2021Llandysul 2/3 Double

Please note that this will just be a 2/3/4  slalom competition this year due to COVID restrictions we will not be running our usual Training camp and extra activities. Hopefully back to normal next year. 

  • Organiser: Gareth Bryant
  • Email: bpaddlers@aol.com
  • Club: Llandysul Paddlers
  • Date(s): 7/8 August
  • Location: Carmarthenshire show map

Canoe Slalom Entries

Sign in here to enter slalom competitions online


Entries Accepted To Date - 5 days to go.

Please note this is a list of entries only, the running order may well be different.

A list of RTC code meanings is at the bottom of the entries page.

Saturday

Div 2 K1M (31 entries)

RTCBibNameAgeClub
152Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers
150Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers
149Kitchener DuckworthJ16Llandysul Paddlers
148Jack PreeceJ14Llandysul Paddlers
147Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC
146Hayden RidleyJ14Lee Valley PC
145Miles DysonU23Matlock CC
131Alistair RossJ14Strathallan CC
130Harry McKennaJ16Stafford & Stone CC
129Austin GouldJ14Manvers WBC/Greenstar CC
125Herbie StainesJ14Independent
120Dominic ThomasJ14Lee Valley PC
106Talu AysanJ14Lee Valley PC
104Andrew BennettMViking KC
98James Coolican SmithJ18Wyedean CC
96Khaleel ZiauddinU23The Sharks
87Jamie HarveyJ12Breadalbane CC
86Andrew GuestMManchester CC
85Phil CopelandMStroud Valley CC
82Alexavier AldredJ18Independent
76John KentMFrome CC
75Scout HigginsJ14Holme Pierrepont CC
72Martin OaklandMIndependent
45Chris HarmerMRoyal Navy Kayak Association/CR CATS
44Zayn HigginsJ16Holme Pierrepont CC
39Nick ArrowsmithMHolme Pierrepont CC
34Jacob MocklerJ12Manvers WBC
21Thomas ArrowsmithJ16Holme Pierrepont CC
18Jacob LawJ16Winchester & District CC
14Benjamin HarveyJ16Breadalbane CC
10George HarrattJ18Stafford & Stone CC

Div 2 K1W (18 entries)

RTCBibNameAgeClub
87Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers
84Eiri O'ConnorJ12Llandysul Paddlers
83Sofia AlferJ14Wyedean CC
82Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers
73Helen SterryMLlandysul Paddlers
71Maddie HobbsJ14Frome CC
53Chloe HolmesJ12Manchester CC/Kingston KC
45Laura HauMSeren Dŵr
41Darcey McMullinsJ14Lee Valley PC
39Tavi MurrayMSeren Dŵr
31Rebecca GuestJ14Manchester CC
27Anya WhartonJ16North Wales Slalom
25Hannah LancasterJ16Manvers WBC
24Jasmine WildeJ14Frome CC
12Iga TomasikJ14Manvers WBC
11Hanna GriffithsJ16Llandysul Paddlers
8Julie KolbMBradford & Bingley CC
3Rebecca HarrattJ18Stafford & Stone CC

Div 2 C1M (10 entries)

RTCBibNameAgeClub
P31Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC
30Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC
28Herbie StainesJ14Independent
27Dan JoyceJ16Shepperton SCC
24Jacob MocklerJ12Manvers WBC
21Talu AysanJ14Lee Valley PC
19Harry McKennaJ16Stafford & Stone CC
11Osian WilliamsJ16Llandysul Paddlers
8Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers
1David Bradley MasonJ18Wyedean CC/Stroud Valley CC

Div 2 C1W (7 entries)

RTCBibNameAgeClub
26Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers
24Darcey McMullinsJ14Lee Valley PC
23Brogan SwartJ16Wyedean CC/Seren Dwr / Coleg Gwent
22Aimee CollinsJ16Frome CC
16Julie KolbMBradford & Bingley CC
10Hannah RhodesJ16Lee Valley PC
8Sennah Nader-HumphriesJ16Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha

C2 (3 entries)

RTCBibNameAgeClub
9Clive Merrifield / Mike MitchellMTaunton CC/Wyedean CC
8George Harratt / Steve HarrattSStafford & Stone CC
1Harvey Merrifield / Thomas MerrifieldU23Taunton CC

Vets (16 entries)

