2021Llandysul 2/3 Double

Start List


Saturday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
95Jacob OaklandDiv 1 K1M 95J18Independent08:30:0010:00:0013:30:00
91Harry EvansDiv 1 K1M 91J14Telford CC08:30:3010:01:0013:31:00
49Gwion WilliamsDiv 1 K1M 49J14Llandysul Paddlers08:31:0010:02:0013:32:00
48Oliver LorenzDiv 1 K1M 48J16North Wales Slalom/Llandysul Paddlers08:31:3010:03:0013:33:00
47Harry JoyceDiv 1 K1M 47J16Shepperton SCC08:32:0010:04:0013:34:00
39Felix NeweyDiv 1 K1M 39J18Wyedean CC08:32:3010:05:0013:35:00
61Thomas MerrifieldPrem K1M 61J18Taunton CC08:33:0010:06:0013:36:00
40Harvey MerrifieldPrem K1M 40U23Taunton CC08:33:3010:07:0013:37:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
92Paul MewMWindsor & District CC/Shepperton SCC08:34:3010:08:0013:40:00
80Angela LovisVCheltenham CC08:35:0010:09:0013:41:00
79Helen WeedonVLlandysul Paddlers08:35:3010:10:0013:42:00
77Rose MitchellMWyedean CC08:36:0010:11:0013:43:00
76Leonie MerrifieldMTaunton CC08:36:3010:12:0013:44:00
73Avis NoottSBristol CC08:37:0010:13:0013:45:00
65Donna HawkinsMMatlock CC08:37:3010:14:0013:46:00
62Alison LonghurstMCheltenham CC08:38:0010:15:0013:47:00
60Richard CarterVFrome CC08:38:3010:16:0013:48:00
58Jeff WilsonSManchester CC08:39:0010:17:0013:49:00
49Richard MooreSThe Sharks08:39:3010:18:0013:50:00
16Robert GravesMIndependent08:40:0010:19:0013:51:00
14Paul EvansMStafford & Stone CC08:40:3010:20:0013:52:00
10Tony O'ConnellMBradford & Bingley CC08:41:0010:21:0013:53:00
6Nigel EvansMTelford CC08:41:3010:22:0013:54:00
4Allan TylerMCastle CC08:42:0010:23:0013:55:00
3Steve HolmesVManchester CC/Kingston KC08:42:3010:24:0013:56:00

Div 2 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
152Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers08:43:3010:27:0013:59:00
150Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers08:44:0010:28:0014:00:00
149Kitchener DuckworthJ16Llandysul Paddlers08:44:3010:29:0014:01:00
148Jack PreeceJ14Llandysul Paddlers08:45:0010:30:0014:02:00
147Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC08:45:3010:31:0014:03:00
146Hayden RidleyJ14Lee Valley PC08:46:0010:32:0014:04:00
145Miles DysonU23Matlock CC08:46:3010:33:0014:05:00
131Alistair RossJ14Strathallan CC08:47:0010:34:0014:06:00
130Harry McKennaJ16Stafford & Stone CC08:47:3010:35:0014:07:00
129Austin GouldJ14Manvers WBC/Greenstar CC08:48:0010:36:0014:08:00
125Herbie StainesJ14Independent08:48:3010:37:0014:09:00
120Dominic ThomasJ14Lee Valley PC08:49:0010:38:0014:10:00
106Talu AysanJ14Lee Valley PC08:49:3010:39:0014:11:00
98James Coolican SmithJ18Wyedean CC08:50:0010:40:0014:12:00
96Khaleel ZiauddinU23The Sharks08:50:3010:41:0014:13:00
87Jamie HarveyJ12Breadalbane CC08:51:0010:42:0014:14:00
86Andrew GuestMManchester CC08:51:3010:43:0014:15:00
85Phil CopelandMStroud Valley CC08:52:0010:44:0014:16:00
82Alexavier AldredJ18Independent08:52:3010:45:0014:17:00
76John KentMFrome CC08:53:0010:46:0014:18:00
75Scout HigginsJ14Holme Pierrepont CC08:53:3010:47:0014:19:00
72Martin OaklandMIndependent08:54:0010:48:0014:20:00
45Chris HarmerMRoyal Navy Kayak Association/CR CATS08:54:3010:49:0014:21:00
44Zayn HigginsJ16Holme Pierrepont CC08:55:0010:50:0014:22:00
39Nick ArrowsmithMHolme Pierrepont CC08:55:3010:51:0014:23:00
34Jacob MocklerJ12Manvers WBC08:56:0010:52:0014:24:00
21Thomas ArrowsmithJ16Holme Pierrepont CC08:56:3010:53:0014:25:00
18Jacob LawJ16Winchester & District CC08:57:0010:54:0014:26:00
14Benjamin HarveyJ16Breadalbane CC08:57:3010:55:0014:27:00
10George HarrattJ18Stafford & Stone CC08:58:0010:56:0014:28:00

