2021Stone 3/4 Double

Start List


Saturday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubRun 1Run 2
98James Coolican SmithDiv 2 K1M 98J18Wyedean CC11:00:0014:00:00
85Harry KirbyDiv 1 K1M 85J14Stafford & Stone CC11:01:0014:01:00
3tbd11:02:0014:02:00
2tbd11:03:0014:03:00
1tbd11:04:0014:04:00

Vets

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
98Steve HarrattMStafford & Stone CC11:07:0014:07:00
97Mark DaviesMManchester CC11:08:0014:08:00
77Rose MitchellMWyedean CC11:09:0014:09:00
66Noreen BishopSCheltenham CC11:10:0014:10:00
65Donna HawkinsMMatlock CC11:11:0014:11:00
46Richard LukeSManchester CC11:12:0014:12:00
32Andrew CloseSHalifax CC/Pennine CC11:13:0014:13:00
20Dave RadmoreSIndependent11:14:0014:14:00
14Paul EvansMStafford & Stone CC11:15:0014:15:00

Div 3 K1M

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
263Tommy BryantJ8Llandysul Paddlers11:18:0014:18:00
259Moe WillisJ16Llandysul Paddlers11:19:0014:19:00
253Noa Alban LloydJ14Llandysul Paddlers11:20:0014:20:00
252Gruffydd WilliamsJ12Llandysul Paddlers11:21:0014:21:00
251Callum JonesJ14Cheltenham CC11:22:0014:22:00
248Aaron GibbsJ16Shepperton SCC11:23:0014:23:00
241Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers11:24:0014:24:00
231Connor Thorpe-WilliamsJ14Wyedean CC11:25:0014:25:00
230Peter WeltonMLlandysul Paddlers11:26:0014:26:00
229Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers11:27:0014:27:00
225Scott TuckleyJ14Stafford & Stone CC11:28:0014:28:00
223Oliver RothnerJ16Stafford & Stone CC11:29:0014:29:00
222Rufus WhittinghamJ14Stafford & Stone CC11:30:0014:30:00
221Kitchener DuckworthJ16Llandysul Paddlers11:31:0014:31:00
220Toby ElcockJ16Mold CC11:32:0014:32:00
202Ayden CoeJ14Stafford & Stone CC11:33:0014:33:00
199Edward SearleJ16Shepperton SCC11:34:0014:34:00
197Joshua PhillpottsJ14Shepperton SCC11:35:0014:35:00
188Reuben YatesJ12Stafford & Stone CC11:36:0014:36:00
174Nathan BrownJ14Llandysul Paddlers11:37:0014:37:00
127Troy HowisJ16Manvers WBC11:38:0014:38:00
122Andrew DaviesJ12Manchester CC11:39:0014:39:00
120Peter RidgwayMStafford & Stone CC11:40:0014:40:00
118Jack PreeceJ14Llandysul Paddlers11:41:0014:41:00
116Charlie JoyceJ10Shepperton SCC11:42:0014:42:00
114Sam RollsJ16Wyedean CC11:43:0014:43:00
106Angus LukeJ14Manchester CC11:44:0014:44:00
84Gabriel JohnsonJ14Holme Pierrepont CC11:45:0014:45:00
79Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers11:46:0014:46:00
74Jack RollsJ18Wyedean CC11:47:0014:47:00
42Freddie KnottJ16Manchester CC11:48:0014:48:00
37William SterryJ18Llandysul Paddlers11:49:0014:49:00
29Gabriel Rawlings-CroftsJ16Stafford & Stone CC11:50:0014:50:00
27Abel BlytheJ14Manchester CC11:51:0014:51:00
25Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC11:52:0014:52:00
17Stefan HalamaMStourbridge Arm CC11:53:0014:53:00
12Oliver CarneyJ16Stafford & Stone CC11:54:0014:54:00

Div 3 K1W

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
135Keira Barrett-BethellJ16Llandysul Paddlers11:57:0014:57:00
134Cari JonesJ14Llandysul Paddlers11:58:0014:58:00
131Leisa ThomasJ16Llandysul Paddlers11:59:0014:59:00
127Rosie-Lou DuckworthJ12Llandysul Paddlers12:00:0015:00:00
125Sofia AlferJ14Wyedean CC12:01:0015:01:00
122Gwenllian JonesJ14Llandysul Paddlers12:02:0015:02:00
121Lara ElcockJ14Mold CC12:03:0015:03:00
115Megan JonesJ16Llandysul Paddlers12:04:0015:04:00
113Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers12:05:0015:05:00
81Catherine Coolican SmithMWyedean CC12:06:0015:06:00
74Alice CoombesJ12Shepperton SCC12:07:0015:07:00
63Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers12:08:0015:08:00
42Kimberley DaviesJ10Manchester CC12:09:0015:09:00
33Lorelei KennanJ12Mold CC12:10:0015:10:00
31Iona CatchpoleJ16Llandysul Paddlers12:11:0015:11:00
19Evie LancasterJ12Manvers WBC12:12:0015:12:00
14Eiri O'ConnorJ12Llandysul Paddlers12:13:0015:13:00
8Lucy WilliamsonJ14Stafford & Stone CC12:14:0015:14:00

