:35:0014:35:00
75Scout HigginsJ14Holme Pierrepont CC08:47:0010:36:0014:36:00
72Martin OaklandMIndependent08:47:3010:37:0014:37:00
66Murray E WeirJ14Breadalbane CC08:48:0010:38:0014:38:00
44Zayn HigginsJ16Holme Pierrepont CC08:48:3010:39:0014:39:00
33Theo WrightJ14Stafford & Stone CC08:49:0010:40:0014:40:00
31Fergus DavieJ14Breadalbane CC08:49:3010:41:0014:41:00
28Jun Yi OngSLee Valley PC08:50:0010:42:0014:42:00
111Dominic ThomasJ14Lee Valley PC08:50:3010:43:0014:43:00
110Jacob LawJ16Winchester & District CC08:51:0010:44:0014:44:00
107Alex ThomsonJ14CR Cats/Edinburgh Schools KC08:51:3010:45:0014:45:00
106Benjamin HarveyJ16Breadalbane CC08:52:0010:46:0014:46:00
105Scott RitchieJ16Pinkston Panthers08:52:3010:47:0014:47:00
104Elliot DavieJ16Breadalbane CC08:53:0010:48:0014:48:00
97Leo TimlinJ18Shepperton SCC08:53:3010:49:0014:49:00
96Luke RobinsonJ16Break Out CC/Widgit08:54:0010:50:0014:50:00
95Jacob OaklandJ18Independent08:54:3010:51:0014:51:00
94Max HampsonJ18Forth CC/CR Cats08:55:0010:52:0014:52:00
88Matthew CameronJ16CR Cats08:55:3010:53:0014:53:00
87Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers08:56:0010:54:0014:54:00
86William MoirU23Waterside CC08:56:3010:55:0014:55:00
85Harry KirbyJ14Stafford & Stone CC08:57:0010:56:0014:56:00
83Dan JoyceJ16Shepperton SCC08:57:3010:57:0014:57:00
80Matt StephensSWyedean CC08:58:0010:58:0014:58:00
76Findlay McLeanJ16Breadalbane CC/Strathallan CC08:58:3010:59:0014:59:00
71Louie GordonJ16Holme Pierrepont CC08:59:0011:00:0015:00:00
68Oliver SnowdenJ18Mold CC08:59:3011:01:0015:01:00
66Archie ChristmasJ16Wyedean CC09:00:0011:02:0015:02:00
65Nathan NabiliJ16Pinkston Panthers09:00:3011:03:0015:03:00
64Leo BambridgeJ18Shepperton SCC09:01:0011:04:0015:04:00
63William MayerJ16Stafford & Stone CC09:01:3011:05:0015:05:00
56Chris WoodMLee Valley PC09:02:0011:06:0015:06:00
51Woody SouthJ16Lee Valley PC09:02:3011:07:0015:07:00
49Gwion WilliamsJ14Llandysul Paddlers09:03:0011:08:0015:08:00
48Oliver LorenzJ16North Wales Slalom/Llandysul Paddlers09:03:3011:09:0015:09:00
47Harry JoyceJ16Shepperton SCC09:04:0011:10:0015:10:00
45Alasdair McMullenSStrathallan CC09:04:3011:11:0015:11:00
42Murray RobbJ16CR Cats09:05:0011:12:0015:12:00
40William ChristmasJ18Wyedean CC09:05:3011:13:0015:13:00
39Felix NeweyJ18Wyedean CC09:06:0011:14:0015:14:00
37Les FordMHalifax CC09:06:3011:15:0015:15:00
35James JacksonJ18Seren Dŵr09:07:0011:16:0015:16:00
34Sam Rice-JonesJ16Mold CC09:07:3011:17:0015:17:00
32Luca Cano-MoleJ16Shepperton SCC09:08:0011:18:0015:18:00
31Ben FarrellJ18Seren Dŵr09:08:3011:19:0015:19:00
29Philip SmithJ18Winchester & District CC09:09:0011:20:0015:20:00
24Oliver CooperJ16Seren Dŵr/Llandysul Paddlers09:09:3011:21:0015:21:00
23Iwan LavisU23Llandysul Paddlers09:10:0011:22:0015:22:00
22Finn JohnsonJ18Frome CC09:10:3011:23:0015:23:00
20James RennieJ18Holme Pierrepont CC09:11:0011:24:0015:24:00