RTCBibNameAgeClub
92Paul MewMWindsor & District CC/Shepperton SCC
80Angela LovisVCheltenham CC
79Helen WeedonVLlandysul Paddlers
77Rose MitchellMWyedean CC
76Leonie MerrifieldMTaunton CC
73Avis NoottSBristol CC
65Donna HawkinsMMatlock CC
62Alison LonghurstMCheltenham CC
58Jeff WilsonSManchester CC
49Richard MooreSThe Sharks
16Robert GravesMIndependent
14Paul EvansMStafford & Stone CC
10Tony O'ConnellMBradford & Bingley CC
6Nigel EvansMTelford CC
4Allan TylerMCastle CC
3Steve HolmesVManchester CC/Kingston KC

Div 3 K1M (28 entries)

RTCBibNameAgeClub
£278Lewis RogersJ14Mold CC/Mold CC
275John GibbyJ12Wyedean CC
274Elis DaviesJ12Llandysul Paddlers
273Harry StroudJ12Taunton CC
269Lewis ArdenJ14Manvers WBC
262Cai JonesJ16Llandysul Paddlers
258Rhun RiddellJ12Llandysul Paddlers
253Noa LloydJ14Llandysul Paddlers
252Gruffydd WilliamsJ12Llandysul Paddlers
248Aaron GibbsJ16Shepperton SCC
231Connor Thorpe-WilliamsJ14Wyedean CC
227Oliver LloydJ16Wyedean CC
226Ben GibbyJ14Wyedean CC
220Toby ElcockJ16North Wales Slalom/Mold CC
219Aaron NolanSThe Sharks
197Joshua PhillpottsJ14Shepperton SCC
116Charlie JoyceJ10Shepperton SCC
114Sam RollsJ16Wyedean CC
90Christopher PapageorgiouJ16Viking KC
83Ben BeachellMIndependent
79Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers
74Jack RollsJ18Wyedean CC
68Samuel StroudJ14Taunton CC
49Shaun RossMStrathallan CC
47Joseph WhittingtonJ14Frome CC
37William SterryJ18Llandysul Paddlers
25Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC
16Toby WildeJ16Frome CC

Div 3 K1W (19 entries)

RTCBibNameAgeClub
140Charlotte OwenJ12Llandysul Paddlers
134Cari JonesJ14Llandysul Paddlers
133Heather LonghurstJ8Cheltenham CC
131Leisa ThomasJ16Llandysul Paddlers
127Rosie-Lou DuckworthJ12Llandysul Paddlers
124India ElstonJ16Taunton CC
122Gwenllian JonesJ14Llandysul Paddlers
121Lara ElcockJ14North Wales Slalom/Mold CC
115Megan JonesJ16Llandysul Paddlers
74Alice CoombesJ12Shepperton SCC
67Ellie McGregorJ14Dysynni Paddling Club
63Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers
57Robyn TauntJ12North Wales Slalom/Mold
40Megan PowellJ12Taunton CC
38Elizabeth YoungJ14Stroud Valley CC/North Avon CC
33Lorelei KennanJ12Mold CC
22Jane CopelandMStroud Valley CC
19Evie LancasterJ12Manvers WBC
12Katherine PapageorgiouMViking KC

Div 3 C1M (4 entries)

RTCBibNameAgeClub
52Alex BoudriaJ12Frome CC
27William SterryJ18Llandysul Paddlers
17Alexavier AldredJ18Independent/Independent
13Hayden RidleyJ14Lee Valley PC

Div 3 C1W (6 entries)

RTCBibNameAgeClub
37Anna AlfaJ12Wyedean CC
36Robyn TauntJ12North Wales Slalom
30Sofia AlferJ14Wyedean CC
24Lisa Meleri WilliamsJ16North Wales Slalom
18Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers
11Maddie HobbsJ14Frome CC

Officials (6 entries)

RTCBibNameRankingAgeClub
95Jacob OaklandDiv 1 K1M 95J18Independent
91Harry EvansDiv 1 K1M 91J14Telford CC
49Gwion WilliamsDiv 1 K1M 49J14Llandysul Paddlers
47Harry JoyceDiv 1 K1M 47J16Shepperton SCC
61Thomas MerrifieldPrem K1M 61J18Taunton CC
40Harvey MerrifieldPrem K1M 40U23Taunton CC

Spectators (72 entries)