Div 2 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
87Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers08:59:0010:59:0014:31:00
84Eiri O'ConnorJ12Llandysul Paddlers08:59:3011:00:0014:32:00
83Sofia AlferJ14Wyedean CC09:00:0011:01:0014:33:00
82Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers09:00:3011:02:0014:34:00
77Olwen YatesJ14Stafford & Stone CC09:01:0011:03:0014:35:00
73Helen SterryMLlandysul Paddlers09:01:3011:04:0014:36:00
71Maddie HobbsJ14Frome CC09:02:0011:05:0014:37:00
53Chloe HolmesJ12Manchester CC/Kingston KC09:02:3011:06:0014:38:00
45Laura HauMSeren Dŵr09:03:0011:07:0014:39:00
41Darcey McMullinsJ14Lee Valley PC09:03:3011:08:0014:40:00
39Tavi MurrayMSeren Dŵr09:04:0011:09:0014:41:00
31Rebecca GuestJ14Manchester CC09:04:3011:10:0014:42:00
27Anya WhartonJ16North Wales Slalom09:05:0011:11:0014:43:00
25Hannah LancasterJ16Manvers WBC09:05:3011:12:0014:44:00
24Jasmine WildeJ14Frome CC09:06:0011:13:0014:45:00
12Iga TomasikJ14Manvers WBC09:06:3011:14:0014:46:00
11Hanna GriffithsJ16Llandysul Paddlers09:07:0011:15:0014:47:00
8Julie KolbMBradford & Bingley CC09:07:3011:16:0014:48:00
3Rebecca HarrattJ18Stafford & Stone CC09:08:0011:17:0014:49:00

Div 2 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
P31Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC09:09:0011:20:0014:52:00
30Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC09:09:3011:21:0014:53:00
27Dan JoyceJ16Shepperton SCC09:10:0011:22:0014:54:00
24Jacob MocklerJ12Manvers WBC09:10:3011:23:0014:55:00
21Talu AysanJ14Lee Valley PC09:11:0011:24:0014:56:00
19Harry McKennaJ16Stafford & Stone CC09:11:3011:25:0014:57:00
11Osian WilliamsJ16Llandysul Paddlers09:12:0011:26:0014:58:00
8Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers09:12:3011:27:0014:59:00
1David Bradley MasonJ18Wyedean CC/Stroud Valley CC09:13:0011:28:0015:00:00

Div 2 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
26Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers09:14:0011:31:0015:03:00
24Darcey McMullinsJ14Lee Valley PC09:14:3011:32:3015:04:30
22Aimee CollinsJ16Frome CC09:15:0011:34:0015:06:00
16Julie KolbMBradford & Bingley CC09:15:3011:35:3015:07:30
10Hannah RhodesJ16Lee Valley PC09:16:0011:37:0015:09:00
8Sennah Nader-HumphriesJ16Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha09:16:3011:38:3015:10:30

C2

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
33Richard Comer / Richard MooreSWindsor & District CC09:17:3011:41:3015:13:30
9Clive Merrifield / Mike MitchellMTaunton CC/Wyedean CC09:18:0011:42:3015:14:30
8George Harratt / Steve HarrattSStafford & Stone CC09:18:3011:43:3015:15:30
1Harvey Merrifield / Thomas MerrifieldU23Taunton CC09:19:0011:44:3015:16:30