Div 3 C1M

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
54Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers12:17:0015:17:00
46Oliver CarneyJ16Stafford & Stone CC12:18:0015:18:00
43Leo Hastow-WilsonJ12North Wales Slalom12:19:0015:19:00
36Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC12:20:0015:20:00
27William SterryJ18Llandysul Paddlers12:21:0015:21:00
24Finley CroomeJ16Stafford & Stone CC12:22:0015:22:00
20Stefan HalamaMStourbridge Arm CC12:23:0015:23:00
13Hayden RidleyJ14Lee Valley PC12:24:0015:24:00
10Herbie StainesJ14Independent12:25:0015:25:00
7Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC12:26:0015:26:00

Div 3 C1W

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
34Rebecca GuestJ14Manchester CC12:29:0015:29:00
33Jess CroomeJ14Stafford & Stone CC12:30:0015:30:00
32Donna HawkinsMMatlock CC12:31:0015:31:00
30Sofia AlferJ14Wyedean CC12:32:0015:32:00
25Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers12:33:0015:33:00
18Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers12:34:0015:34:00
8Alana MiddletonJ14Stafford & Stone CC12:35:0015:35:00
2Brooke BensonJ16Stafford & Stone CC12:36:0015:36:00

C2

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
999Kate Lyndon / James LyndonSStafford & Stone CC12:39:0015:39:00
3Robert Harratt / George HarrattSStafford & Stone CC12:40:0015:40:00

Div 4 K1M

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
999Dan ClarkeJ12Stafford & Stone CC12:43:0015:43:00
999Alex CleatorJ1212:44:0015:44:00
999Will RodenJ10Stafford & Stone CC12:45:0015:45:00
999finley boothmanJ8Manvers WBC12:46:0015:46:00
999Adam ClarkeMStafford & Stone CC12:47:0015:47:00
999Lewis RogersJ14Mold CC12:48:0015:48:00
999Owen EnglishJ12Stafford & Stone CC12:49:0015:49:00
999Toby EnglishJ14Stafford & Stone CC12:50:0015:50:00
999Isaac MarjanovicJ12Manchester CC12:51:0015:51:00
999Jack MacfarlaneJ12Stafford & Stone CC12:52:0015:52:00
999Max MilnerJ16Stafford & Stone CC12:53:0015:53:00
999Hadley RidleyJ1212:54:0015:54:00
999Harper YarrowJ12Manchester CC12:55:0015:55:00
999Lewis ArdenJ14Manvers WBC12:56:0015:56:00
999Richard ArdenMManvers WBC12:57:0015:57:00
999Leondas PatsosJ16Manchester CC12:58:0015:58:00
999Snowdon DuckworthJ10Llandysul Paddlers12:59:0015:59:00
999Calum TonryJ14Stafford & Stone CC13:00:0016:00:00

Div 4 K1W

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
999Isabel ClarkeJ14Stafford & Stone CC13:03:0016:03:00
999Clare WoolleyMStafford & Stone CC13:04:0016:04:00
999Jessica PunchardJ14Stafford & Stone CC13:05:0016:05:00
999Ingela HoeglundMStafford & Stone CC13:06:0016:06:00
999Daisy Grace macklinJ14Stafford & Stone CC13:07:0016:07:00
999Cherrie-J DuckworthJ6Llandysul Paddlers13:08:0016:08:00
999Charlotte OwenJ12Llandysul Paddlers13:09:0016:09:00
999Willow RodiJ10Stafford & Stone CC13:10:0016:10:00

Div 4 C1M

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
999Gabriel Rawlings-CroftsJ16Stafford & Stone CC13:13:0016:13:00
999Leo MillerJ14Stafford & Stone CC13:14:0016:14:00
1tbd13:15:0016:15:00

Div 4 C1W

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
999Anna AlferJ12Wyedean CC13:18:0016:18:00
2tbd13:19:0016:19:00
1tbd13:20:0016:20:00