RTCBibNameRankingAgeClub
10Tony O'ConnellVets K1M 10MBradford & Bingley CC
2Chris WildeVets K1M 2SFrome CC
999Richard ArdenK1M MManvers WBC
24Lisa Meleri WilliamsDiv 3 C1W 24J16North Wales Slalom
18Lucy BowenDiv 3 C1W 18J12Llandysul Paddlers
140Charlotte OwenDiv 3 K1W 140J12Llandysul Paddlers
74Alice CoombesDiv 3 K1W 74J12Shepperton SCC
67Ellie McGregorDiv 3 K1W 67J14Dysynni Paddling Club
63Sophie ReidDiv 3 K1W 63J12Llandysul Paddlers
33Lorelei KennanDiv 3 K1W 33J12Mold CC
52Alex BoudriaDiv 3 C1M 52J12Frome CC
17Alexavier AldredDiv 3 C1M 17J18Independent/Independent
231Connor Thorpe-WilliamsDiv 3 K1M 231J14Wyedean CC
219Aaron NolanDiv 3 K1M 219SThe Sharks
152Ossie HigginsDiv 3 K1M 152M45Holme Pierrepont CC
47Joseph WhittingtonDiv 3 K1M 47J14Frome CC
5Ethan ProctorDiv 3 K1M 5J12Green Star CC
87Lucy BowenDiv 2 K1W 87J12Llandysul Paddlers
84Eiri O'ConnorDiv 2 K1W 84J12Llandysul Paddlers
83Sofia AlferDiv 2 K1W 83J14Wyedean CC
31Oliver ShadwellDiv 2 C1M 31J14Lee Valley PC
21Talu AysanDiv 2 C1M 21J14Lee Valley PC
19Harry McKennaDiv 2 C1M 19J16Stafford & Stone CC
152Deio ThomasDiv 2 K1M 152J12Llandysul Paddlers
145Miles DysonDiv 2 K1M 145U23Matlock CC
106Talu AysanDiv 2 K1M 106J14Lee Valley PC
82Alexavier AldredDiv 2 K1M 82J18Independent
999Sarah SwartNon Paddler MLlandysul Paddlers
999Marcus HarveyNon Paddler MBreadalbane CC
999Daisy NoottNon Paddler S
999Lydia ReevesNon Paddler S
999Martin ReevesNon Paddler S
999Victoria ReevesNon Paddler S
999Toni McMullinsNon Paddler M
999Kit McMullinsNon Paddler J8
999Spencer McMullinsNon Paddler M
999Sarah StroudNon Paddler MTaunton CC
999Kevin StroudNon Paddler MTaunton CC
999Katie HolmesNon Paddler MManchester CC
999Wyn WilliamsNon Paddler SLlandysul Paddlers
999Christina WilliamsNon Paddler SLlandysul Paddlers
999Simon RollsNon Paddler MWyedean CC
999Abby ReidNon Paddler MLlandysul Paddlers
999Janet YoungNon Paddler MStroud Valley CC
999Irene LofthouseNon Paddler MBradford & Bingley CC
999Marc LloydNon Paddler MLlandysul Paddlers
999Caryl AlbanNon Paddler SLlandysul Paddlers
999John ElcockNon Paddler SNorth Wales Slalom
999Roy JonesNon Paddler MMatlock CC
999Wendy CollinsNon Paddler S
999Nicola LancasterNon Paddler MManvers WBC
999david lancasterNon Paddler MManvers WBC
999Michael ShadwellNon Paddler M
999Toni wildeNon Paddler MFrome CC
999Bethan WilliamsNon Paddler SLlandysul Paddlers
999Lauren RidleyNon Paddler M
999philip a coombesNon Paddler MShepperton SCC
999michele l coombesNon Paddler MShepperton SCC
999Zack PhillpottsNon Paddler SShepperton SCC
999Daryn PhillpottsNon Paddler SShepperton SCC
999Emma PhillpottsNon Paddler SShepperton SCC
999Kerry AshtonNon Paddler MManvers WBC
999Linda ArrowsmithNon Paddler SHolme Pierrepont CC
999Sophia ArrowsmithNon Paddler SHolme Pierrepont CC
999Safeena HigginsNon Paddler MHolme Pierrepont CC
999Neil TauntNon Paddler MNorth Wales Slalom
999Sunny RhodesNon Paddler MLee Valley PC
999Wendy GriffithsNon Paddler MLlandysul Paddlers
999Gary GriffithsNon Paddler MLlandysul Paddlers
999Daisy MocklerNon Paddler S
999Liz MocklerNon Paddler S
999Grant Mockler TaxiNon Paddler S