Div 3 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
£278Lewis RogersJ14Mold CC/Mold CC09:20:0011:47:3015:19:30
275John GibbyJ12Wyedean CC09:20:3011:48:3015:20:30
274Elis DaviesJ12Llandysul Paddlers09:21:0011:49:3015:21:30
273Harry StroudJ12Taunton CC09:21:3011:50:3015:22:30
269Lewis ArdenJ14Manvers WBC09:22:0011:51:3015:23:30
262Cai JonesJ16Llandysul Paddlers09:22:3011:52:3015:24:30
258Rhun RiddellJ12Llandysul Paddlers09:23:0011:53:3015:25:30
253Noa LloydJ14Llandysul Paddlers09:23:3011:54:3015:26:30
252Gruffydd WilliamsJ12Llandysul Paddlers09:24:0011:55:3015:27:30
248Aaron GibbsJ16Shepperton SCC09:24:3011:56:3015:28:30
231Connor Thorpe-WilliamsJ14Wyedean CC09:25:0011:57:3015:29:30
227Oliver LloydJ16Wyedean CC09:25:3011:58:3015:30:30
226Ben GibbyJ14Wyedean CC09:26:0011:59:3015:31:30
220Toby ElcockJ16North Wales Slalom/Mold CC09:26:3012:00:3015:32:30
219Aaron NolanSThe Sharks09:27:0012:01:3015:33:30
197Joshua PhillpottsJ14Shepperton SCC09:27:3012:02:3015:34:30
188Reuben YatesJ12Stafford & Stone CC09:28:0012:03:3015:35:30
116Charlie JoyceJ10Shepperton SCC09:28:3012:04:3015:36:30
114Sam RollsJ16Wyedean CC09:29:0012:05:3015:37:30
90Christopher PapageorgiouJ16Viking KC09:29:3012:06:3015:38:30
83Ben BeachellMIndependent09:30:0012:07:3015:39:30
79Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers09:30:3012:08:3015:40:30
74Jack RollsJ18Wyedean CC09:31:0012:09:3015:41:30
68Samuel StroudJ14Taunton CC09:31:3012:10:3015:42:30
49Shaun RossMStrathallan CC09:32:0012:11:3015:43:30
47Joseph WhittingtonJ14Frome CC09:32:3012:12:3015:44:30
37William SterryJ18Llandysul Paddlers09:33:0012:13:3015:45:30
25Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC09:33:3012:14:3015:46:30
16Toby WildeJ16Frome CC09:34:0012:15:3015:47:30

Div 3 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
146Arabella WalkerJ14Frome CC09:35:0012:18:3015:50:30
144Emily WalkerSFrome CC09:35:3012:19:3015:51:30
140Charlotte OwenJ12Llandysul Paddlers09:36:0012:20:3015:52:30
134Cari JonesJ14Llandysul Paddlers09:36:3012:21:3015:53:30
133Heather LonghurstJ8Cheltenham CC09:37:0012:22:3015:54:30
131Leisa ThomasJ16Llandysul Paddlers09:37:3012:23:3015:55:30
127Rosie-Lou DuckworthJ12Llandysul Paddlers09:38:0012:24:3015:56:30
124India ElstonJ16Taunton CC09:38:3012:25:3015:57:30
122Gwenllian JonesJ14Llandysul Paddlers09:39:0012:26:3015:58:30
121Lara ElcockJ14North Wales Slalom/Mold CC09:39:3012:27:3015:59:30
115Megan JonesJ16Llandysul Paddlers09:40:0012:28:3016:00:30
74Alice CoombesJ12Shepperton SCC09:40:3012:29:3016:01:30
67Ellie McGregorJ14Dysynni Paddling Club09:41:0012:30:3016:02:30
63Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers09:41:3012:31:3016:03:30
57Robyn TauntJ12North Wales Slalom/Mold09:42:0012:32:3016:04:30
40Megan PowellJ12Taunton CC09:42:3012:33:3016:05:30
33Lorelei KennanJ12Mold CC09:43:0012:34:3016:06:30
22Jane CopelandMStroud Valley CC09:43:3012:35:3016:07:30
19Evie LancasterJ12Manvers WBC09:44:0012:36:3016:08:30
12Katherine PapageorgiouMViking KC09:44:3012:37:3016:09:30

Div 3 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
52Alex BoudriaJ12Frome CC09:45:3012:40:3016:12:30
27William SterryJ18Llandysul Paddlers09:46:0012:41:3016:13:30
17Alexavier AldredJ18Independent/Independent09:46:3012:42:3016:14:30
13Hayden RidleyJ14Lee Valley PC09:47:0012:43:3016:15:30

Div 3 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
37Anna AlfaJ12Wyedean CC09:48:0012:46:3016:18:30
36Robyn TauntJ12North Wales Slalom09:48:3012:48:0016:20:00
30Sofia AlferJ14Wyedean CC09:49:0012:49:3016:21:30
24Lisa Meleri WilliamsJ16North Wales Slalom09:49:3012:51:0016:23:00
18Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers09:50:0012:52:3016:24:30
11Maddie HobbsJ14Frome CC09:50:3012:54:0016:26:00