18George SharpJ16Bradford & Bingley CC09:11:3011:25:0015:25:00
14Klass Francisks RozentalsJ16Stafford & Stone CC09:12:0011:26:0015:26:00
13Jacob BurtonU23Wyedean CC09:12:3011:27:0015:27:00
12Rhodri SlavenJ18North Wales Slalom09:13:0011:28:0015:28:00
11Daniel LaffordU23Wyedean CC09:13:3011:29:0015:29:00
7David Bradley MasonJ18Wyedean CC/Stroud Valley CC09:14:0011:30:0015:30:00
5Carl SunderlandSStafford & Stone CC/Erwin Hymer Centre Travelworld09:14:3011:31:0015:31:00

Div 1 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
95Keira Barrett-BethellJ16Llandysul Paddlers09:15:3011:34:0015:34:00
94Cari JonesJ14Llandysul Paddlers09:16:0011:35:0015:35:00
92Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers09:16:3011:36:0015:36:00
90Megan JonesJ16Llandysul Paddlers09:17:0011:37:0015:37:00
88Sophie CameronJ14CR Cats/Pinkston Panthers09:17:3011:38:0015:38:00
87Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers09:18:0011:39:0015:39:00
84Eiri O'ConnorJ12Llandysul Paddlers09:18:3011:40:0015:40:00
82Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers09:19:0011:41:0015:41:00
73Helen SterryMLlandysul Paddlers09:19:3011:42:0015:42:00
71Maddie HobbsJ14Frome CC09:20:0011:43:0015:43:00
69Helena NabiliJ12Pinkston Panthers09:20:3011:44:0015:44:00
32Aimee CameronJ14CR Cats09:21:0011:45:0015:45:00
8Julie KolbMBradford & Bingley CC09:21:3011:46:0015:46:00
60Sofia AlferJ14Wyedean CC09:22:0011:47:0015:47:00
59Jasmine WildeJ14Frome CC09:22:3011:48:0015:48:00
57Iga TomasikJ14Manvers WBC09:23:0011:49:0015:49:00
55Taliesin McLeanJ14Breadalbane CC/Strathallan CC09:23:3011:50:0015:50:00
51Hannah RhodesJ16Lee Valley PC09:24:0011:51:0015:51:00
48Molly SandercockJ18Break Out CC/HPP09:24:3011:52:0015:52:00
46Pola TomasikJ16Manvers WBC09:25:0011:53:0015:53:00
43Alana MiddletonJ14Stafford & Stone CC09:25:3011:54:0015:54:00
42Gracie GormalJ18Pinkston Panthers09:26:0011:55:0015:55:00
40Olivia WearsJ16CR Cats09:26:3011:56:0015:56:00
34Isobel MockettJ16Stafford & Stone CC09:27:0011:57:0015:57:00
31Grace ShardlowJ18Holme Pierrepont CC09:27:3011:58:0015:58:00
25Anoushka NabiliJ18Pinkston Panthers09:28:0011:59:0015:59:00
24Claire WilsonJ16CR Cats09:28:3012:00:0016:00:00
23Mari WatkinsU23Llandysul Paddlers09:29:0012:01:0016:01:00
20Sennah Nader-HumphriesJ16Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha09:29:3012:02:0016:02:00
19Brogan SwartJ16Wyedean CC/Colleg Gwent09:30:0012:03:0016:03:00
18Amy HowarthU23Bradford & Bingley CC09:30:3012:04:0016:04:00
17Zoe Blythe-ShieldsJ14Independent09:31:0012:05:0016:05:00
16Lutza TorokSPinkston Panthers/UTE09:31:3012:06:0016:06:00
14Leah CameronJ16Pinkston Panthers/CR Cats09:32:0012:07:0016:07:00
12Hannah ClementsSLlandysul Paddlers/Shepperton09:32:3012:08:0016:08:00

Div 1 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
29Finley CroomeJ16Stafford & Stone CC09:33:3012:11:0016:11:00