Sunday

Officials

RTCBibNameRankingAgeClubRun 1Run 2
999Jessica PunchardK1W J14Stafford & Stone CC11:00:0014:00:00
98James Coolican SmithDiv 2 K1M 98J18Wyedean CC11:01:0014:01:00
61John StonerDiv 2 K1M 61MBreak Out CC11:02:0014:02:00
85Harry KirbyDiv 1 K1M 85J14Stafford & Stone CC11:03:0014:03:00
63William MayerDiv 1 K1M 63J16Stafford & Stone CC11:04:0014:04:00

Vets

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
98Steve HarrattMStafford & Stone CC11:07:0014:07:00
97Mark DaviesMManchester CC11:08:0014:08:00
77Rose MitchellMWyedean CC11:09:0014:09:00
66Noreen BishopSCheltenham CC11:10:0014:10:00
65Donna HawkinsMMatlock CC11:11:0014:11:00
32Andrew CloseSHalifax CC/Pennine CC11:12:0014:12:00
20Dave RadmoreSIndependent11:13:0014:13:00
14Paul EvansMStafford & Stone CC11:14:0014:14:00

Div 3 K1M

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
263Tommy BryantJ8Llandysul Paddlers11:17:0014:17:00
259Moe WillisJ16Llandysul Paddlers11:18:0014:18:00
253Noa Alban LloydJ14Llandysul Paddlers11:19:0014:19:00
252Gruffydd WilliamsJ12Llandysul Paddlers11:20:0014:20:00
251Callum JonesJ14Cheltenham CC11:21:0014:21:00
241Cynyr MacraeJ14Llandysul Paddlers11:22:0014:22:00
231Connor Thorpe-WilliamsJ14Wyedean CC11:23:0014:23:00
230Peter WeltonMLlandysul Paddlers11:24:0014:24:00
229Deio ThomasJ12Llandysul Paddlers11:25:0014:25:00
225Scott TuckleyJ14Stafford & Stone CC11:26:0014:26:00
223Oliver RothnerJ16Stafford & Stone CC11:27:0014:27:00
222Rufus WhittinghamJ14Stafford & Stone CC11:28:0014:28:00
221Kitchener DuckworthJ16Llandysul Paddlers11:29:0014:29:00
220Toby ElcockJ16Mold CC11:30:0014:30:00
212Christopher BlytheJ14Break Out CC11:31:0014:31:00
128Thomas Taylor-MoretonJ14Break Out CC11:32:0014:32:00
122Andrew DaviesJ12Manchester CC11:33:0014:33:00
120Peter RidgwayMStafford & Stone CC11:34:0014:34:00
118Jack PreeceJ14Llandysul Paddlers11:35:0014:35:00
116Charlie JoyceJ10Shepperton SCC11:36:0014:36:00
114Sam RollsJ16Wyedean CC11:37:0014:37:00
84Gabriel JohnsonJ14Holme Pierrepont CC11:38:0014:38:00
79Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers11:39:0014:39:00
74Jack RollsJ18Wyedean CC11:40:0014:40:00
37William SterryJ18Llandysul Paddlers11:41:0014:41:00
35Frank GriffinJ16Break Out CC11:42:0014:42:00
29Gabriel Rawlings-CroftsJ16Stafford & Stone CC11:43:0014:43:00
27Abel BlytheJ14Manchester CC11:44:0014:44:00
25Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC11:45:0014:45:00
17Stefan HalamaMStourbridge Arm CC11:46:0014:46:00
12Oliver CarneyJ16Stafford & Stone CC11:47:0014:47:00

Div 3 K1W

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
135Keira Barrett-BethellJ16Llandysul Paddlers11:50:0014:50:00
134Cari JonesJ14Llandysul Paddlers11:51:0014:51:00
131Leisa ThomasJ16Llandysul Paddlers11:52:0014:52:00
127Rosie-Lou DuckworthJ12Llandysul Paddlers11:53:0014:53:00
125Sofia AlferJ14Wyedean CC11:54:0014:54:00
122Gwenllian JonesJ14Llandysul Paddlers11:55:0014:55:00
121Lara ElcockJ14Mold CC11:56:0014:56:00
115Megan JonesJ16Llandysul Paddlers11:57:0014:57:00
113Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers11:58:0014:58:00
81Catherine Coolican SmithMWyedean CC11:59:0014:59:00
63Sophie ReidJ12Llandysul Paddlers12:00:0015:00:00
42Kimberley DaviesJ10Manchester CC12:01:0015:01:00
33Lorelei KennanJ12Mold CC12:02:0015:02:00
32Adeline HumphreyJ14CR Cats12:03:0015:03:00
31Iona CatchpoleJ16Llandysul Paddlers12:04:0015:04:00
19Evie LancasterJ12Manvers WBC12:05:0015:05:00
14Eiri O'ConnorJ12Llandysul Paddlers12:06:0015:06:00
8Lucy WilliamsonJ14Stafford & Stone CC12:07:0015:07:00