Sunday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
95Jacob OaklandDiv 1 K1M 95J18Independent08:30:0010:00:0013:30:00
91Harry EvansDiv 1 K1M 91J14Telford CC08:30:3010:01:0013:31:00
49Gwion WilliamsDiv 1 K1M 49J14Llandysul Paddlers08:31:0010:02:0013:32:00
48Oliver LorenzDiv 1 K1M 48J16North Wales Slalom/Llandysul Paddlers08:31:3010:03:0013:33:00
47Harry JoyceDiv 1 K1M 47J16Shepperton SCC08:32:0010:04:0013:34:00
39Felix NeweyDiv 1 K1M 39J18Wyedean CC08:32:3010:05:0013:35:00
61Thomas MerrifieldPrem K1M 61J18Taunton CC08:33:0010:06:0013:36:00
40Harvey MerrifieldPrem K1M 40U23Taunton CC08:33:3010:07:0013:37:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
92Paul MewMWindsor & District CC/Shepperton SCC08:34:3010:10:0013:40:00
80Angela LovisVCheltenham CC08:35:0010:11:0013:41:00
79Helen WeedonVLlandysul Paddlers08:35:3010:12:0013:42:00
77Rose MitchellMWyedean CC08:36:0010:13:0013:43:00
76Leonie MerrifieldMTaunton CC08:36:3010:14:0013:44:00
73Avis NoottSBristol CC08:37:0010:15:0013:45:00
65Donna HawkinsMMatlock CC08:37:3010:16:0013:46:00
62Alison LonghurstMCheltenham CC08:38:0010:17:0013:47:00
58Jeff WilsonSManchester CC08:38:3010:18:0013:48:00
49Richard MooreSThe Sharks08:39:0010:19:0013:49:00
14Paul EvansMStafford & Stone CC08:39:3010:20:0013:50:00
10Tony O'ConnellMBradford & Bingley CC08:40:0010:21:0013:51:00
6Nigel EvansMTelford CC08:40:3010:22:0013:52:00
4Allan TylerMCastle CC08:41:0010:23:0013:53:00
3Steve HolmesVManchester CC/Kingston KC08:41:3010:24:0013:54:00
2Chris WildeSFrome CC08:42:0010:25:0013:55:00

Div 2 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
152Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers08:43:0010:28:0013:58:00
150Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers08:43:3010:29:0013:59:00
149Kitchener DuckworthJ16Llandysul Paddlers08:44:0010:30:0014:00:00
148Jack PreeceJ14Llandysul Paddlers08:44:3010:31:0014:01:00
147Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC08:45:0010:32:0014:02:00
146Hayden RidleyJ14Lee Valley PC08:45:3010:33:0014:03:00
145Miles DysonU23Matlock CC08:46:0010:34:0014:04:00
131Alistair RossJ14Strathallan CC08:46:3010:35:0014:05:00
130Harry McKennaJ16Stafford & Stone CC08:47:0010:36:0014:06:00
129Austin GouldJ14Manvers WBC/Greenstar CC08:47:3010:37:0014:07:00
125Herbie StainesJ14Independent08:48:0010:38:0014:08:00
120Dominic ThomasJ14Lee Valley PC08:48:3010:39:0014:09:00
106Talu AysanJ14Lee Valley PC08:49:0010:40:0014:10:00
98James Coolican SmithJ18Wyedean CC08:49:3010:41:0014:11:00
96Khaleel ZiauddinU23The Sharks08:50:0010:42:0014:12:00
87Jamie HarveyJ12Breadalbane CC08:50:3010:43:0014:13:00
86Andrew GuestMManchester CC08:51:0010:44:0014:14:00
85Phil CopelandMStroud Valley CC08:51:3010:45:0014:15:00
82Alexavier AldredJ18Independent08:52:0010:46:0014:16:00
76John KentMFrome CC08:52:3010:47:0014:17:00
75Scout HigginsJ14Holme Pierrepont CC08:53:0010:48:0014:18:00
72Martin OaklandMIndependent08:53:3010:49:0014:19:00
45Chris HarmerMRoyal Navy Kayak Association/CR CATS08:54:0010:50:0014:20:00
44Zayn HigginsJ16Holme Pierrepont CC08:54:3010:51:0014:21:00
39Nick ArrowsmithMHolme Pierrepont CC08:55:0010:52:0014:22:00
34Jacob MocklerJ12Manvers WBC08:55:3010:53:0014:23:00
21Thomas ArrowsmithJ16Holme Pierrepont CC08:56:0010:54:0014:24:00
18Jacob LawJ16Winchester & District CC08:56:3010:55:0014:25:00
14Benjamin HarveyJ16Breadalbane CC08:57:0010:56:0014:26:00
10George HarrattJ18Stafford & Stone CC08:57:3010:57:0014:27:00