21Talu AysanJ14Lee Valley PC09:34:0012:12:0016:12:00
9Leo TimlinJ18Shepperton SCC09:34:3012:13:0016:13:00
8Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers09:35:0012:14:0016:14:00
5Louie GordonJ16Holme Pierrepont CC09:35:3012:15:0016:15:00
45Richard ComerSWindsor & District CC09:36:0012:16:0016:16:00
43Findlay McLeanJ16Breadalbane CC09:36:3012:17:0016:17:00
42Toby AstonJ18Shepperton SCC09:37:0012:18:0016:18:00
36Isaac WrightJ14Stafford & Stone CC09:37:3012:19:0016:19:00
33William KettleJ16Lee Valley PC09:38:0012:20:0016:20:00
30William MayerJ16Stafford & Stone CC09:38:3012:21:0016:21:00
21Jacob LinesJ18Frome CC/PRFM Ltd09:39:0012:22:0016:22:00
17Woody SouthJ16Lee Valley PC09:39:3012:23:0016:23:00
12James RennieJ18Holme Pierrepont CC09:40:0012:24:0016:24:00
11Christopher RoyleJ18Stafford & Stone CC09:40:3012:25:0016:25:00
7David MitchellU23Wyedean CC09:41:0012:26:0016:26:00
6Aaron HolmesU23Breadalbane CC09:41:3012:27:0016:27:00

Div 1 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
28Brooke BensonJ16Stafford & Stone CC09:42:3012:30:0016:30:00
27Taliesin McLeanJ14Breadalbane CC/Strathallan CC09:43:0012:31:3016:31:30
26Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers09:43:3012:33:0016:33:00
21Kate DixonSHolme Pierrepont CC09:44:0012:34:3016:34:30
20Aimee CollinsJ16Frome CC/Wyedean CC09:44:3012:36:0016:36:00
15Lydia LaffordJ18Wyedean CC09:45:0012:37:3016:37:30
12Hannah ClementsSLlandysul Paddlers/Shepperton SCC09:45:3012:39:0016:39:00
9Kate LyndonJ16Stafford & Stone CC09:46:0012:40:3016:40:30
8Anya WhartonJ16North Wales Slalom09:46:3012:42:0016:42:00
7Katie ShattockJ18Taunton CC09:47:0012:43:3016:43:30
5Grace ShardlowJ18Holme Pierrepont CC09:47:3012:45:0016:45:00
4Grace BlackJ18Manvers WBC09:48:0012:46:3016:46:30

Sunday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
118Jason HumphriesVets K1M 118VSeren Dŵr/Wydean CC08:30:0010:00:0014:00:00
48Clive MerrifieldVets K1M 48MTaunton CC08:30:3010:01:0014:01:00
140Charlotte OwenDiv 3 K1W 140J12Llandysul Paddlers08:31:0010:02:0014:02:00
122Gwenllian JonesDiv 3 K1W 122J14Llandysul Paddlers08:31:3010:03:0014:03:00
253Noa LloydDiv 3 K1M 253J14Llandysul Paddlers08:32:0010:04:0014:04:00
252Gruffydd WilliamsDiv 3 K1M 252J12Llandysul Paddlers08:32:3010:05:0014:05:00
105Elliot DavisPrem K1M 105U23Cheltenham CC08:33:0010:06:0014:06:00
70Michael BrownPrem K1M 70SCR Cats08:33:3010:07:0014:07:00
61Thomas MerrifieldPrem K1M 61J18Taunton CC08:34:0010:08:0014:08:00
18Finlay Yates-JonesPrem K1M 18U23Llandysul Paddlers/Vajda08:34:3010:09:0014:09:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
96Shane TimlinVShepperton SCC08:35:3010:12:0014:12:00
94Dave RoyleSStafford & Stone CC08:36:0010:13:0014:13:00
92Paul MewMWindsor & District CC/Shepperton SCC08:36:3010:14:0014:14:00
79Helen WeedonVLlandysul Paddlers08:37:0010:15:0014:15:00