Sunday

Div 2 K1M (31 entries)

RTCBibNameAgeClub
152Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers
150Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers
149Kitchener DuckworthJ16Llandysul Paddlers
148Jack PreeceJ14Llandysul Paddlers
147Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC
146Hayden RidleyJ14Lee Valley PC
145Miles DysonU23Matlock CC
131Alistair RossJ14Strathallan CC
130Harry McKennaJ16Stafford & Stone CC
129Austin GouldJ14Manvers WBC/Greenstar CC
125Herbie StainesJ14Independent
120Dominic ThomasJ14Lee Valley PC
106Talu AysanJ14Lee Valley PC
104Andrew BennettMViking KC
98James Coolican SmithJ18Wyedean CC
96Khaleel ZiauddinU23The Sharks
87Jamie HarveyJ12Breadalbane CC
86Andrew GuestMManchester CC
85Phil CopelandMStroud Valley CC
82Alexavier AldredJ18Independent
76John KentMFrome CC
75Scout HigginsJ14Holme Pierrepont CC
72Martin OaklandMIndependent
45Chris HarmerMRoyal Navy Kayak Association/CR CATS
44Zayn HigginsJ16Holme Pierrepont CC
39Nick ArrowsmithMHolme Pierrepont CC
34Jacob MocklerJ12Manvers WBC
21Thomas ArrowsmithJ16Holme Pierrepont CC
18Jacob LawJ16Winchester & District CC
14Benjamin HarveyJ16Breadalbane CC
10George HarrattJ18Stafford & Stone CC

Div 2 K1W (19 entries)

RTCBibNameAgeClub
87Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers
86Iona CatchpoleJ16Llandysul Paddlers
84Eiri O'ConnorJ12Llandysul Paddlers
83Sofia AlferJ14Wyedean CC
82Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers
73Helen SterryMLlandysul Paddlers
71Maddie HobbsJ14Frome CC
53Chloe HolmesJ12Manchester CC/Kingston KC
45Laura HauMSeren Dŵr
41Darcey McMullinsJ14Lee Valley PC
39Tavi MurrayMSeren Dŵr
31Rebecca GuestJ14Manchester CC
27Anya WhartonJ16North Wales Slalom
25Hannah LancasterJ16Manvers WBC
24Jasmine WildeJ14Frome CC
12Iga TomasikJ14Manvers WBC
11Hanna GriffithsJ16Llandysul Paddlers
8Julie KolbMBradford & Bingley CC
3Rebecca HarrattJ18Stafford & Stone CC

Div 2 C1M (9 entries)

RTCBibNameAgeClub
P31Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC
30Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC
28Herbie StainesJ14Independent
27Dan JoyceJ16Shepperton SCC
24Jacob MocklerJ12Manvers WBC
21Talu AysanJ14Lee Valley PC
19Harry McKennaJ16Stafford & Stone CC
11Osian WilliamsJ16Llandysul Paddlers
8Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers

Div 2 C1W (7 entries)

RTCBibNameAgeClub
26Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers
24Darcey McMullinsJ14Lee Valley PC
23Brogan SwartJ16Wyedean CC/Seren Dwr / Coleg Gwent
22Aimee CollinsJ16Frome CC
16Julie KolbMBradford & Bingley CC
10Hannah RhodesJ16Lee Valley PC
8Sennah Nader-HumphriesJ16Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha

C2 (4 entries)

RTCBibNameAgeClub
999Oliver Lloyd / Andrew LloydSWyedean CC
9Clive Merrifield / Mike MitchellMTaunton CC/Wyedean CC
8George Harratt / Steve HarrattSStafford & Stone CC
1Harvey Merrifield / Thomas MerrifieldU23Taunton CC

Vets (16 entries)