Div 2 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
87Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers08:58:3011:00:0014:30:00
86Iona CatchpoleJ16Llandysul Paddlers08:59:0011:01:0014:31:00
84Eiri O'ConnorJ12Llandysul Paddlers08:59:3011:02:0014:32:00
83Sofia AlferJ14Wyedean CC09:00:0011:03:0014:33:00
82Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers09:00:3011:04:0014:34:00
77Olwen YatesJ14Stafford & Stone CC09:01:0011:05:0014:35:00
73Helen SterryMLlandysul Paddlers09:01:3011:06:0014:36:00
71Maddie HobbsJ14Frome CC09:02:0011:07:0014:37:00
53Chloe HolmesJ12Manchester CC/Kingston KC09:02:3011:08:0014:38:00
45Laura HauMSeren Dŵr09:03:0011:09:0014:39:00
41Darcey McMullinsJ14Lee Valley PC09:03:3011:10:0014:40:00
39Tavi MurrayMSeren Dŵr09:04:0011:11:0014:41:00
31Rebecca GuestJ14Manchester CC09:04:3011:12:0014:42:00
27Anya WhartonJ16North Wales Slalom09:05:0011:13:0014:43:00
25Hannah LancasterJ16Manvers WBC09:05:3011:14:0014:44:00
24Jasmine WildeJ14Frome CC09:06:0011:15:0014:45:00
12Iga TomasikJ14Manvers WBC09:06:3011:16:0014:46:00
11Hanna GriffithsJ16Llandysul Paddlers09:07:0011:17:0014:47:00
8Julie KolbMBradford & Bingley CC09:07:3011:18:0014:48:00
3Rebecca HarrattJ18Stafford & Stone CC09:08:0011:19:0014:49:00

Div 2 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
P31Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC09:09:0011:22:0014:52:00
30Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC09:09:3011:23:0014:53:00
27Dan JoyceJ16Shepperton SCC09:10:0011:24:0014:54:00
24Jacob MocklerJ12Manvers WBC09:10:3011:25:0014:55:00
21Talu AysanJ14Lee Valley PC09:11:0011:26:0014:56:00
19Harry McKennaJ16Stafford & Stone CC09:11:3011:27:0014:57:00
11Osian WilliamsJ16Llandysul Paddlers09:12:0011:28:0014:58:00
8Tecwyn WilliamsJ14Llandysul Paddlers09:12:3011:29:0014:59:00

Div 2 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
26Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers09:13:3011:32:0015:02:00
24Darcey McMullinsJ14Lee Valley PC09:14:0011:33:3015:03:30
22Aimee CollinsJ16Frome CC09:14:3011:35:0015:05:00
16Julie KolbMBradford & Bingley CC09:15:0011:36:3015:06:30
10Hannah RhodesJ16Lee Valley PC09:15:3011:38:0015:08:00
8Sennah Nader-HumphriesJ16Wyedean CC/Seren Dŵr / Pyranha09:16:0011:39:3015:09:30

C2

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
999Oliver Lloyd / Andrew LloydSWyedean CC09:17:0011:42:3015:12:30
33Richard Comer / Richard MooreSWindsor & District CC09:17:3011:43:3015:13:30
9Clive Merrifield / Mike MitchellMTaunton CC/Wyedean CC09:18:0011:44:3015:14:30
8George Harratt / Steve HarrattSStafford & Stone CC09:18:3011:45:3015:15:30
1Harvey Merrifield / Thomas MerrifieldU23Taunton CC09:19:0011:46:3015:16:30