64Tracy WellsSProteus CC08:37:3010:16:0014:16:00
112Mike MitchellVWyedean CC08:38:0010:17:0014:17:00
40Fred DoodeySWorcester CC08:38:3010:18:0014:18:00
23Michael PenfoldMLlandysul Paddlers08:39:0010:19:0014:19:00
22Horst MayerVStafford & Stone CC08:39:3010:20:0014:20:00
13Bob GrundyMLee Valley PC08:40:0010:21:0014:21:00
11Phil GoodingSStafford & Stone CC08:40:3010:22:0014:22:00

Div 1 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
161Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers08:41:3010:25:0014:25:00
159Toby WildeJ16Frome CC08:42:0010:26:0014:26:00
152Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers08:42:3010:27:0014:27:00
150Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers08:43:0010:28:0014:28:00
149Kitchener DuckworthJ16Llandysul Paddlers08:43:3010:29:0014:29:00
148Jack PreeceJ14Llandysul Paddlers08:44:0010:30:0014:30:00
146Hayden RidleyJ14Lee Valley PC08:44:3010:31:0014:31:00
125Herbie StainesJ14Independent08:45:0010:32:0014:32:00
106Talu AysanJ14Lee Valley PC08:45:3010:33:0014:33:00
87Jamie HarveyJ12Breadalbane CC08:46:0010:34:0014:34:00
82Alexavier AldredJ18Independent08:46:3010:35:0014:35:00
75Scout HigginsJ14Holme Pierrepont CC08:47:0010:36:0014:36:00
72Martin OaklandMIndependent08:47:3010:37:0014:37:00
66Murray E WeirJ14Breadalbane CC08:48:0010:38:0014:38:00
44Zayn HigginsJ16Holme Pierrepont CC08:48:3010:39:0014:39:00
33Theo WrightJ14Stafford & Stone CC08:49:0010:40:0014:40:00
31Fergus DavieJ14Breadalbane CC08:49:3010:41:0014:41:00
28Jun Yi OngSLee Valley PC08:50:0010:42:0014:42:00
111Dominic ThomasJ14Lee Valley PC08:50:3010:43:0014:43:00
110Jacob LawJ16Winchester & District CC08:51:0010:44:0014:44:00
107Alex ThomsonJ14CR Cats/Edinburgh Schools KC08:51:3010:45:0014:45:00
106Benjamin HarveyJ16Breadalbane CC08:52:0010:46:0014:46:00
105Scott RitchieJ16Pinkston Panthers08:52:3010:47:0014:47:00
104Elliot DavieJ16Breadalbane CC08:53:0010:48:0014:48:00
97Leo TimlinJ18Shepperton SCC08:53:3010:49:0014:49:00
96Luke RobinsonJ16Break Out CC/Widgit08:54:0010:50:0014:50:00
95Jacob OaklandJ18Independent08:54:3010:51:0014:51:00
94Max HampsonJ18Forth CC/CR Cats08:55:0010:52:0014:52:00
88Matthew CameronJ16CR Cats08:55:3010:53:0014:53:00
87Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers08:56:0010:54:0014:54:00
86William MoirU23Waterside CC08:56:3010:55:0014:55:00
85Harry KirbyJ14Stafford & Stone CC08:57:0010:56:0014:56:00
83Dan JoyceJ16Shepperton SCC08:57:3010:57:0014:57:00
80Matt StephensSWyedean CC08:58:0010:58:0014:58:00
76Findlay McLeanJ16Breadalbane CC/Strathallan CC08:58:3010:59:0014:59:00
71Louie GordonJ16Holme Pierrepont CC08:59:0011:00:0015:00:00
68Oliver SnowdenJ18Mold CC08:59:3011:01:0015:01:00
66Archie ChristmasJ16Wyedean CC09:00:0011:02:0015:02:00
65Nathan NabiliJ16Pinkston Panthers09:00:3011:03:0015:03:00
64Leo BambridgeJ18Shepperton SCC09:01:0011:04:0015:04:00
