2021Shepperton 2/3 Double with a Div 4

Start List


Saturday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
110Jacob LawDiv 1 K1M 110J16Winchester & District CC10:00:0011:15:0014:00:00
47Harry JoyceDiv 1 K1M 47J16Shepperton SCC10:00:3011:16:0014:01:00
18Anna-Louise GlendenningPrem C1W 18SProteus CC/The Artist Jeal10:01:0011:17:0014:02:00
57Callum WallingPrem K1M 57U23Shepperton SCC10:01:3011:18:0014:03:00
1tbd10:02:0011:19:0014:04:00

Vets

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
103Patrick ThornVWindsor & District CC10:03:0011:22:0014:07:00
102Lewis PerrenVShepperton SCC/Adur Canoe Club10:03:3011:23:0014:08:00
78Esther RoweVAdur CC10:04:0011:24:0014:09:00
111Daniel GustersonVAdur Centre10:04:3011:25:0014:10:00
58Jeff WilsonSManchester CC10:05:0011:26:0014:11:00

Div 2 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
174Peter WeltonMLlandysul Paddlers10:06:0011:29:0014:14:00
173Joshua PhillpottsJ14Shepperton SCC10:06:3011:30:0014:15:00
167Alasdair WoodwardJ18Wyedean CC10:07:0011:31:0014:16:00
163Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC10:07:3011:32:0014:17:00
162Jason ReidMProteus CC10:08:0011:33:0014:18:00
161Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers10:08:3011:34:0014:19:00
152Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers10:09:0011:35:0014:20:00
150Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers10:09:3011:36:0014:21:00
147Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC10:10:0011:37:0014:22:00
146Hayden RidleyJ14Lee Valley PC10:10:3011:38:0014:23:00
129Austin GouldJ14Manvers WBC/Greenstar CC10:11:0011:39:0014:24:00
125Herbie StainesJ14Independent10:11:3011:40:0014:25:00
106Talu AysanJ14Lee Valley PC10:12:0011:41:0014:26:00
97Andrew ChildsSIndependent10:12:3011:42:0014:27:00
84Alfie SymesJ16Frome CC10:13:0011:43:0014:28:00
82Alexavier AldredJ18Independent10:13:3011:44:0014:29:00
75Scout HigginsJ14Holme Pierrepont CC10:14:0011:45:0014:30:00
64William HanhamMIndependent10:14:3011:46:0014:31:00
44Zayn HigginsJ16Holme Pierrepont CC10:15:0011:47:0014:32:00
39Nick ArrowsmithMHolme Pierrepont CC10:15:3011:48:0014:33:00
37Morgan PaulJ16Proteus CC10:16:0011:49:0014:34:00
34Jacob MocklerJ12Manvers WBC10:16:3011:50:0014:35:00
21Thomas ArrowsmithJ16Holme Pierrepont CC10:17:0011:51:0014:36:00
16Joshua SpackmanJ16Shepperton SCC10:17:3011:52:0014:37:00

Div 2 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
95Keira Barrett-BethellJ16Llandysul Paddlers10:18:3011:55:0014:40:00
92Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers10:19:0011:56:0014:41:00
87Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers10:19:3011:57:0014:42:00
82Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers10:20:0011:58:0014:43:00
74Ridhi MakwanaJ14Independent10:20:3011:59:0014:44:00
73Helen SterryMLlandysul Paddlers10:21:0012:00:0014:45:00
41Darcey McMullinsJ14Lee Valley PC10:21:3012:01:0014:46:00
8Julie KolbMBradford & Bingley CC10:22:0012:02:0014:47:00

Div 2 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
36Hayden RidleyJ14Lee Valley PC10:23:0012:05:0014:50:00
31Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC10:23:3012:06:0014:51:00
30Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC10:24:0012:07:0014:52:00
27Dan JoyceJ16Shepperton SCC10:24:3012:08:0014:53:00
21Talu AysanJ14Lee Valley PC10:25:0012:09:0014:54:00
9Leo TimlinJ18Shepperton SCC10:25:3012:10:0014:55:00
5Louie GordonJ16Holme Pierrepont CC10:26:0012:11:0014:56:00