Div 3 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
£278Lewis RogersJ14Mold CC/Mold CC09:20:0011:49:3015:19:30
276Andrew LloydMWyedean CC09:20:3011:50:3015:20:30
275John GibbyJ12Wyedean CC09:21:0011:51:3015:21:30
274Elis DaviesJ12Llandysul Paddlers09:21:3011:52:3015:22:30
273Harry StroudJ12Taunton CC09:22:0011:53:3015:23:30
269Lewis ArdenJ14Manvers WBC09:22:3011:54:3015:24:30
262Cai JonesJ16Llandysul Paddlers09:23:0011:55:3015:25:30
258Rhun RiddellJ12Llandysul Paddlers09:23:3011:56:3015:26:30
253Noa LloydJ14Llandysul Paddlers09:24:0011:57:3015:27:30
252Gruffydd WilliamsJ12Llandysul Paddlers09:24:3011:58:3015:28:30
248Aaron GibbsJ16Shepperton SCC09:25:0011:59:3015:29:30
231Connor Thorpe-WilliamsJ14Wyedean CC09:25:3012:00:3015:30:30
227Oliver LloydJ16Wyedean CC09:26:0012:01:3015:31:30
226Ben GibbyJ14Wyedean CC09:26:3012:02:3015:32:30
220Toby ElcockJ16North Wales Slalom/Mold CC09:27:0012:03:3015:33:30
219Aaron NolanSThe Sharks09:27:3012:04:3015:34:30
197Joshua PhillpottsJ14Shepperton SCC09:28:0012:05:3015:35:30
188Reuben YatesJ12Stafford & Stone CC09:28:3012:06:3015:36:30
174Nathan BrownJ14Llandysul Paddlers09:29:0012:07:3015:37:30
116Charlie JoyceJ10Shepperton SCC09:29:3012:08:3015:38:30
114Sam RollsJ16Wyedean CC09:30:0012:09:3015:39:30
99Tony WellsMLlandysul Paddlers09:30:3012:10:3015:40:30
79Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers09:31:0012:11:3015:41:30
74Jack RollsJ18Wyedean CC09:31:3012:12:3015:42:30
68Samuel StroudJ14Taunton CC09:32:0012:13:3015:43:30
49Shaun RossMStrathallan CC09:32:3012:14:3015:44:30
47Joseph WhittingtonJ14Frome CC09:33:0012:15:3015:45:30
37William SterryJ18Llandysul Paddlers09:33:3012:16:3015:46:30
25Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC09:34:0012:17:3015:47:30
16Toby WildeJ16Frome CC09:34:3012:18:3015:48:30

Div 3 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
144Emily WalkerSFrome CC09:35:3012:21:3015:51:30
140Charlotte OwenJ12Llandysul Paddlers09:36:0012:22:3015:52:30
134Cari JonesJ14Llandysul Paddlers09:36:3012:23:3015:53:30
133Heather LonghurstJ8Cheltenham CC09:37:0012:24:3015:54:30
131Leisa ThomasJ16Llandysul Paddlers09:37:3012:25:3015:55:30
127Rosie-Lou DuckworthJ12Llandysul Paddlers09:38:0012:26:3015:56:30
124India ElstonJ16Taunton CC09:38:3012:27:3015:57:30
122Gwenllian JonesJ14Llandysul Paddlers09:39:0012:28:3015:58:30
121Lara ElcockJ14North Wales Slalom/Mold CC09:39:3012:29:3015:59:30
115Megan JonesJ16Llandysul Paddlers09:40:0012:30:3016:00:30
74Alice CoombesJ12Shepperton SCC09:40:3012:31:3016:01:30
67Ellie McGregorJ14Dysynni Paddling Club09:41:0012:32:3016:02:30
63Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers09:41:3012:33:3016:03:30
57Robyn TauntJ12North Wales Slalom/Mold09:42:0012:34:3016:04:30
40Megan PowellJ12Taunton CC09:42:3012:35:3016:05:30
33Lorelei KennanJ12Mold CC09:43:0012:36:3016:06:30
22Jane CopelandMStroud Valley CC09:43:3012:37:3016:07:30
19Evie LancasterJ12Manvers WBC09:44:0012:38:3016:08:30

Div 3 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
53Oliver LloydJ16Wyedean CC09:45:0012:41:3016:11:30
52Alex BoudriaJ12Frome CC09:45:3012:42:3016:12:30
48Tony WellsMLlandysul Paddlers09:46:0012:43:3016:13:30
27William SterryJ18Llandysul Paddlers09:46:3012:44:3016:14:30
17Alexavier AldredJ18Independent/Independent09:47:0012:45:3016:15:30
13Hayden RidleyJ14Lee Valley PC09:47:3012:46:3016:16:30

Div 3 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
37Anna AlfaJ12Wyedean CC09:48:3012:49:3016:19:30
36Robyn TauntJ12North Wales Slalom09:49:0012:51:0016:21:00
30Sofia AlferJ14Wyedean CC09:49:3012:52:3016:22:30
24Lisa Meleri WilliamsJ16North Wales Slalom09:50:0012:54:0016:24:00
18Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers09:50:3012:55:3016:25:30
11Maddie HobbsJ14Frome CC09:51:0012:57:0016:27:00