63William MayerJ16Stafford & Stone CC09:01:3011:05:0015:05:00
56Chris WoodMLee Valley PC09:02:0011:06:0015:06:00
51Woody SouthJ16Lee Valley PC09:02:3011:07:0015:07:00
49Gwion WilliamsJ14Llandysul Paddlers09:03:0011:08:0015:08:00
48Oliver LorenzJ16North Wales Slalom/Llandysul Paddlers09:03:3011:09:0015:09:00
47Harry JoyceJ16Shepperton SCC09:04:0011:10:0015:10:00
45Alasdair McMullenSStrathallan CC09:04:3011:11:0015:11:00
42Murray RobbJ16CR Cats09:05:0011:12:0015:12:00
40William ChristmasJ18Wyedean CC09:05:3011:13:0015:13:00
39Felix NeweyJ18Wyedean CC09:06:0011:14:0015:14:00
37Les FordMHalifax CC09:06:3011:15:0015:15:00
35James JacksonJ18Seren Dŵr09:07:0011:16:0015:16:00
34Sam Rice-JonesJ16Mold CC09:07:3011:17:0015:17:00
31Ben FarrellJ18Seren Dŵr09:08:0011:18:0015:18:00
29Philip SmithJ18Winchester & District CC09:08:3011:19:0015:19:00
24Oliver CooperJ16Seren Dŵr/Llandysul Paddlers09:09:0011:20:0015:20:00
23Iwan LavisU23Llandysul Paddlers09:09:3011:21:0015:21:00
22Finn JohnsonJ18Frome CC09:10:0011:22:0015:22:00
20James RennieJ18Holme Pierrepont CC09:10:3011:23:0015:23:00
18George SharpJ16Bradford & Bingley CC09:11:0011:24:0015:24:00
14Klass Francisks RozentalsJ16Stafford & Stone CC09:11:3011:25:0015:25:00
13Jacob BurtonU23Wyedean CC09:12:0011:26:0015:26:00
12Rhodri SlavenJ18North Wales Slalom09:12:3011:27:0015:27:00
11Daniel LaffordU23Wyedean CC09:13:0011:28:0015:28:00
7David Bradley MasonJ18Wyedean CC/Stroud Valley CC09:13:3011:29:0015:29:00
5Carl SunderlandSStafford & Stone CC/Erwin Hymer Centre Travelworld09:14:0011:30:0015:30:00

Div 1 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
95Keira Barrett-BethellJ16Llandysul Paddlers09:15:0011:33:0015:33:00
94Cari JonesJ14Llandysul Paddlers09:15:3011:34:0015:34:00
92Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers09:16:0011:35:0015:35:00
90Megan JonesJ16Llandysul Paddlers09:16:3011:36:0015:36:00
88Sophie CameronJ14CR Cats/Pinkston Panthers09:17:0011:37:0015:37:00
87Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers09:17:3011:38:0015:38:00
84Eiri O'ConnorJ12Llandysul Paddlers09:18:0011:39:0015:39:00
82Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers09:18:3011:40:0015:40:00
73Helen SterryMLlandysul Paddlers09:19:0011:41:0015:41:00
71Maddie HobbsJ14Frome CC09:19:3011:42:0015:42:00
69Helena NabiliJ12Pinkston Panthers09:20:0011:43:0015:43:00
32Aimee CameronJ14CR Cats09:20:3011:44:0015:44:00
8Julie KolbMBradford & Bingley CC09:21:0011:45:0015:45:00
60Sofia AlferJ14Wyedean CC09:21:3011:46:0015:46:00
59Jasmine WildeJ14Frome CC09:22:0011:47:0015:47:00
57Iga TomasikJ14Manvers WBC09:22:3011:48:0015:48:00
55Taliesin McLeanJ14Breadalbane CC/Strathallan CC09:23:0011:49:0015:49:00
51Hannah RhodesJ16Lee Valley PC09:23:3011:50:0015:50:00
48Molly SandercockJ18Break Out CC/HPP09:24:0011:51:0015:51:00
46Pola TomasikJ16Manvers WBC09:24:3011:52:0015:52:00