Div 2 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
33Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers10:27:0012:14:0014:59:00
26Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers10:27:3012:15:3015:00:30
19Ridhi MakwanaJ14Independent10:28:0012:17:0015:02:00
16Julie KolbMBradford & Bingley CC10:28:3012:18:3015:03:30
13Joely WallingJ18Shepperton SCC10:29:0012:20:0015:05:00

C2

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
999Finlay Glanville / Joshua PhillpottsSShepperton SCC10:30:0012:23:0015:08:00

Div 3 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
295Nazir PetchJ18Proteus CC10:31:0012:26:0015:11:00
264Antony CowderoyMIndependent10:31:3012:27:0015:12:00
248Aaron GibbsJ16Shepperton SCC10:32:0012:28:0015:13:00
199Edward SearleJ16Shepperton SCC10:32:3012:29:0015:14:00
198Finlay GlanvilleJ16Shepperton SCC10:33:0012:30:0015:15:00
197Joshua PhillpottsJ14Shepperton SCC10:33:3012:31:0015:16:00

Div 3 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
137Tamsin HoweJ16Adur CC10:34:3012:34:0015:19:00
74Alice CoombesJ12Shepperton SCC10:35:0012:35:0015:20:00
10Vorna PaulJ14Proteus CC10:35:3012:36:0015:21:00

Div 3 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
67Thomas ArrowsmithJ16Holme Pierrepont CC10:36:3012:39:0015:24:00
19Robin WilliamsSWey KC10:37:0012:40:0015:25:00

Div 4 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
5tbd10:38:0012:43:0015:28:00
4tbd10:38:3012:44:0015:29:00
3tbd10:39:0012:45:0015:30:00
2tbd10:39:3012:46:0015:31:00
1tbd10:40:0012:47:0015:32:00

Div 4 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
999Tamsin GibbsJ10Shepperton SCC10:41:0012:50:0015:35:00
4tbd10:41:3012:51:0015:36:00
3tbd10:42:0012:52:0015:37:00
2tbd10:42:3012:53:0015:38:00
1tbd10:43:0012:54:0015:39:00

Div 4 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
3tbd10:44:0012:57:0015:42:00
2tbd10:44:3012:58:0015:43:00
1tbd10:45:0012:59:0015:44:00

Div 4 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
3tbd10:46:0013:02:0015:47:00
2tbd10:46:3013:03:3015:48:30
1tbd10:47:0013:05:0015:50:00

Sunday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
46Eleftherios ChatzilamprouDiv 1 C1M 46SReading CC10:00:0011:05:0013:45:00
47Harry JoyceDiv 1 K1M 47J16Shepperton SCC10:00:3011:06:0013:46:00
3tbd10:01:0011:07:0013:47:00
2tbd10:01:3011:08:0013:48:00
1tbd10:02:0011:09:0013:49:00

Div 2 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
174Peter WeltonMLlandysul Paddlers10:03:0011:12:0013:52:00
173Joshua PhillpottsJ14Shepperton SCC10:03:3011:13:0013:53:00
167Alasdair WoodwardJ18Wyedean CC10:04:0011:14:0013:54:00
163Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC10:04:3011:15:0013:55:00
162Jason ReidMProteus CC10:05:0011:16:0013:56:00
161Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers10:05:3011:17:0013:57:00
152Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers10:06:0011:18:0013:58:00
150Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers10:06:3011:19:0013:59:00
147Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC10:07:0011:20:0014:00:00
146Hayden RidleyJ14Lee Valley PC10:07:3011:21:0014:01:00
129Austin GouldJ14Manvers WBC/Greenstar CC10:08:0011:22:0014:02:00
125Herbie StainesJ14Independent10:08:3011:23:0014:03:00
106Talu AysanJ14Lee Valley PC10:09:0011:24:0014:04:00
84Alfie SymesJ16Frome CC10:09:3011:25:0014:05:00
82Alexavier AldredJ18Independent10:10:0011:26:0014:06:00
75Scout HigginsJ14Holme Pierrepont CC10:10:3011:27:0014:07:00
64William HanhamMIndependent10:11:0011:28:0014:08:00
44Zayn HigginsJ16Holme Pierrepont CC10:11:3011:29:0014:09:00
39Nick ArrowsmithMHolme Pierrepont CC10:12:0011:30:0014:10:00
38Andrew NevilleMReading CC10:12:3011:31:0014:11:00
37Morgan PaulJ16Proteus CC10:13:0011:32:0014:12:00
34Jacob MocklerJ12Manvers WBC10:13:3011:33:0014:13:00
21Thomas ArrowsmithJ16Holme Pierrepont CC10:14:0011:34:0014:14:00