RTCBibNameAgeClub
92Paul MewMWindsor & District CC/Shepperton SCC
80Angela LovisVCheltenham CC
79Helen WeedonVLlandysul Paddlers
77Rose MitchellMWyedean CC
76Leonie MerrifieldMTaunton CC
73Avis NoottSBristol CC
65Donna HawkinsMMatlock CC
62Alison LonghurstMCheltenham CC
58Jeff WilsonSManchester CC
49Richard MooreSThe Sharks
14Paul EvansMStafford & Stone CC
10Tony O'ConnellMBradford & Bingley CC
6Nigel EvansMTelford CC
4Allan TylerMCastle CC
3Steve HolmesVManchester CC/Kingston KC
2Chris WildeSFrome CC

Div 3 K1M (29 entries)

RTCBibNameAgeClub
£278Lewis RogersJ14Mold CC/Mold CC
276Andrew LloydMWyedean CC
275John GibbyJ12Wyedean CC
274Elis DaviesJ12Llandysul Paddlers
273Harry StroudJ12Taunton CC
269Lewis ArdenJ14Manvers WBC
262Cai JonesJ16Llandysul Paddlers
258Rhun RiddellJ12Llandysul Paddlers
253Noa LloydJ14Llandysul Paddlers
252Gruffydd WilliamsJ12Llandysul Paddlers
248Aaron GibbsJ16Shepperton SCC
231Connor Thorpe-WilliamsJ14Wyedean CC
227Oliver LloydJ16Wyedean CC
226Ben GibbyJ14Wyedean CC
220Toby ElcockJ16North Wales Slalom/Mold CC
219Aaron NolanSThe Sharks
197Joshua PhillpottsJ14Shepperton SCC
174Nathan BrownJ14Llandysul Paddlers
116Charlie JoyceJ10Shepperton SCC
114Sam RollsJ16Wyedean CC
99Tony WellsMLlandysul Paddlers
79Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers
74Jack RollsJ18Wyedean CC
68Samuel StroudJ14Taunton CC
49Shaun RossMStrathallan CC
47Joseph WhittingtonJ14Frome CC
37William SterryJ18Llandysul Paddlers
25Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC
16Toby WildeJ16Frome CC

Div 3 K1W (18 entries)

RTCBibNameAgeClub
140Charlotte OwenJ12Llandysul Paddlers
134Cari JonesJ14Llandysul Paddlers
133Heather LonghurstJ8Cheltenham CC
131Leisa ThomasJ16Llandysul Paddlers
127Rosie-Lou DuckworthJ12Llandysul Paddlers
124India ElstonJ16Taunton CC
122Gwenllian JonesJ14Llandysul Paddlers
121Lara ElcockJ14North Wales Slalom/Mold CC
115Megan JonesJ16Llandysul Paddlers
74Alice CoombesJ12Shepperton SCC
67Ellie McGregorJ14Dysynni Paddling Club
63Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers
57Robyn TauntJ12North Wales Slalom/Mold
40Megan PowellJ12Taunton CC
38Elizabeth YoungJ14Stroud Valley CC/North Avon CC
33Lorelei KennanJ12Mold CC
22Jane CopelandMStroud Valley CC
19Evie LancasterJ12Manvers WBC

Div 3 C1M (6 entries)

RTCBibNameAgeClub
53Oliver LloydJ16Wyedean CC
52Alex BoudriaJ12Frome CC
48Tony WellsMLlandysul Paddlers
27William SterryJ18Llandysul Paddlers
17Alexavier AldredJ18Independent/Independent
13Hayden RidleyJ14Lee Valley PC

Div 3 C1W (6 entries)

RTCBibNameAgeClub
37Anna AlfaJ12Wyedean CC
36Robyn TauntJ12North Wales Slalom
30Sofia AlferJ14Wyedean CC
24Lisa Meleri WilliamsJ16North Wales Slalom
18Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers
11Maddie HobbsJ14Frome CC

Officials (6 entries)

RTCBibNameRankingAgeClub
95Jacob OaklandDiv 1 K1M 95J18Independent
91Harry EvansDiv 1 K1M 91J14Telford CC
49Gwion WilliamsDiv 1 K1M 49J14Llandysul Paddlers
47Harry JoyceDiv 1 K1M 47J16Shepperton SCC
61Thomas MerrifieldPrem K1M 61J18Taunton CC
40Harvey MerrifieldPrem K1M 40U23Taunton CC

Spectators (70 entries)