43Alana MiddletonJ14Stafford & Stone CC09:25:0011:53:0015:53:00
42Gracie GormalJ18Pinkston Panthers09:25:3011:54:0015:54:00
40Olivia WearsJ16CR Cats09:26:0011:55:0015:55:00
34Isobel MockettJ16Stafford & Stone CC09:26:3011:56:0015:56:00
31Grace ShardlowJ18Holme Pierrepont CC09:27:0011:57:0015:57:00
25Anoushka NabiliJ18Pinkston Panthers09:27:3011:58:0015:58:00
24Claire WilsonJ16CR Cats09:28:0011:59:0015:59:00
23Mari WatkinsU23Llandysul Paddlers09:28:3012:00:0016:00:00
20Sennah Nader-HumphriesJ16Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha09:29:0012:01:0016:01:00
19Brogan SwartJ16Wyedean CC/Colleg Gwent09:29:3012:02:0016:02:00
18Amy HowarthU23Bradford & Bingley CC09:30:0012:03:0016:03:00
17Zoe Blythe-ShieldsJ14Independent09:30:3012:04:0016:04:00
16Lutza TorokSPinkston Panthers/UTE09:31:0012:05:0016:05:00
14Leah CameronJ16Pinkston Panthers/CR Cats09:31:3012:06:0016:06:00
12Hannah ClementsSLlandysul Paddlers/Shepperton09:32:0012:07:0016:07:00

Div 1 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
29Finley CroomeJ16Stafford & Stone CC09:33:0012:10:0016:10:00
21Talu AysanJ14Lee Valley PC09:33:3012:11:0016:11:00
9Leo TimlinJ18Shepperton SCC09:34:0012:12:0016:12:00
8Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers09:34:3012:13:0016:13:00
5Louie GordonJ16Holme Pierrepont CC09:35:0012:14:0016:14:00
45Richard ComerSWindsor & District CC09:35:3012:15:0016:15:00
43Findlay McLeanJ16Breadalbane CC09:36:0012:16:0016:16:00
42Toby AstonJ18Shepperton SCC09:36:3012:17:0016:17:00
36Isaac WrightJ14Stafford & Stone CC09:37:0012:18:0016:18:00
33William KettleJ16Lee Valley PC09:37:3012:19:0016:19:00
30William MayerJ16Stafford & Stone CC09:38:0012:20:0016:20:00
21Jacob LinesJ18Frome CC/PRFM Ltd09:38:3012:21:0016:21:00
17Woody SouthJ16Lee Valley PC09:39:0012:22:0016:22:00
12James RennieJ18Holme Pierrepont CC09:39:3012:23:0016:23:00
11Christopher RoyleJ18Stafford & Stone CC09:40:0012:24:0016:24:00
7David MitchellU23Wyedean CC09:40:3012:25:0016:25:00
6Aaron HolmesU23Breadalbane CC09:41:0012:26:0016:26:00

Div 1 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
28Brooke BensonJ16Stafford & Stone CC09:42:0012:29:0016:29:00
27Taliesin McLeanJ14Breadalbane CC/Strathallan CC09:42:3012:30:3016:30:30
26Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers09:43:0012:32:0016:32:00
21Kate DixonSHolme Pierrepont CC09:43:3012:33:3016:33:30
20Aimee CollinsJ16Frome CC/Wyedean CC09:44:0012:35:0016:35:00
15Lydia LaffordJ18Wyedean CC09:44:3012:36:3016:36:30
12Hannah ClementsSLlandysul Paddlers/Shepperton SCC09:45:0012:38:0016:38:00
9Kate LyndonJ16Stafford & Stone CC09:45:3012:39:3016:39:30
8Anya WhartonJ16North Wales Slalom09:46:0012:41:0016:41:00
7Katie ShattockJ18Taunton CC09:46:3012:42:3016:42:30
5Grace ShardlowJ18Holme Pierrepont CC09:47:0012:44:0016:44:00
4Grace BlackJ18Manvers WBC09:47:3012:45:3016:45:30