Div 2 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
95Keira Barrett-BethellJ16Llandysul Paddlers10:15:0011:37:0014:17:00
92Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers10:15:3011:38:0014:18:00
87Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers10:16:0011:39:0014:19:00
82Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers10:16:3011:40:0014:20:00
74Ridhi MakwanaJ14Independent10:17:0011:41:0014:21:00
73Helen SterryMLlandysul Paddlers10:17:3011:42:0014:22:00
41Darcey McMullinsJ14Lee Valley PC10:18:0011:43:0014:23:00
21Emily NevilleJ18Reading CC10:18:3011:44:0014:24:00
8Julie KolbMBradford & Bingley CC10:19:0011:45:0014:25:00

Div 2 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
36Hayden RidleyJ14Lee Valley PC10:20:0011:48:0014:28:00
31Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC10:20:3011:49:0014:29:00
30Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC10:21:0011:50:0014:30:00
27Dan JoyceJ16Shepperton SCC10:21:3011:51:0014:31:00
21Talu AysanJ14Lee Valley PC10:22:0011:52:0014:32:00
9Leo TimlinJ18Shepperton SCC10:22:3011:53:0014:33:00
5Louie GordonJ16Holme Pierrepont CC10:23:0011:54:0014:34:00

Div 2 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
33Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers10:24:0011:57:0014:37:00
26Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers10:24:3011:58:3014:38:30
19Ridhi MakwanaJ14Independent10:25:0012:00:0014:40:00
16Julie KolbMBradford & Bingley CC10:25:3012:01:3014:41:30
13Joely WallingJ18Shepperton SCC10:26:0012:03:0014:43:00

Div 3 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
295Nazir PetchJ18Proteus CC10:27:0012:06:0014:46:00
264Antony CowderoyMIndependent10:27:3012:07:0014:47:00
248Aaron GibbsJ16Shepperton SCC10:28:0012:08:0014:48:00
199Edward SearleJ16Shepperton SCC10:28:3012:09:0014:49:00
197Joshua PhillpottsJ14Shepperton SCC10:29:0012:10:0014:50:00

Div 3 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
74Alice CoombesJ12Shepperton SCC10:30:0012:13:0014:53:00
28Zoe NevilleSReading CC10:30:3012:14:0014:54:00
10Vorna PaulJ14Proteus CC10:31:0012:15:0014:55:00

Div 3 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
67Thomas ArrowsmithJ16Holme Pierrepont CC10:32:0012:18:0014:58:00
19Robin WilliamsSWey KC10:32:3012:19:0014:59:00
13Hayden RidleyJ14Lee Valley PC10:33:0012:20:0015:00:00

Div 4 K1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
5tbd10:34:0012:23:0015:03:00
4tbd10:34:3012:24:0015:04:00
3tbd10:35:0012:25:0015:05:00
2tbd10:35:3012:26:0015:06:00
1tbd10:36:0012:27:0015:07:00

Div 4 K1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
5tbd10:37:0012:30:0015:10:00
4tbd10:37:3012:31:0015:11:00
3tbd10:38:0012:32:0015:12:00
2tbd10:38:3012:33:0015:13:00
1tbd10:39:0012:34:0015:14:00

Div 4 C1M

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
3tbd10:40:0012:37:0015:17:00
2tbd10:40:3012:38:0015:18:00
1tbd10:41:0012:39:0015:19:00

Div 4 C1W

RTCBibNameAgeClubOfficial PracticeRun 1Run 2
3tbd10:42:0012:42:0015:22:00
2tbd10:42:3012:43:3015:23:30
1tbd10:43:0012:45:0015:25:00