RTCBibNameRankingAgeClub
10Tony O'ConnellVets K1M 10MBradford & Bingley CC
999Richard ArdenK1M MManvers WBC
24Lisa Meleri WilliamsDiv 3 C1W 24J16North Wales Slalom
18Lucy BowenDiv 3 C1W 18J12Llandysul Paddlers
140Charlotte OwenDiv 3 K1W 140J12Llandysul Paddlers
74Alice CoombesDiv 3 K1W 74J12Shepperton SCC
67Ellie McGregorDiv 3 K1W 67J14Dysynni Paddling Club
63Sophie ReidDiv 3 K1W 63J12Llandysul Paddlers
33Lorelei KennanDiv 3 K1W 33J12Mold CC
52Alex BoudriaDiv 3 C1M 52J12Frome CC
17Alexavier AldredDiv 3 C1M 17J18Independent/Independent
231Connor Thorpe-WilliamsDiv 3 K1M 231J14Wyedean CC
219Aaron NolanDiv 3 K1M 219SThe Sharks
152Ossie HigginsDiv 3 K1M 152M45Holme Pierrepont CC
47Joseph WhittingtonDiv 3 K1M 47J14Frome CC
87Lucy BowenDiv 2 K1W 87J12Llandysul Paddlers
84Eiri O'ConnorDiv 2 K1W 84J12Llandysul Paddlers
83Sofia AlferDiv 2 K1W 83J14Wyedean CC
31Oliver ShadwellDiv 2 C1M 31J14Lee Valley PC
21Talu AysanDiv 2 C1M 21J14Lee Valley PC
19Harry McKennaDiv 2 C1M 19J16Stafford & Stone CC
152Deio ThomasDiv 2 K1M 152J12Llandysul Paddlers
145Miles DysonDiv 2 K1M 145U23Matlock CC
106Talu AysanDiv 2 K1M 106J14Lee Valley PC
82Alexavier AldredDiv 2 K1M 82J18Independent
999Sarah SwartNon Paddler MLlandysul Paddlers
999Marcus HarveyNon Paddler MBreadalbane CC
999Daisy NoottNon Paddler S
999Lydia ReevesNon Paddler S
999Martin ReevesNon Paddler S
999Victoria ReevesNon Paddler S
999Toni McMullinsNon Paddler M
999Kit McMullinsNon Paddler J8
999Spencer McMullinsNon Paddler M
999Sarah StroudNon Paddler MTaunton CC
999Kevin StroudNon Paddler MTaunton CC
999Katie HolmesNon Paddler MManchester CC
999Wyn WilliamsNon Paddler SLlandysul Paddlers
999Christina WilliamsNon Paddler SLlandysul Paddlers
999Simon RollsNon Paddler MWyedean CC
999Abby ReidNon Paddler MLlandysul Paddlers
999Janet YoungNon Paddler MStroud Valley CC
999Irene LofthouseNon Paddler MBradford & Bingley CC
999Marc LloydNon Paddler MLlandysul Paddlers
999Caryl AlbanNon Paddler SLlandysul Paddlers
999John ElcockNon Paddler SNorth Wales Slalom
999Roy JonesNon Paddler MMatlock CC
999Wendy CollinsNon Paddler S
999Nicola LancasterNon Paddler MManvers WBC
999david lancasterNon Paddler MManvers WBC
999Michael ShadwellNon Paddler M
999Toni wildeNon Paddler MFrome CC
999Bethan WilliamsNon Paddler SLlandysul Paddlers
999Lauren RidleyNon Paddler M
999philip a coombesNon Paddler MShepperton SCC
999michele l coombesNon Paddler MShepperton SCC
999Zack PhillpottsNon Paddler SShepperton SCC
999Daryn PhillpottsNon Paddler SShepperton SCC
999Emma PhillpottsNon Paddler SShepperton SCC
999Kerry AshtonNon Paddler MManvers WBC
999Linda ArrowsmithNon Paddler SHolme Pierrepont CC
999Sophia ArrowsmithNon Paddler SHolme Pierrepont CC
999Safeena HigginsNon Paddler MHolme Pierrepont CC
999Neil TauntNon Paddler MNorth Wales Slalom
999Sunny RhodesNon Paddler MLee Valley PC
999Wendy GriffithsNon Paddler MLlandysul Paddlers
999Gary GriffithsNon Paddler MLlandysul Paddlers
999Daisy MocklerNon Paddler S
999Liz MocklerNon Paddler S
999Grant Mockler TaxiNon Paddler S
  • £ - paddler owes money
  • P - promoted post-payment