Div 3 C1M

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
54Efan WeltonJ12Llandysul Paddlers12:10:0015:10:00
46Oliver CarneyJ16Stafford & Stone CC12:11:0015:11:00
36Oliver ShadwellJ14Lee Valley PC12:12:0015:12:00
27William SterryJ18Llandysul Paddlers12:13:0015:13:00
20Stefan HalamaMStourbridge Arm CC12:14:0015:14:00
13Hayden RidleyJ14Lee Valley PC12:15:0015:15:00
10Herbie StainesJ14Independent12:16:0015:16:00
7Sebastian ReevesJ14Lee Valley PC12:17:0015:17:00

Div 3 C1W

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
34Rebecca GuestJ14Manchester CC12:20:0015:20:00
33Jess CroomeJ14Stafford & Stone CC12:21:0015:21:00
32Donna HawkinsMMatlock CC12:22:0015:22:00
30Sofia AlferJ14Wyedean CC12:23:0015:23:00
25Sadie SterryJ16Llandysul Paddlers12:24:0015:24:00
24Lisa Meleri WilliamsJ16North Wales Slalom12:25:0015:25:00
18Lucy BowenJ12Llandysul Paddlers12:26:0015:26:00
8Alana MiddletonJ14Stafford & Stone CC12:27:0015:27:00
2Brooke BensonJ16Stafford & Stone CC12:28:0015:28:00

C2

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
999Kate Lyndon / James LyndonSStafford & Stone CC12:31:0015:31:00
34Donna Hawkins / Dave RadmoreSMatlock CC12:32:0015:32:00
3Robert Harratt / George HarrattSStafford & Stone CC12:33:0015:33:00

Div 4 K1M

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
999Alex CleatorJ1212:36:0015:36:00
999Will RodenJ10Stafford & Stone CC12:37:0015:37:00
999Oliver RaspinJ14Nottingham KC12:38:0015:38:00
999Orion BowdenSHolme Pierrepont CC12:39:0015:39:00
999Charlie Darby-DowmanJ10Holme Pierrepont CC12:40:0015:40:00
999Joel JohnsonJ12North Wales Slalom12:41:0015:41:00
999Lewis RogersJ14Mold CC12:42:0015:42:00
999Owen EnglishJ12Stafford & Stone CC12:43:0015:43:00
999Toby EnglishJ14Stafford & Stone CC12:44:0015:44:00
999Harvey reevesJ14Break Out CC12:45:0015:45:00
999Isaac MarjanovicJ12Manchester CC12:46:0015:46:00
999Jack MacfarlaneJ12Stafford & Stone CC12:47:0015:47:00
999Hadley RidleyJ1212:48:0015:48:00
999Harper YarrowJ12Manchester CC12:49:0015:49:00
999Richard ArdenMManvers WBC12:50:0015:50:00
999Lewis ArdenJ14Manvers WBC12:51:0015:51:00
999Leondas PatsosJ16Manchester CC12:52:0015:52:00
999Snowdon DuckworthJ10Llandysul Paddlers12:53:0015:53:00
999Calum TonryJ14Stafford & Stone CC12:54:0015:54:00
999James R GivenJ16Manchester CC12:55:0015:55:00

Div 4 K1W

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
999Jessica PunchardJ14Stafford & Stone CC12:58:0015:58:00
999Ava HaydenJ14Break Out CC12:59:0015:59:00
999Clare WoolleyMStafford & Stone CC13:00:0016:00:00
999Olivia MooreJ10Break Out CC13:01:0016:01:00
999Daisy Grace macklinJ14Stafford & Stone CC13:02:0016:02:00
999Cherrie-J DuckworthJ6Llandysul Paddlers13:03:0016:03:00
999Charlotte OwenJ12Llandysul Paddlers13:04:0016:04:00
999Willow RodiJ10Stafford & Stone CC13:05:0016:05:00
999Ella M GivenJ12Manchester CC13:06:0016:06:00

Div 4 C1M

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
999Gabriel Rawlings-CroftsJ16Stafford & Stone CC13:09:0016:09:00
999Leo MillerJ14Stafford & Stone CC13:10:0016:10:00
1tbd13:11:0016:11:00

Div 4 C1W

RTCBibNameAgeClubRun 1Run 2
3tbd13:14:0016:14:00
2tbd13:15:0016:15:00
1tbd13:16:0016:16:00